Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρώμα?

 

προφανως το μαύρο θα παραγγειλε, μονο αυτο υπηρχε τοτε.. παντως αν ειναι να βάλεις θηκη το μαύρο ειναι μονοδρομος αλλιως πεφτεις σε τριχρωμιες που δεν μου αρεσουν . http://www.ebay.com/itm/RIGID-PLASTIC-SMOOTH-HARD-RUBBER-COATING-BACK-CASE-COVER-FOR-NOKIA-LUMIA-1020-/281177565432?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item41777d28f8 επειδη εχει πολυ μαυρο μπροστα το κινητο προτιμω μαυρο με μια μονοχρομη θηκη οπως αυτη http://www.ebay.com/itm/Thin-Matte-Hard-Skin-Case-Cover-For-Nokia-Lumia-1020-Free-Screen-Protector-Guard-/290977122571?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item43bf96890b

post-236839-0-37655700-1389823942_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως το μαύρο θα παραγγειλε, μονο αυτο υπηρχε τοτε.. παντως αν ειναι να βάλεις θηκη το μαύρο ειναι μονοδρομος αλλιως πεφτεις σε τριχρωμιες που δεν μου αρεσουν . http://www.ebay.com/itm/RIGID-PLASTIC-SMOOTH-HARD-RUBBER-COATING-BACK-CASE-COVER-FOR-NOKIA-LUMIA-1020-/281177565432?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item41777d28f8 επειδη εχει πολυ μαυρο μπροστα το κινητο προτιμω μαυρο με μια μονοχρομη θηκη οπως αυτη http://www.ebay.com/itm/Thin-Matte-Hard-Skin-Case-Cover-For-Nokia-Lumia-1020-Free-Screen-Protector-Guard-/290977122571?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item43bf96890b

Τη δευτέρα το πρωί που μίλησα ενώ έδειχνε διαθεσιμότητα μαύρο, η αποθήκη ειχε μόνο άσπρο. Γι αυτό ρώτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Δευτέρα το απόγευμα, τότε που τα κινητά δεν ήταν διαθέσιμα, πήρα  μερικά τηλέφωνα σε διάφορα καταστήματα  και τελικά βρήκα ένα τελευταίο  925 και το οποίο πήγα αμέσως και το πήρα.

Μόλις γύρισα σπίτι μου είδα ότι ήταν διαθέσιμα πάλι τα κινητά από την σελίδα  της Voda. (925-1020)

Παρήγγειλα ένα 1020 και μου ήρθε αμέσως mail επιβεβαίωσης.

Χθες με πήραν από την εταιρία courier και σήμερα στις 11 το πρωί παρέλαβα και το 1020 (μαύρο εεε…)  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Feedback: παρήγγειλα Δευτέρα 13/1 απόγευμα λευκό 925 και μαύρο 1020 (για την περίπτωση που μου έριχναν άκυρο σε ένα από τα δύο). Τετάρτη 15/1 πρωί με πήραν τηλέφωνο ότι είναι στο κατάστημα και θα πάω σήμερα να τα παραλάβω.

ΥΓ θα σκεφτώ μέχρι αύριο ποιό θα κρατήσω (με κόβω για το 1020 που έχει καλύτερη κάμερα) και το άλλο πάει για πούλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποίος θέλει δράμα voda έχω ένα 925 μαύρο  να με περιμένει με speedex ου ήρθε άμεσα σήμερα όποτε παρέλαβα εκείνο 13 έκανα παραγγελιά   μου ήρθαν τα email και σήμερα παρέλαβα και ήρθε και στο κατάστημα τι να πω ποιο γρήγορα.... πεθαίνεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω πως υπαρχει κατω απο 32...

αλλωστε μιλαμε για flagship συσκευη και με 41mp camera χωρις να παιρνει microSD τι να σου κανουν οσα μενουν ελευθερα απο τα 16... δε παιζει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είμαι χρόνια καθημερινός επισκέπτης του forum, δεν συνηθίζω να κάνω posts, αλλά θα κάνω μια εξαίρεση γιατί κάποιοι μπορεί να έχουν τις ίδιες ανησυχίες που είχα κι εγώ όταν έκανα την παραγγελία. 

 

Λοιπόν, εγώ το παρήγγειλα (925 λευκό) τη Δευτέρα γύρω στις 19.00-20.00 (τη δεύτερη φορά που έγινε διαθέσιμο) χωρίς να είμαι εγγεγραμμένος χρήστης της Vodafone και ενώ μετά την ολοκλήρωση μου έδωσε κωδικό παραγγελίας ποτέ δεν μου ήρθε email επιβεβαίωσης.

 

Παραλαβή έβαλα στο σπίτι (Θεσσαλονίκη) με αντικαταβολή και το κινητό ήρθε χθες το πρωί προς το μεσημέρι και από ότι είδα στο πακέτο από τις αποθήκες έφυγε την Τρίτη, οπότε συνολικά μια εργάσιμη ημέρα.

 

Να τονίσω πως από την πρώτη στιγμή η σελίδα που ελέγχεις την κατάσταση της παραγγελίας έβγαζε "εκκρεμεί", κάτι που δεν άλλαξε ποτέ...εγώ είχα το κινητό στο χέρι και η vodafone έλεγε η παραγγελία εκκρεμεί...

 

Επίσης να προσθέσω πως δεν επικοινώνησαν με κανένα τρόπο μαζί μου, παρότι στο δέμα είχα αναφέρει να υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία πριν την παραλαβή.

 

Όλα αυτά τα λέω για όσους παρήγγειλαν κάποια συσκευή και ανησυχούν επειδή δεν υπάρχει καμιά επικοινωνία από πλευράς Vodafone για την επιβεβαίωση ή την εξέλιξη της παραγγελίας.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω σήμερα να παραλάβω και εγώ τη συσκευή από το κατάστημα που επέλεξα. Να ρωτήσω κάτι που είναι λίγο εκτός θέματος, αλλά μπορεί να ενδιαφέρει κάποιους. Τώρα που αγοράζω συσκευή από το κατάστημα που δέχεται micro-sim μπορώ να τη ζητήσω και να τη πάρω δωρεάν ή  πρέπει να δώσω 5 ευρώ;; Ξέρει κάποιος τι ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια με περιμενουν στο καταστιμα ενα 925 και ενα 1020. το ενα για μενα το αλλο για τον κολλητο. πιο να κρατησω?

το 1020 αξιζει τα 100ε παραπανω? γιατι εμφανησιακα μου αρεσει το 925

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω σήμερα να παραλάβω και εγώ τη συσκευή από το κατάστημα που επέλεξα. Να ρωτήσω κάτι που είναι λίγο εκτός θέματος, αλλά μπορεί να ενδιαφέρει κάποιους. Τώρα που αγοράζω συσκευή από το κατάστημα που δέχεται micro-sim μπορώ να τη ζητήσω και να τη πάρω δωρεάν ή  πρέπει να δώσω 5 ευρώ;; Ξέρει κάποιος τι ισχύει;

Θα σου την κόψουν δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...