Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πωλητης απο καταστημα vf μου ειπαι οτι εχουν κανει ερωτημα 

γιατι αν παραλαβουν την αλλη εβδομαδα και μου ερθει το κινητο τοτε αυτο θα εχει αλλη τιμη γιατι ληγει η προσφορα

με ακουσε ολο το μαγαζι

 

η δεν ξερουν τι τους γινεται η παμε να βγαλουν απο την προσφορα και η ιδιοκτητες συνικιακων καταστηματων

 

μαλλον και τα δυο

 

 

η εξυπηρετηση στο τηλεφωνο εχει κρασαρει 15 λεπτα αναμονη και κλεισιμο

Την μαμακία αυτή που την σκέφτηκαν για να στην πουν; Καλά ας παραλάβουν νέα παρτίδα και θα γελάσουμε... υπάρχουν e-mails και screenshots των αγορών που έχουν γίνει ή της τιμής στην οποία έχουν κλειστεί τα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8s αν θελει καποιος ας μπει αγγελιες,αν ειναι να το παραλαβω

να ρθει κηφισια να το παρει..

 

μπα ακομα το δινει η βοντα,τωρα το δα, οποτε δεν το παιρνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μια που καποιοι εχουμε δειξει καλη θεληση μεχρι τωρα... μαλλον θα πρεπει να ετοιμαζομαστε για τον 'πολεμο' που βλεπω να ερχεται...

 

Πριν απο λιγο το ψαξαμε με το καταστημα το θεμα με τα LG.

Κατ' αρχας να πω οτι ολες οι παραγγελιες με παραδοση σε καταστημα εμφανιζονται στο συστημα να εχουν καταχωρηθει εκ μερους του καταστηματος, με ο,τι αυτο μπορει να συνεπαγεται.

 

Παμε τωρα στα ωραια.

ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ (δεν ειναι δηλαδη απλως 'λογια του πωλητη που δε ξερει τι του γινεται') ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ LG OPTIMUS G --> TO LUMIA 820!!!!

 

Ως ΕΔΩ  ηταν λοιπον η 'καλη πιστη' (απορω γιατι δεν το 'ομολογουν' στο φεισμπουκ που ηδη απο χθες τους κραζουν για αυτο το ενδεχομενο -> πλεον δεδομενο), περιμενω με ιδιαιτερο ενδιαφερον πλεον το τηλεφωνημα απο τα κεντρικα για να δουμε τι εχει να γινει... (και απορω πού θα βρουν στοκ αφου ηδη εχει εξαντληθει, εκτος αν το δεσμευσαν ηδη απο χθες, αλλά και τι ΣΚΑΤΑ "αντιπροσφορα" ειναι αυτη για τους "αδικημενους" οταν το συγκεκριμενο ηταν σημερα το πρωι για 2 ωρες διαθεσιμο για ολο τον κοσμο σε αυτη την τιμη)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την επόμενη φορά κούριερ για να βάλετε μυαλό

Για γέλια είναι αλλά πολλοί(like me) εκεί έχασαν το κινητό

 

Edit: Εγώ ούτε το 920 θα δεχόμουν ρε παιδιά, android παρήγγειλα

Ας μπει και λίγο μέσα η voda δεν θα πάθει και τίποτα, πόσοι είναι που δικαιούνται αντιπροσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα windows phone ό,τι κι αν είναι αυτό αντί για τετραπύρηνο anrdoid με 2gb ram. Seems legit.

 

Σου ΄΄χαρίζουν΄΄ ένα κινητό με ανάλυση οθόνης 800x480 και δεν το θες;

 

Κι εγώ ο μλκς ενώ βάζω courrier δεν ξέρω τι με έπιασε και έβαλα παραλαβή από κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μια που καποιοι εχουμε δειξει καλη θεληση μεχρι τωρα... μαλλον θα πρεπει να ετοιμαζομαστε για τον 'πολεμο' που βλεπω να ερχεται...

 

Πριν απο λιγο το ψαξαμε με το καταστημα το θεμα με τα LG.

Κατ' αρχας να πω οτι ολες οι παραγγελιες με παραδοση σε καταστημα εμφανιζονται στο συστημα να εχουν καταχωρηθει εκ μερους του καταστηματος, με ο,τι αυτο μπορει να συνεπαγεται.

 

Παμε τωρα στα ωραια.

ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ (δεν ειναι δηλαδη απλως 'λογια του πωλητη που δε ξερει τι του γινεται') ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ LG OPTIMUS G --> TO LUMIA 820!!!!

 

Ως ΕΔΩ  ηταν λοιπον η 'καλη πιστη' (απορω γιατι δεν το 'ομολογουν' στο φεισμπουκ που ηδη απο χθες τους κραζουν για αυτο το ενδεχομενο -> πλεον δεδομενο), περιμενω με ιδιαιτερο ενδιαφερον πλεον το τηλεφωνημα απο τα κεντρικα για να δουμε τι εχει να γινει... (και απορω πού θα βρουν στοκ αφου ηδη εχει εξαντληθει, εκτος αν το δεσμευσαν ηδη απο χθες, αλλά και τι ΣΚΑΤΑ "αντιπροσφορα" ειναι αυτη για τους "αδικημενους" οταν το συγκεκριμενο ηταν σημερα το πρωι για 2 ωρες διαθεσιμο για ολο τον κοσμο σε αυτη την τιμη)

 

Θα γελάσουμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν μπορω να καταλαβω γιατι βαλατε παραλαβη απο καταστημα δεν το φανταστηκατε οτι αυτο εχει πολλους κινδυνους; πχ καβατζομα υππαληλου, πωληση σε οποιον παει και το ζητησει κτλπ; κοντα στο νου και η γνωση!! Μυαλο θελει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν ισχύει ότι είναι επίσημη αντι-προσφορά, είναι τραγικοί!!! Γι' αυτό έσπευσαν να το "εξαντλήσουν", για να το δώσουν με το κιλό σε ανυποψίαστους που δεν πρόλαβαν την πολύ καλύτερη προσφορά; 

 

Εν τω μεταξύ, δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει, αλλά είναι πανούργα η vodafone. Έτσι θα πουλήσει και πάρα πολλά Lumia που δε θα έφευγαν με καμία δύναμη τόσο γρήγορα από τις αποθήκες της (αν υπολογίσουμε ποσοι παρήγγειλαν το LG!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν μπορω να καταλαβω γιατι βαλατε παραλαβη απο καταστημα δεν το φανταστηκατε οτι αυτο εχει πολλους κινδυνους; πχ καβατζομα υππαληλου, πωληση σε οποιον παει και το ζητησει κτλπ; κοντα στο νου και η γνωση!! Μυαλο θελει;

 

είναι πολύ πιο απλό να υποθέσεις ότι θα πάει στο κατάστημα με το όνομά σου.

σε τέτοιες περιπτώσεις συνήθως το κατάστημα είναι pick up point, δηλαδή απλά το μέρος από όπου θα πάρεις το αντικείμενο και τίποτα παραπάνω.

η εμπειρία όμως από αυτή την ιστορία διδάσκει ότι αν ποτέ παρουσιαστεί κάτι παρόμοιο (και το προλάβω :-)) κούριερ και πάλι κούριερ....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν μπορω να καταλαβω γιατι βαλατε παραλαβη απο καταστημα δεν το φανταστηκατε οτι αυτο εχει πολλους κινδυνους; πχ καβατζομα υππαληλου, πωληση σε οποιον παει και το ζητησει κτλπ; κοντα στο νου και η γνωση!! Μυαλο θελει;

 

Γιατι φιλε μου μερικες φορες ξεχναμε οτι ζουμε στο ελλαντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...