Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ας ελπίσουμε ότι η αντιπροσφορά θα είναι καλή!!!

 

Όποιος ειδοποιηθεί πρώτος για αντιπροσφορά, ας το γράψει εδώ να ξέρουμε τι μας γίνεται!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα προσφορά αυτοτελής θα είχε προσελκύσει κόσμο φαντάζομαι.

Αλλά τώρα όταν ξέρεις ότι με τα ίδια λεφτά έπαιρνες το optimus g μάλλον σε αφήνει σχετικά αδιάφορο το 820. Προσωπικά ούτε το 920 θα έπαιρνα σε αυτή τη τιμη νομίζω....

 

Ναι αλλά δεν το πήρες το G... Τώρα εγώ  πιστεύω ότι είναι τίμια προσφορά το 820 και είναι ένα αξιοπρεπές κινητό, συν το ότι θέλω να φύγω από android και να δοκιμάσω κάτι άλλο! Αν το έβαζαν το 920 στα 129 και δεν το έπαιρνες τι να πω... Wtf?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως μαγκες ακομα δεν το πιστευω τι κηνητο πηραμε οσοι τελικα τα καταφεραμε με 129 ευρω......εχω εντυπωσιαστει απο εχθες..... Συγκριτικα επειδη εχουν περασει απο τα χερια μου.....καλυτερο σιγουρα απο οne x , s3 , nexus 4 , nοte 2 .....και μαλλον σχεδον ισαξιο αν εξαιρεσουμε την καμερα με s4 και one.... Πραγματικα απιστευτο deal στα 129....τα μονα ισαξια που μπορει να προτινει η vοdafοne σε αυτους που εριξε ακυρο ειναι..... Οne, S4 αντε και τα Xperia Z και Nοte 2!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστευω εδω μεσα να ειναι κανενας που να δεκτη αντιπροσφορα με το 820 μην υποκειπτεντε ετσι ρε.....αμα ειναι και το θελετε καντε 2η παραγγελια και θα δουμε πως θα εξελιχθει με το lg και αποφασιζετε και διαλεγετε αλλα με παραδωση καταστηματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν ικανοποιεί κάποιους, έχει καλώς. Εγώ πάντως δεν βρίσκω λόγο να χαιρόμαστε και ιδιαίτερα για την εναλλακτική! Προσφορά κι αυτή, ναι, αλλά μου φαίνεται μας κοροιδεύει η Vodafone και χρυσώνει το χάπι της παρηγοριάς.

 

Και αυτό γιατί το LG Optimus G είναι αρκετά καλύτερο, για να το προσφέρει στην ίδια τιμή! Δεν μιλάω απαραίτητα για windows vs. android, αλλά για πυρήνες, οθόνη...βασικά στοιχεία κι αυτά.

 

Εάν έβαζε το Lumia 920 στα 129 ευρώ θα ήταν συγκρίσιμη προσφορά, τώρα με τίποτα.

Μα ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ το θεωρω σε καμια περιπτωση 'αντιπροταση' του LG. Δε νομιζω να εδειξα να χαιρομαι επειδη 'το πηρα αντι του LG G', δηλωσα (απο την 1η σελιδα) οτι πηρα το 8S και αυτο θα "αλλαξω" με το 820.

Φυσικα προκειται για εντελως ξεχωριστη παραγγελια και σε καμια περιπτωση αποδοχη ως "αντιπροταση" του LG G, θεμα στο οποιο θα ειμαι αρκετα απαιτητικος οταν ερθει η ωρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/209546-lg-optimus-g-black-%CF%83%CF%86%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF/

 

Αρχίσαμε...

 

Μόνο 250 ευρώ βρε, τζάμπα πράμα! Αλλά δεν το γράφει στην περιγραφή ο πονηρός, μην τυχόν και τον κράξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω την αληθεια το 820 το σκεφτομουνα 2-3 βδομαδε πριν που το χε βαλει το e-shop στα 200ε αλλα μου φανηκαν πολλα.Το ωρα απο την μια δεν με χαλαει απο την αλλη οπωςλετε εειναι "το γαμωτο" της υποθεσης.

Ετσι πληροφοριακα ξερει κανει αν οι χαρτεσ που εχει μεσα το νοκια ειναι τσαμπα και μπορει να λειτουργηση σαν gps χωρισ συνδεση ή ειναι σαν το google maps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά να πω πως παρέλαβα από το κατάστημα Λάρισας στην Παπαναστασίου. Εννοείται δεν με πηραν τηλέφωνο και απλά πέρασα από εκεί. Ρώτησα και για την τηλεφωνική παραγγελία που έκανα και με έβγαλε τρελό η ΜΑΡΙΑ της Vodafone στην Παπαναστασίου, Λάρισα. Πιο αγενή κοπέλα δεν έχω ξανασυνατήσει. Είπε πως κανείς δεν πήρε τηλέφωνο το Σάββατο και ότι πήρα και καλά σε άλλο κατάστημα. Anyways, το πήρα και όλα οκ. 4:30 έγινε η παραγγελία online. (1:00-2:00 η τηλεφωνική φάντασμα)
Μένει να παραλάβει ο γαμπρός σήμερα αν και του είπαν πως ήρθε η παραγγελία στο κατάστημα χθές. Ελπίζω να μην την "έφαγε" κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τη στιγμη που υπηρξε διαθεσιμο προς ολους το 820 στα 129ευρω στο site,

δεν μπορει να γινει αντιπροταση με αυτο....αρα κατι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/209546-lg-optimus-g-black-%CF%83%CF%86%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF/

 

Αρχίσαμε...

 

Μόνο 250 ευρώ βρε, τζάμπα πράμα! Αλλά δεν το γράφει στην περιγραφή ο πονηρός, μην τυχόν και τον κράξουν.

 

Αν και δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός για τις αγγελίες, λίγο το δίνει....

Κάποιος που το πήρε πριν κανένα μήνα στα 350+  πόσο πρέπει να το δώσει ???

50€ ?????

Όποιος θέλει το παίρνει όποιος δεν θέλει πάει για άλλα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παραγγειλει Lumia 820 στα 129 αλλά οταν θα με παρουν τηλ θα το τρεναρω μεχρι και το Σαββατο..Οχι τιποτα άλλο αλλα τους βλεπω να βγαζουν και το Lumia 920 στα 129-139 ..

Το ασπρο πάντως 820 φαινεται καλη περιπτωση για να το δωσω στη μανα μου που εψαχνε κινητο :) Ισως το LG της επεφτε καπως :)

Καλη ποιοτητα κατασκευης ,πολυ καλη καμερα, με καλά χαρακτηριστικά για WP8(αν ειχε και καλυτερη αναλυση οθονης..) . Οκ από εφαρμογές δεν εχει την ποικιλια που εχει ενα android ,αλλα δε νομιζω να καταλαβει τιποτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες το παρέλαβα σήμερα το G ενώ η κατάσταση ήταν ''εκρεμμεί''. Το χα παραγγείλει 4.30 Σαββατο όσο ήταν διαθέσιμο online. Πέρα από αυτά, πόσες ώρες λέτε να το φορτώσω για πρώτη φορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...