Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικα με τα μεταχειρισμενα ποια ειναι η γνωμη σας ρε παιδια? Αξιζει να παρει κανεις μεταχειρισμενο γυρω στα 200 η το σλιμ 359 με τα εξτρα που δινει? Βγαζει γενικα κανενα προβλημα το μεταχειρισμενο και τι πρεπει να προσεξει κανεις στον ελεγχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σχετικα με τα μεταχειρισμενα ποια ειναι η γνωμη σας ρε παιδια? Αξιζει να παρει κανεις μεταχειρισμενο γυρω στα 200 η το σλιμ 359 με τα εξτρα που δινει? Βγαζει γενικα κανενα προβλημα το μεταχειρισμενο και τι πρεπει να προσεξει κανεις στον ελεγχο?

Σε μεταχειρισμενο καλύτερα να βρεις εντός εγγύησης έτσι είχα κάνει κι εγώ(το έχω 1.5 χρονο) ώστε να είσαι καλυμμένος αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Ειδάλλως αν δεν έχει εγγύηση τουλάχιστον να το δεις ότι δουλεύει. Ένα ps4 αν είναι προσεγμένο δεν έχει θέμα. 200€ μαξ με κανένα 2ο χειριστήριο ή 2-3 παιχνίδια θα έλεγα αν βρεις αξίζει αλλιώς πας σε καινουριο.

Θεωρώ ότι το PS4 Pro θα είναι must για το PS VR καθώς και για πολλά παιχνίδια που θα βγούν και θα τρέχουν καλύτερα στο Pro. Επομένως δεν είναι μόνο η 4Κ τηλεόραση που πρέπει να ληφθεί υπόψη για την αγορά.

Κάτσε να το δούμε και στην πράξη αν ισχύει. Όσο για 4k τηλεόραση κι εκεί υπάρχουν μεγάλες διαφορές πχ μια oled 4k είναι μέρα με τη νύχτα με τις απλες 4κ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα preorder το ps4 pro, μονόδρομος για εμένα, πούλησα την μπακατελα το one έτυχε και έχω και 4κ tv,τώρα σχετικά με το vr θέλω να το δω πως θα πάει βλέπουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ps4 το απλο κραταει καλα την τιμη,του και θα την κραταει ακομα για καιρο, το xbox one εχει φτασει στον πατο!! το εχω δει και 130ευρω να πωλειται.. Εγω ευτυχως προλαβα και το πουλησα 180ευρω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να δώσω το δικό μου που είναι το μοντέλο πριν το C-chassis.. εννοείται χωρίς εγγύηση πλέον και με αλλαγμένες πάστες (έβαλα μια που προτείνεται και έχει 10 χρόνια εγγύηση κάτι τέτοιο). Το μόνο ελάττωμα είναι που έχει ξεβάψει η ταμπέλα του serial στην πίσω μεριά του pad  :lol:

Πόσο θα ήταν μια νορμάλ τιμή να φύγει και να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χθες μιλήσα με ένα φίλο που δουλεύει στο κατάστημα της Νέας Ερυθραίας στα public, εκεί που έχω κάνει preorder το ps4 pro, και μου είπε γίνεται χαμός από προπαραγγελιες ανελπιστο, δεν το περίμεναν ούτε η ίδιοι.. Εκτός από την Sony hellas, προχώρησαν και σε εισαγωγές για να μπορέσουν να καλύψουν της παραγγελίες , επίσης μου είπε ότι μέχρι την περίοδο τον Χριστουγέννων θα πουλήσει τρελά το pro.. Τελικά τα λόγια που ακούμε ότι δεν θα στηρίξουν το προϊόν, έμειναν λόγια...

Επεξ/σία από redfox1944
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πιστεύω θα πουλήσει πολύ το Pro. Στις γιορτές πιστεύω θα γίνει χαμός με PS4 Pro και PS VR. Εγώ σίγουρα θα ψάξω τα καλύτερα πακέτα και θα τα πάρω και τα 2. Έχω ήδη πουλήσει το παλιό στα 200 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πιστεύω θα πουλήσει πολύ το Pro. Στις γιορτές πιστεύω θα γίνει χαμός με PS4 Pro και PS VR. Εγώ σίγουρα θα ψάξω τα καλύτερα πακέτα και θα τα πάρω και τα 2. Έχω ήδη πουλήσει το παλιό στα 200 ευρώ.

Μία χαρά το έδωσες και σε λογική τιμή, όχι κάτι 300αρες που βλέπω, ντε και καλά πρέπει να πάρεις και τα game που δίνουν πακέτο, και να σου λένε ότι το πακέτο δεν σπάει..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to pro θα περιμένεις. για 100 ευρώ περισότερα παίρνεις πολύ πιο δυνατο μηχάνημα.

 

εκτός αν κοιτάξεις σε μεταχειρισμένο γύρω στα 200. Εγώ μεταχειρησμένη κονσόλα εαν δεν τον ξέρω τον άλλο οτι το έχει στη πένα, δεν θα αγόραζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τελικά πήρα το slim με 2 controllers και το fifa17.. Μια χαρά είναι από τα 2+ μέτρα που παίζω, στην 50άρα 4k φαίνεται μια χαρά (μια και η τηλεόραση κάνει από μόνη της ένα upscaling) και θεώρησα ότι είναι καλύτερο να δώσω τα +100 ευρώ για games. Σαν πρώτο playstation με καλύπτει, άσε που δεν ξέρω κατά πόσο θα έχω χρόνο να ασχοληθώ ή θα το έχω απλά να κάθεται..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τελικά πήρα το slim με 2 controllers και το fifa17.. Μια χαρά είναι από τα 2+ μέτρα που παίζω, στην 50άρα 4k φαίνεται μια χαρά (μια και η τηλεόραση κάνει από μόνη της ένα upscaling) και θεώρησα ότι είναι καλύτερο να δώσω τα +100 ευρώ για games. Σαν πρώτο playstation με καλύπτει, άσε που δεν ξέρω κατά πόσο θα έχω χρόνο να ασχοληθώ ή θα το έχω απλά να κάθεται..

 

Αυτο θελω να αποφυγω το upscaling μιας και εγω 4κ εχω.Θα μου πεις και το pro upscaling κανει,δε ξερω μπερδεμα.

 

Απο εικονα πως παει στη 4κ?Γενικα τι λεει σα μηχανημα σε συγκριση με το πρωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...