Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ναι οσο να 'ναι, αν δεν εισαι στα "ακυρα" των LG G να ελπιζεις σε καλυτερη αντιπροταση στα 129 ευρω ειναι μαλλον ο,τι καλυτερο υπαρχει.  (το ξαναγραφω μια που αλλαξε η σελιδα, οτι μιλαμε για το Nokia Lumia 820 το οποιο εδω και λιγη ωρα ειναι στα 129 πλεον ευρω στο vodafone.gr)

 

edit 08:24 -> η πλακα ειναι οτι μιση ωρα μετα το banner στην κεντρικη σελιδα το δειχνει ακομα στα 199 ευρω.

(μαλλον κοιμαται και το φορουμ ακομα, προβλεπω απο αυτη και μονο την 'εξελιξη' να περναει τις 100 σελιδες το θεμα μεσα στη μερα για πλακα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για να γελασουμε λιγο εμεις οι πονεμενοι

 

Ένα όνειρο μονάχα είχα σε τούτη τη ζωή

Κινητό ανδροιντ σε καλή τιμή να μου δοθεί

Τότε η βονταφον προσφέρθηκε φθηνό να μου δώσει

Ένα τετραπυρηνο ελ τζι χωρίς καμία δόση

ευθείς το παράγγειλα εγω μήπως και προλάβω

μα 3 μερες μετά μαθαινω πως το ονειρο μου χανω

στο φεισμπουκ ερωτησα μια απάντηση να παρω

μα  ακομα δεν απαντησαν κοντευω να σαλταρω

στο ινσομνια απευθηνθηκα μηπως και βρω τη λυση

μα με την παντοφλα βρισκομαι και αυτην εδω την δυση 

 

απλα ζωγραφισες...

 

Αυτό κι αν είναι βλακεία για κάποιους που το πήραν το Σάββατο 199 ευρώ.....

 

θα τους παραδεχτω αν τους επιστρεψουν τα λεφτα ή τους κανουν πιστωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως μετά το άκυρο για το lg g δεν θα τους δώσω χρήματα για νια συσκευή που δεν θέλω μονο και μόνο για να πω ότι πέτυχα προσφορά. Δεν θέλω windows phone.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παρέλαβα χτες απογευμα το G ..

μπαταρια αδεια, οπως ειπαν και αλλοι, οποτε παιζει το σεναριο να υπηρχαν στοκ μηνων σε καποιες αποθηκες... της Vodafone ή της LG..

 

παραγγελια 16:34, αριθμος 119382x, παραλαβη απο καταστημα..

 

Στο καταστημα κανενας δεν ειχε παρει χαμπαρι την προσφορα και με ρωταγαν πως το εμαθα.. γνωστος μου που δουλευει εκει μου ανεφερε οτι καποια λιγα καταστημα ειχαν ειδοποιηθει Παρασκευη απογευμα οτι θα τρεξει αυτο...! Αλλα προφανως ολα τα υπολοιπα ειχαν μαυρα μεσανυχτα.. λογικα για να μην κανουν ντου οι πωλητες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αφηνουμε να εξαντληθει αυτο και περιμενουμε τηλ για αντιπροσφορα....αμα εχει εξαντληθει και αυτο να δουμε τι θα βαλουν για εμας μετα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Vodafone ειπε να μας καλημερισει σημερα αλλαζοντας πριν απο λιγο την τιμη του lumia 820 απο 199 στα 129 ευρω.

Προφανως η νεα τιμη ισχυει για ολους, μενει να δουμε αν θα "πλασαριστει" και ως αντικατασταση ιδιων δυνατοτητων του LG G.

 

Παντως παρηγγειλα ηδη ενα για να "αλλαξω" το HTC 8S που ηρθε χθες αλλα δε με αφησαν να το παραλαβω (σημερα δε θα τους αφησω να μου το δωσουν :D :D ρε να δεις ειρωνια αυτη η ζωη)!

 

Εάν ικανοποιεί κάποιους, έχει καλώς. Εγώ πάντως δεν βρίσκω λόγο να χαιρόμαστε και ιδιαίτερα για την εναλλακτική! Προσφορά κι αυτή, ναι, αλλά μου φαίνεται μας κοροιδεύει η Vodafone και χρυσώνει το χάπι της παρηγοριάς.

 

Και αυτό γιατί το LG Optimus G είναι αρκετά καλύτερο, για να το προσφέρει στην ίδια τιμή! Δεν μιλάω απαραίτητα για windows vs. android, αλλά για πυρήνες, οθόνη...βασικά στοιχεία κι αυτά.

 

Εάν έβαζε το Lumia 920 στα 129 ευρώ θα ήταν συγκρίσιμη προσφορά, τώρα με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι περίεργος να μάθω πόσοι φάγαμε άκυρο από για το lg g. Γιατί αν είναι 5-10 άτομα τότε είναι ξεφτίλα για τη vodafone. Δεν μιλάω για αριθμό τεμαχίων, έτσι κι αλλιώς υπολογίζω 1 τμχ ανά παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρήγγειλα το 820, έχω σε print screen τον αριθμό παραγγελίας καθώς και το ότι στα χαρακτηριστικά του γράφει 4G! Ευχαριστώ παιδιά!

Σύμφωνα με το gsmarena http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_820-4968.php είναι 4G. To 800 δεν είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα προσφορά αυτοτελής θα είχε προσελκύσει κόσμο φαντάζομαι.

Αλλά τώρα όταν ξέρεις ότι με τα ίδια λεφτά έπαιρνες το optimus g μάλλον σε αφήνει σχετικά αδιάφορο το 820. Προσωπικά ούτε το 920 θα έπαιρνα σε αυτή τη τιμη νομίζω....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...