Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τηλεοραση εχω την 

SAMSUNG UE40KU6000WXXH 

ενταξει τα λεφτα ειναι ενα θεμα για αυτο το σκεφτομαι κ επειδη δεν το εχουν βγαλει σε καμια προσφορα οπως το αλλο με παιχνιδια κτλ.. Α λλα αν αξιζουν χαλαλι ρε παιδι μου φιλε stelios 18120 ειναι οντως ανωτερο? εχεις προσωπικη εμπειρια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ταινίες στο PS4?

Το PS3 μου χάλασε. Ήταν σπασμένο και έβλεπα ταινίες με το Showtime, με ελληνικούς υπότιτλους και όλα.

Το PS4 παίρνει Showtime για να παίζει backups ταινιών; Υποστηρίζει ελληνικούς υπότιτλους;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 


Το PS3 μου χάλασε. Ήταν σπασμένο και έβλεπα ταινίες με το Showtime, με ελληνικούς υπότιτλους και όλα.

Το PS4 παίρνει Showtime για να παίζει backups ταινιών; Υποστηρίζει ελληνικούς υπότιτλους;

Ευχαριστώ

Άρχισε να δουλεύεις kodi στον σταθερό η πάρε ένα φτηνό android box

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ps3 games and others to ps4

 

Καλησπέρα,
Έχω σκοπό να δώσω το ps3 και να πάρω το ps4! Αυτα που θέλω να ρωτήσω ειναι:1) τα παιχνίδια του 3 παίζουν στο 4? Επίσης buzz
2) τα moves,camera του ps3 μπορώ να τα χρησιμοποιησω στο 4?
3)στο profile του playstore που έχω κατεβασμένα παιχνίδια για το 3 τι γίνονται? Μπορώ να τα κατεβάσω στο 4? Μιλάμε για παιχνίδια αρχαία mortal combat 1 έως 4
Για ps4 γίνεται πολύ ντόρος για το απλό ή το PRO? Μάλλον πάω για το απλό αλλά αν στο PRO έχεις τις δυνατότητες που με καλύπτουν στα πιο πάνω θα κτύπησω το PRO( δεν νομίζω αλλά το αφήνω στους ειδήμονες☺)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνίδια του ps3 δεν παίζουν στο ps4.

Τα παιχνίδια που έχεις αγοράσει από το psn θα παραμείνουν στον λογαριασμό σου, αν ξαναπάρεις ps3 θα μπορείς να τα κατεβάσεις εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

???

 

Υποθέτω ότι μάλλον εννοεί το xbox one (λόγο το πράσινο που έχει γενικά το xbox σαν χρώμα) με την λογική του backwards compatibility με παιχνίδια του 360.

 

 

Σε εμένα πήγαινε η απάντηση?

 

Αγνόησέ τον.

Ότι σου είπαμε προηγουμένως εγώ και ο bedazzled ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ειμαι στο ψαξιμο να παρω ενα ps4 και κοιταω στα μεταχειρισμενα μιας και δεν παιζουν 300+ ευρω για νεα κονσολα,και ηθελα να ρωτησω αν αξιζει η αγορα ps4 του απλου και οχι του slim. Υπαρχουν διαφορες-προβληματα μεταξυ τους? Λετε να παω σε ps4 γυρω στα 200 ευρω αν το βρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/9806483/Sony-Playstation-4-PS4-Slim-500GB.html

 

https://www.skroutz.gr/s/9889671/Sony-Playstation-4-PS4-Slim-1TB.html

 

Αν υπολογισουμε οτι για να βαλεις 1tb σκληροθες τουλαχιστον 50ευρω πανω κατω, τοτε πιο πολυ συμφερει να παρεις το 1tb μοντελο.

 

Οσο για διαφορες το Slim εχει καλυτερο δεκτη wifi(σημαντικο),ειναι πιο αθορυβο απο το αρχικο ps4,και ισως να καταναλωνει και λιγοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω και γω να αποκτησω next-gen κονσολα και κατεληξα στο ps4 λογω exclusives. Ειμαι αναμεσα σε pro & slim αλλα μαλλον θα παω για το slim εφοσον δεν εχω 4k τηλεοραση και ειναι και πιο φτηνο. Τελος θα ρωτουσα αν αξιζει να αγορασω την εκδοση των 500gb μιας και ειναι πιο φτηνη, η να δωσω 30-40 ευρω περισσοτερα και να το παρω με 1tb? Θα μου φτασουν 500gb για τα games??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω και γω να αποκτησω next-gen κονσολα και κατεληξα στο ps4 λογω exclusives. Ειμαι αναμεσα σε pro & slim αλλα μαλλον θα παω για το slim εφοσον δεν εχω 4k τηλεοραση και ειναι και πιο φτηνο. Τελος θα ρωτουσα αν αξιζει να αγορασω την εκδοση των 500gb μιας και ειναι πιο φτηνη, η να δωσω 30-40 ευρω περισσοτερα και να το παρω με 1tb? Θα μου φτασουν 500gb για τα games??

 

Αν με 7-8 παιχνίδια εγκατεστημένα είσαι ok δεν χρειάζεσαι παραπάνω από 500GB. Εγώ προσωπικά παίζω ταυτόχρονα 4 max.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν με 7-8 παιχνίδια εγκατεστημένα είσαι ok δεν χρειάζεσαι παραπάνω από 500GB. Εγώ προσωπικά παίζω ταυτόχρονα 4 max.

Αν καταλαβα καλα, εννοεις οτι βασει χωρου μπορεις να εχεις εγκατεστημενα εως 8 games. Και αν θελω να αγορασω νεο game και διαγραψω καποιο απο αυτα το save του μπορω να το κρατησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...