Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως ειπα και πριν ειναι το πρωτο playstation που παιρνω, αρα δε μπορω να κανω συγκριση με το προηγουμενο μοντελο. Η εικονα ειναι πολυ καλη και δεν τρωει σκαλωματα, το κονο που δεν μου αρεσε ειναι ο θορυβος οταν βαζεις διαβαζει το blueray..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

200 ευρω προπουλησα και εγω το δικο μου σε γνωστο .

Απο βδομαδα θa κανω την προπαραγγελια για το pro  γιατι το θελω day one δεν περιμενω δευτερολεπτο.Εχω γνωστο επισης σε μεγαλη αλυσιδα σε κεντρικο καταστημα τους απο τα κορυφαια σε τζιρους και με ειπε το ιδιο πως οι προπαραγγελιες για το  pro  εχουν ξεπερασει καθε προσδοκια ,θεωρουν δεδομενο πως θα υπαρχει ελλειψη τον πρωτο μηνα του launch .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω tv 4k δεν εχω δεν νωμιζω να πάρω και παραγγειλα πριν λιγο τλκ το slim με το pro 2017, 3μηνη ps plus και το last of us remaster, στα 329 του κουτιού καλο deal πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 'γω προ-παραγγειλα χθες το PS4 Pro απο γνωστό παιχνιδάδικο της Πατησίων.. Ας ελπίσουμε για Day 1..

20 και σήμερα!

Ακριβως 20 και σημερα, δεν περνανε οι μερες!! εχω φαει τρελο κολημα χαχαχαχαχαχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως 20 και σημερα, δεν περνανε οι μερες!! εχω φαει τρελο κολημα χαχαχαχαχαχ

 

Ρε ούτε στρατό να ξαναπήγαινα.. Κάθε μέρα μετράω.. Τι 'ναι αυτό το πράγμα..

Όχι τίποτα άλλο θα μπεί στην παραγγελία και το Mortal Kombat XL με την μια.. πήρα και 55αρα τηλεόραση πρόσφατα.. και δεν κρατιέμαι λέμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεται παιδια αν θα βγει με κανενα 2k17 πακετο το προ ?

 

 

Προς το παρών δεν έχουν βγει καθόλου πληροφορίες για κάποιο bundle αλλά λογικά θα βγούνε bundles με 2k17, fifa, pro κτλ όπως γίνεται συνήθως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεται παιδια αν θα βγει με κανενα 2k17 πακετο το προ ?

 

Με το που κυκλοφορησει αρκετα δυσκολο.. Ίσως προς τις γιορτές αλλά και πάλι χλωμό το κόβω.. συνήθως όταν είναι να βγεί κάτι νέο αρχίζουν τα πολλά πακέτα "προσφορές"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα,σκεφτομαι να αγορασω ενα ps4 αλλα υπαρχουν πολλα ειδη που πραγματικα δεν εχω ιδεα σε τι διαφερουν απο το κανονικο.

Ποια η διαφορα του normal ps4 απο ps4 slim,ps4 C,ps4 pro ;

Γιατι ολα εχουν πανω κατω την ιδια τιμη αν υποθεσουμε οτι ειναι ιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε τρέχα και πάρε το PS 4 που έχει σε προσφορά το Public και μην το πεις ούτε στα πεθερικά σου. Αν καθήσεις και το σκεφτείς θα πάρεις ένα ***. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πρωι πρωι πήγα MEDIA MARKT και τσίμπησα ένα ps4 1tb με 2 dualshock στα 249€ και πολύ το χάρηκα.

 

Ορμά και εσύ αύριο αν έχει μείνει τίποτα σε προσφορά και πάρε το.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα 

                     τα Χριστούγεννα θα ήθελα να αγοράσω μια κονσόλα αποφάσισα το playstation 4 αλά δεν μπορώ να αποφασίσω πια εκδοσή για αυτό θα ήθελα την γνώμη σας  

                                                                                                                          ευχαριστώ.........  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...