Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν υπάρχει σύγκριση, υποτίθεται η "αντιπροσφορά" θα αφορούσε κινητώ ίδιων δυνατοτήτων

 

ΟG: 4πύρηνος επεξεργαστής, 2Gb Ram, 4,7" οθόνη 1280 x 768 317ppi, 13mp camera, 2,100 mAh μπαταρία, 32Gb storage

 

Lumia 820: 2πύρινoς επεξεργαστής, 1Gb Ram, οθόνη 4.3" 480 x 800 213ppi, 8mp camera, 1,650 mAh μπαταρία, 8 Gb storage

Επειδη πολυς κοσμος θα αναμενει τηλεφωνημα, ας εχει προχειρο αυτο ->

http://www.efpolis.gr/el/library2.html?func=fileinfo&id=9

ουσιαστικα εχουν ξεσκισει στο.... στην παραβιαση ολο το αρθρο 9 (και απο ολες τις μεριες) :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πολυς κοσμος θα αναμενει τηλεφωνημα, ας εχει προχειρο αυτο ->

http://www.efpolis.gr/el/library2.html?func=fileinfo&id=9

ουσιαστικα εχουν ξεσκισει στο.... στην παραβιαση ολο το αρθρο 9 (και απο ολες τις μεριες) :)

 

εγω παντως περιμενω κινητο με λειτουργικο Ubuntu μια και ειχα πει το κινητο μου να εχει android

δεν ξερω ειναι να γελας ή να κλαις τελικα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παραγγελία μέσω Internet με παραλαβή από κατάστημα...μετά από δική μου επικοινωνία με ενημέρωσαν ότι η συσκευή έφθασε και μπορώ να περάσω να παραλάβω...Η κοπέλα που μίλησα δεν μπόρεσε να μην σχολιάσει πόσο τυχερός ήμουν μιας και είναι η μοναδική συσκευή που παρέλαβε το κατάστημα! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάλι δεσμευμένο το ποσό από την πιστωτική κάρτα από τις 2/11 και δεν έχω καμία απολύτως ενημέρωση εκτός από το fb που μου έριξαν άκυρο, wtf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Και εγώ παραγγελία μέσω Internet  (4:30)με παραλαβή από κατάστημα

-Η κατασταση εκκρεμει

-Ακυρο απο το fb

 

Περναω απο το μαγαζι προχτες απο το μαγαζι η κοπελα εκει δεν ηξερε τιποτα,τις αφησα τον κωδικός παραγγελίας και μου ειπε θα το κοιταξει.

Περνω εχτεσ τηλεφωνω δεν ειχε να μου πει τιποτα

Ξανα τηλεφωνω σημερα και μου λεει πως βλεπει την παραγγελια μου στο συστηματος και πως εχει κατοχυρωθει και να μην ανησυχο και πως ουτοσι αλλος παραλλαβες θα κανει την Τριτη.

Να σημειωσω πωσ το μαγαζι ειναι Συνεργάτης Vodafone και απο οσο εκοψα δεν παιζει να το εχει παραγγειλει αλλος απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Και εγώ παραγγελία μέσω Internet  (4:30)με παραλαβή από κατάστημα

-Η κατασταση εκκρεμει

-Ακυρο απο το fb

 

Περναω απο το μαγαζι προχτες απο το μαγαζι η κοπελα εκει δεν ηξερε τιποτα,τις αφησα τον κωδικός παραγγελίας και μου ειπε θα το κοιταξει.

Περνω εχτεσ τηλεφωνω δεν ειχε να μου πει τιποτα

Ξανα τηλεφωνω σημερα και μου λεει πως βλεπει την παραγγελια μου στο συστηματος και πως εχει κατοχυρωθει και να μην ανησυχο και πως ουτοσι αλλος παραλλαβες θα κανει την Τριτη.

Να σημειωσω πωσ το μαγαζι ειναι Συνεργάτης Vodafone και απο οσο εκοψα δεν παιζει να το εχει παραγγειλει αλλος απο εκει.

Μια απο τα ιδια και σε μενα αλλα δεν μου ειπε τπτ για ποτε θα παραλαβει και μου ειπε να παρω τηλ στην εξυπηρετηση πανω να δω αν το εστειλαν.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια και σε μενα αλλα δεν μου ειπε τπτ για ποτε θα παραλαβει και μου ειπε να παρω τηλ στην εξυπηρετηση πανω να δω αν το εστειλαν.....

Εγω δεν θα ασχοληθω καθολου με τα κεντρικα Vodafone.Θα περιμενω ή να με παρουν αυτοι τηλεφωνω ή θα μιλησω την Τριτη με το μαγαζι.Δεν θα κατσω να ασχοληθω αλλο παρατραβηξε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσοι εχετε κανει παραγγελια οπως ολοι εμεις που παραλαβαμε, και εχετε κωδικο παραγγελιας κτλ, μη δεχτειτε την αντιπροσφορα, πιεστε την κατασταση με επιχειρημα την μη τηρηση προτεραιοτητας. Μιλαω για οσους εχουν στο χερι τους στοιχειο που λεει "παραγγελια ταδε στιγμη" .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα από Β. Όλγας, Θεσσαλονίκη, παραγγελία ηλεκτρονική το Σάββατο στις 4.29. Πολλά ευχαριστώ στον ts και στον l3ft3r1s για το alert. Καλές παραλαβές οι υπόλοιποι είτε το G είτε κάποιο άλλο αντιπροσφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιματοκυλίσματα διαβάζω! Χαίρομαι που έχω παραλάβει και είμαι από τους τυχερούς λυπάμαι όμως που δεν τηρήθηκε η σειρά προτεραιότητας.

 

Τώρα που το σκέφτομαι είχα κάνει κι εγώ μια άτυπη παραγγελία από το μαγαζί αλλά στάθηκα και εκεί τυχερός μιας και είχα πάει αυτοπροσώπως και είδα τα μπακαλόχαρτα στα οποία σημείωσαν το όνομα μου. Το απόγευμα της ίδιας ημέρας καταχώρησα την παραγγελία μέσω internet και όλα μια χαρά. Εννοείται πως δεν έλαβα κανένα τηλέφωνο από τις υποτιθέμενες παραγγελίες στο κατάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 απαντηση απο το facebook

 

 Σε άλλα καταστήματα περιμένουν παραλαβές για το lg g και δέχονται παραγγελίες, σε άλλα είναι κατηγορηματικοί ότι δεν πρόκειται να έρθει? Τελικά ποιος δουλεύει ποιον? Τι είστε? Συνοικιακό μαγαζάκι?

Μου αρέσει! · · πριν από μία ώρα περίπου

    Κορυφαία σχόλια

 

    Vodafone Greece Καλημέρα

. Λόγω της μεγάλης ζήτησης το συγκεκριμένο μοντέλο έχει εξαντληθεί. Όλοι όσοι έχουν κάνει την προκράτησή τους σε κάποιο κατάστημά μας θα ενημερωθούν από το ίδιο το κατάστημα μέσα στις επόμενες ημέρες.

 

 

    Μου αρέσει! · Απάντηση · πριν από μία ώρα περίπου

 

 

Εδώ εσείς κοροιδεύετε εμάς που έχουμε κάνει ηλεκτρική παραγγελία με παραλαβή από κατάστημα....

 

    Μου αρέσει! · Απάντηση · 1 · πριν από μία ώρα περίπου από κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα στείλαν μικτά σήματα. Αυτό που πήρα για εμένα σε κατάστημα από το κατάστημα μου είπαν ότι παρέλαβαν κομμάτια αλλά δεν μπορούν να δουν εάν είναι για μένα και πως θα μου έρθει sms από την vodafone για να παραλάβω...

 

Για έναν φίλο μου που πήρα (σε άλλο κατάστημα) όταν μίλησα με έναν υπάλληλο που είπε ότι θα παραλάβουν την Παρασκευή 2 κομμάτια και μάλλον το 1 είναι για τον φίλο και αφού πήρε το όνομα είπε θα το ελέγξει και θα με πάρει τηλέφωνο. Μετά από κανα-δίωρο που πήρα τηλέφωνο ξανά μία κοπέλα με ρώτησε ποιο κινητό είναι και μετά είπε ότι δεν φτάνουν τα τεμάχια και πως δεν θα τους στείλουν κάποιο... 

 

 

Τι γίνεται;..πάιζει να "φαγώθηκαν" τα κινητά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...