Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

(και απορω πού θα βρουν στοκ αφου ηδη εχει εξαντληθει, εκτος αν το δεσμευσαν ηδη απο χθες, αλλά και τι ΣΚΑΤΑ "αντιπροσφορα" ειναι αυτη για τους "αδικημενους" οταν το συγκεκριμενο ηταν σημερα το πρωι για 2 ωρες διαθεσιμο για ολο τον κοσμο σε αυτη την τιμη)

 

Απλά τα πράγματα: είδαν ότι το Lumia κινείται σχετικά (με το ρεύμα που έχει δημιουργηθεί και από εδώ μέσα και γενικά) και αποφάσισαν να το "εξαντλήσουν" και να διαθέσουν τα αποθέματα στους αδικημένους του LG.

 

Με ένα σμπάρο δυο τριγώνια πετύχανε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μόλις με πήραν και εμένα απο courier  πως έχω δεμα με αντικαταβολή απο vodafone. Περιοχή Αμοργός. Ενα 8ς είχα πάρει. Στη σελίδα βγάζει ακόμα εκκρεμεί... Το είχα παρει δευτέρα πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως και η τιμη του lumia ηταν πολυ καλη..Σιγουρα δεν ηταν προσφορα τυπου optimus αλλα και παλι μαλλον ηταν η δευτερη καλυτερη προσφορα που εβαλαν και ηταν καλη τιμη..Αντε περιμενουμε και το 920 στα 139 ευρω:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτήσεις προς τα μέλη που είχαν διαλέξει παραλαβή απο καταστημα (ειμαι και εγω ένας).

Πώς κάνατε την παραγγελία? Ίντερνετ η τηλεφωνικά κτλ?

Στην κατάσταση παραγγελίας τι σας βγάζει?

Δοκιμάσατε να στείλετε μυνηνα στο Facebook της Vodafone και αν ναι τι σας απάντησαν?

Προσωπικά εκανα παραγγελία online, κατάσταση εστάλη και απάντηση απο Vodafone οτι η παραγγελία μου ολοκληρώθηκε επιτυχώς καλορίζικο κτλ.

Ακόμα βέβαια τίποτα, με τηλεφωνική επαφή με το κατάστημα παραλαβής μου είπαν πάρτε μας αυριο ακομα τίποτα.

Να ανησυχώ? Ρε παιδιά τη γκρίνια της γυναίκας δεν θα την αντέξω! Μυνηση στη voda οχι για τη συσκευή αλλα για ψυχική οδύνη και διαταραχή οικογενειακης ηρεμίας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε μηνυμα στη νυφη μου για αντιπροσφορα..!!
ασχημα τα νεα..


Καλημέρα Dimitra. Για το κινητό που σε ενδιέφερει έγινε μια προσφορά από εμάς και η ζήτηση ήταν πολύ μεγάλη. Το αποτέλεσμα ήταν να εξαντληθούν τα αποθέματα πολύ γρήγορα.Ρίξε μια ματιά στο παρακάτω link για να βρεις αλλες συσκευές που σε ενδιαφέρουν

 

www.vodafone.gr/portal/client/eshop/handsetsList.action?productCategoryIds=7&payMonthly=false

Online προσφορές - Vodafone.gr
www.vodafone.gr
Online προσφορές

 

 

 

τωρα τι ειναι αυτο;;  αφου της ειχαν πει για αντιπροσφορα....................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτήσεις προς τα μέλη που είχαν διαλέξει παραλαβή απο καταστημα (ειμαι και εγω ένας).

Πώς κάνατε την παραγγελία? Ίντερνετ η τηλεφωνικά κτλ?

Στην κατάσταση παραγγελίας τι σας βγάζει?

Δοκιμάσατε να στείλετε μυνηνα στο Facebook της Vodafone και αν ναι τι σας απάντησαν?

Προσωπικά εκανα παραγγελία online, κατάσταση εστάλη και απάντηση απο Vodafone οτι η παραγγελία μου ολοκληρώθηκε επιτυχώς καλορίζικο κτλ.

Ακόμα βέβαια τίποτα, με τηλεφωνική επαφή με το κατάστημα παραλαβής μου είπαν πάρτε μας αυριο ακομα τίποτα.

Να ανησυχώ? Ρε παιδιά τη γκρίνια της γυναίκας δεν θα την αντέξω! Μυνηση στη voda οχι για τη συσκευή αλλα για ψυχική οδύνη και διαταραχή οικογενειακης ηρεμίας!

 

Θεωρώ ότι δεν πρέπει να ανησυχείς, θα παραλάβεις κανονικά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geomos τα εχουν γραψει πολλοι αυτα τα στοιχεια, αν τα ξαναγραψουν εδω θα φαμε 10 σελιδες μονο για αυτα.

 

Περιμενω να δω και το αλλο το ωραιο, γιατι ειμαι σιγουρος οτι οπως πχ φαγαμε οσοι φαγαμε ακυρα για το LG ΠΡΕΠΕΙ να υπαρχουν και περιπτωσεις που 'δεν υπαρχει αποθεμα' και για το 820 απο οσους παρηγγειλαν τωρα το πρωι.

Και θελω να δω τι θα 'αντιπροτεινει' σε αυτους η voda... Κανενα Nokia 3310 ή Ericsson GF768 να υποθεσω;

 

 

@masterX: Αρα σκοπευουν να δωσουν μονο απο οτι υπαρχει στις 'προσφορες'.

Προσωπικα μονο με 920 στα ιδια λεφτα και παλι -οπως λενε πολλοι- χάρη θα τους κανω. (εννοειται οτι αν δε με ενδιεφεραν τα WP8 δε θα συζηταγαμε καν τωρα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτήσεις προς τα μέλη που είχαν διαλέξει παραλαβή απο καταστημα (ειμαι και εγω ένας).

Πώς κάνατε την παραγγελία? Ίντερνετ η τηλεφωνικά κτλ?

Στην κατάσταση παραγγελίας τι σας βγάζει?

Δοκιμάσατε να στείλετε μυνηνα στο Facebook της Vodafone και αν ναι τι σας απάντησαν?

Προσωπικά εκανα παραγγελία online, κατάσταση εστάλη και απάντηση απο Vodafone οτι η παραγγελία μου ολοκληρώθηκε επιτυχώς καλορίζικο κτλ.

Ακόμα βέβαια τίποτα, με τηλεφωνική επαφή με το κατάστημα παραλαβής μου είπαν πάρτε μας αυριο ακομα τίποτα.

Να ανησυχώ? Ρε παιδιά τη γκρίνια της γυναίκας δεν θα την αντέξω! Μυνηση στη voda οχι για τη συσκευή αλλα για ψυχική οδύνη και διαταραχή οικογενειακης ηρεμίας!

Παραγγελία από internet, παραλαβή από κατάστημα. Στο status λέει οτι είναι σε εκκρεμότητα, στο facebook μου είπαν ότι σύμφωνα με τον κωδικό της παραγγελίας μου δεν φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία και ότι μέσα στις επόμενες μέρες θα επικοινωνήσουν μαζί μου για να μου προτείνουν συσκευή ίδιων δυνατοτήτων στην ίδια τιμή (φυσικά). Πέρασα και από το κατάστημα χτες και μου είπαν ότι τους πήγε email ότι δεν θα παραλάβω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ηρθε μηνυμα στη νυφη μου για αντιπροσφορα..!! </p>

<p>ασχημα τα νεα.. </p>

 

 

Καλημέρα Dimitra. Για το κινητό που σε ενδιέφερει έγινε μια προσφορά από εμάς και η ζήτηση ήταν πολύ μεγάλη. Το αποτέλεσμα ήταν να εξαντληθούν τα αποθέματα πολύ γρήγορα.Ρίξε μια ματιά στο παρακάτω link για να βρεις αλλες συσκευές που σε ενδιαφέρουν

 

www.vodafone.gr/portal/client/eshop/handsetsList.action?productCategoryIds=7&payMonthly=false

 

Online προσφορές - Vodafone.gr

www.vodafone.gr

Online προσφορές

 

 

 

τωρα τι ειναι αυτο;;  αφου της ειχαν πει για αντοπροσφορα....................

Πες της να μπει (ή εσύ) στην σελίδα τους στο fb και να αρχίσει κράξιμο.  Απότι κατάλαβα εκεί υπάρχει κάποια επικοινωνία με το cc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεκτο οτι ειστε ανδροιδαδες

αλλα το 820 ειναι πλ καλο..

 

αληθεια για σχολιαστε κ τις φωτο του 820 με του g...ουδεμια σχεση.

να πουμε κ του στραβου το δικιο δλδ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες της να μπει (ή εσύ) στην σελίδα τους στο fb και να αρχίσει κράξιμο.  Απότι κατάλαβα εκεί υπάρχει κάποια επικοινωνία με το cc

 

 δεν ειναι τετοιος τυπος να καθισει να ασχοληθει τοσο..

εγω ειμαι στη δουλεια και δεν μπαινω Φεις απο υπολογιστη, και δεν νπορω να κανω κινησεις στο φεις οσο ειμαι δουλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεκτο οτι ειστε ανδροιδαδες

αλλα το 820 ειναι πλ καλο..

 

αληθεια για σχολιαστε κ τις φωτο του 820 με του g...ουδεμια σχεση.

να πουμε κ του στραβου το δικιο δλδ..

 

Δεν υπάρχει σύγκριση, υποτίθεται η "αντιπροσφορά" θα αφορούσε κινητώ ίδιων δυνατοτήτων

 

ΟG: 4πύρηνος επεξεργαστής, 2Gb Ram, 4,7" οθόνη 1280 x 768 317ppi, 13mp camera, 2,100 mAh μπαταρία, 32Gb storage

 

Lumia 820: 2πύρινoς επεξεργαστής, 1Gb Ram, οθόνη 4.3" 480 x 800 213ppi, 8mp camera, 1,650 mAh μπαταρία, 8 Gb storage

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεκτο οτι ειστε ανδροιδαδες

αλλα το 820 ειναι πλ καλο..

 

αληθεια για σχολιαστε κ τις φωτο του 820 με του g...ουδεμια σχεση.

να πουμε κ του στραβου το δικιο δλδ..

Το θέμα είναι φίλε μου ότι παρήγγειλαν smartphone και όχι φωτογραφική. Και σε όσα αφορούν το smart κομμάτι το lumia  υστερεί

 υπερβολικά πολύ

 δεν ειναι τετοιος τυπος να καθισει να ασχοληθει τοσο..

εγω ειμαι στη δουλεια και δεν μπαινω Φεις απο υπολογιστη, και δεν νπορω να κανω κινησεις στο φεις οσο ειμαι δουλεια

Έτσι όπως την έκαναν την κατάσταση , μόνο με κράξιμο βλέπω να γίνεται όμως τίποτα καλύτερο. Δυστυχώς ζούμε στο Ελλάντα. Εγώ πάντως μπήκα και έστω μία ενημέρωση περί αυτού έριξα για να αρχίσω τις αντιδράσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...