Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως σημερα μεχρι στιγμης......δεν εβγαλε κατι.....πιστευω htc one , huawei p6 και htc desire 500 ............με μια 50αρα τις εκατο εκπτωση θα ειναι κολαση......χαχαχα.......για να δουμε!!! παντως μεχρι τελος φεβρουαριου που λεει στο σιτε.......αποκλειετε να μην βγαλει και κατι αλλο!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια με περιμενουν στο καταστιμα ενα 925 και ενα 1020. το ενα για μενα το αλλο για τον κολλητο. πιο να κρατησω?

το 1020 αξιζει τα 100ε παραπανω? γιατι εμφανησιακα μου αρεσει το 925

Link

Φωτογραφικη μηχανη , διπλασια χωρητικοτητα και διπλασια Ram. Για μενα δε τιθεται θεμα για καποιον που δε τον ενδιαφερουν οι διαφορες τους γλυτωνει 100ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link

Φωτογραφικη μηχανη , διπλασια χωρητικοτητα και διπλασια Ram. Για μενα δε τιθεται θεμα για καποιον που δε τον ενδιαφερουν οι διαφορες τους γλυτωνει 100ε.

 ευχαριστω για την απαντηση. για φωτο και χωρητικοτητας οντως δε με ενδιαφερουν απλα για την ram εχω απορια μημπως χρηαστει σε κατι στο αμμεσο μελλον με καμια αναβαθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε κ αυτο το LINK και γενικα googlare λιγο καθως δεν εχω προσωπικη εμπειρια με κανενα απ τα 2 κινητα απλα εκανα καποιες παρατηρησεις. Ισως καποιος που τα πηρε και τα 2 με την προσφορα να σε διαφωτισει καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση. για φωτο και χωρητικοτητας οντως δε με ενδιαφερουν απλα για την ram εχω απορια μημπως χρηαστει σε κατι στο αμμεσο μελλον με καμια αναβαθμιση.

στο αμεσο μέλλον δεν θα χεις κανένα πρόβλημα με ένα γίγα μνήμης σε wp συσκευή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν δεν εχεις κανει account, μπορεις καπως να τσεκαρεις την εξελιξη παραγγελιας?

Επισης, αυτοι που επιλεξατε παραλαβη απο καταστημα, σας ηρθε mail οταν εφτασε στο καταστημα οντως ή πρεπει να ψαχτεις μονος σου? Γιατι οταν δεν ερχεται καν mail για επιβεβαιωση παραγγελιας....ολα τα περιμενω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα παραγγελία χωρίς να έχω λογαριασμό. Όταν έκανα παραγγελία δεν ήρθε κάποιο μήνυμα που να λέει ότι η παραγγελία καταχωρήθηκε ή κάτι παρόμοιο. Μου ήρθε mail όμως όταν η παραγγελία ήταν στο κατάστημα που επέλεξα, για να πάω να παραλάβω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις που να ανταλλασει μαυρο σφραγισμενο με ασπρο σφραγισμενο?

Θα παιξω και τα τελευταια μου χαρτια σημερα με 2 καταστηματα που εκαναν παραλαβη και θα με ενημερωσουν αν τους ηρθε τιποτα, αλλιως λογικα θα παρω το μαυρο ενος φιλου απο εδω και θα ψαξω για τραμπα με ασπρο..

 

Τα νευρα μου voda!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw ξαναεμφανίστηκε το 8s στην σελίδα τους στα 89 ευρώ...

 

Εντωμεταξύ είμαι σε δίλημμα αν αξίζει το 1020 τα 349 ευρώ. Έχω μείνει σχεδόν χωρίς κινητό (έχω ένα nexus s με digitizer που υπολειτουργεί) και ψάχνω να βρω καμιά ευκαιρία να φέρω κανένα nexus 5 από play store αλλά τζίφος και έχω απελπιστεί να περιμένω...

Από την μια κολλάω στα wp και στα χαμηλά specs του, από την άλλη η ανάγκη για κινητό με κάνει να το γλυκοκοιτάζω αλλά σκέφτομαι μήπως βγάλει τίποτα άλλο καλό μέχρι το τέλος του μήνα... Πφφφ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...