Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρα υπαρχει η δυνατοτητα για καποιον που βαρεθει στο μελλον το χρωμα να αλλαξει το πισω μερος με original κομματι με 30 ευρω..

 

Σα να κατασταλαξα σιγα σιγα μου φαινεται.. να παρω λευκο και αν το βαρεθω στο μελλον να βαλω μαυρο.. Ουτως ή αλλως το πιθανοτερο ειναι να παρω μια ωραια δερματινη θηκουλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Παρατηρω οτι ειναι πολυ αργοι παντως. Στο σαιτ τους μιλανε για "παραλαβη 1-2 εργασιμες μερες για Αττικη". Σε παραγγελια μου που εγινε νωρις την Δευτερα, μου εκλεισαν σημερα ραντεβου για παραδοση Παρασκευη. Στο voda order tracking ακομα "Κατάσταση ηλεκτρονικής παραγγελίας: Εκρεμμεί" αναφερει. 4 εργασιμες για Αθηνα, συμφωνα με τα σχεδια τους μαλιστα, πιστευω να μην παει ακομα πιο πισω.

 

Το "καλο" ειναι οτι μεχρι τοτε μπορει να μετανιωσω και να μου μεινουν ετσι και τα λεφτα στην τσεπη. :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aθόρυβος ο matrixxx, 227 posts μετά εμφανίστηκε ως αγοραστής και έκανε ουσιαστική παρατήρηση

Όχι σαν εμάς που σπαμάρουμε κάθε θέμα (καλή ώρα) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να και ο μεγας σπαμμερ των τελευταιων σελιδων :P Αρχιζουμε να πασχουμε μαζι σου με το προβλημα του χρωματος και τον τρομερο προβληματισμο σου... :P

 

Παμε στο θεμα μας, δωστε οσοι εχετε feedback για το χρονοδιαγραμμα της "κυριας" voda στις παραδοσεις... ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Φαίνεται ότι τώρα είναι πιο υποψιασμένοι, μετά το σκηνικό που έγινε με το optimus g. Αυτός είναι νομίζω και ο λόγος που το 1020 και το 925 μια τα βγάζουν διαθέσιμα και μια τα εξαφανίζουν, για να μην έχουν τα ίδια με το Νοέμβριο. </p>

 

Αν θυμάσαι, και το "επίμαχο" κινητό του Νοέμβρη είχε "κατέβει και ανέβει ξανά" και κάπως έτσι έγιναν τα πράγματα όπως έγιναν.

Η μεγάλη διαφορά δεν είναι στη διαδικασία και δεν νομίζω ότι έχει καν να κάνει με την βοντα, αλλά είναι το γεγονός ότι πλέον δεν μιλάμε για υπο κατάργηση μοντέλο και μετά την πρώτη ανάρτηση έχουν υπάρξει τουλάχιστον δύο νέες παρτίδες (άσπρο και ξανά μαύρο) παραλαβων από την νοκια (ή έστω είναι καθ οδόν).

ΥΓ. Όσοι βάλατε παραλαβή από το κατάστημα και είχατε δει έστω και μια σελίδα από το παλιό θέμα πάτε γυρεύοντας, και σε κάθε περίπτωση κάντε κάνα τάμα, ανάψτε καμιά λαμπάδα ή ακονιστε κάνα μολύβι (ανάλογα την εξέλιξη).

ΥΓ 2. Τελικά το θέμα της μνήμης του 1020 το λύσατε, γιατί βλέπω ότι αναρωτηθηκαν ένα δυο άτομα αλλά δεν νομίζω να είδα απάντηση από κάποιον που παρέλαβε...

 

Sent from my XT890 using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και ο μεγας σπαμμερ των τελευταιων σελιδων :P Αρχιζουμε να πασχουμε μαζι σου με το προβλημα του χρωματος και τον τρομερο προβληματισμο σου... :P

 

Παμε στο θεμα μας, δωστε οσοι εχετε feedback για το χρονοδιαγραμμα της "κυριας" voda στις παραδοσεις... ;)

 

 

:-(

Ειμαι ψειρας τι να κανουμε..

Φαντασου τι εχει τραβηξει η κοπελια μου, οταν παμε να αγορασουμε κανα ρουχο..

Αναποφασιστος μεχρι αηδιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω πως μέχρι της 28/02 που τελειώνει η προσφορά θα τα ξαναβάλει πάλι (ακόμα και το μαύρο 1020), όπως επίσης και άλλα καλά μοντέλα! Για τα συγκεκριμένα της ΝΟΚΙΑ, ούτε στον ύπνο της δεν θα πούλαγε τόσα αν δεν έκανε την προσφορά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν γραφει οτι η παραγγελία "εσταλη" στην αναζήτηση και μεθοδος αποστολης ειναι παραλαβη απο καταστημα παμε απο το καταστημα και παραλαμβανουμε η' περιμενουμε κάποια άλλη ειδοποίηση μέσω mail η' τηλεφώνου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν γραφει οτι η παραγγελία "εσταλη" στην αναζήτηση και μεθοδος αποστολης ειναι παραλαβη απο καταστημα παμε απο το καταστημα και παραλαμβανουμε η' περιμενουμε κάποια άλλη ειδοποίηση μέσω mail η' τηλεφώνου;

Εμένα από χτες έλεγε εστάλη, αλλά σήμερα μου ήρθε mail ότι η παραγγελία είναι διαθέσιμη στο κατάστημα για παραλαβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προχτες παραγγελια,οχι email επιβεβαιωσης,αλλα

δεν ειχα συνδεθει πρωτα σαν χρηστης του vodafone .gr.

 

σημερα λεει εσταλη.

 

αριθμος 1224500,οπου 00 εχω αλλα νουμερα ,ειναι η παραγγελια μου,

:-)

 

ασχετο,ατοκες σε πιστωτικη βαζει η βοντα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Κι εγώ έχω παρόμοια απορία για το τι σημαίνει η ένδειξη ένδειξη "Εστάλη".

Έφυγε από την αποθήκη, είναι καθοδόν, είναι στο κατάστημα;

Κι επειδή δεν θυμάμαι να τους έχω δώσει στοιχεία επικοινωνίας (κινητό, email) διότι την παραγγελία την έκανα ανώνυμα στο site, πως με βρίσκουν; Μάλλον πρέπει να τους πάρω τηλέφωνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...