Προς το περιεχόμενο

Aυτό είναι το Samsung Galaxy S5 (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Σχισμη και οτιδηποτε αλλο πανω ΚΑΙ κατω του button δεν υπαρχει.

Νομιζω λενε χαζομαρες.Το button ειναι ο σκαναριστης.

Γνωμη μου,εκτιμηση μου.

Και πάλι δεν είναι απαραίτητο να φαίνεται. Όπως δεν φαίνεται και στο κουμπί, θα μπορούσε η περιοχή αυτή να είναι οπουδήποτε.

Galaxy S5 With Aluminum Build and Faster Processor Expected In May, Reports Say

 

http://www.technobuffalo.com/2014/02/26/galaxy-s5-with-aluminum-build-and-faster-processor-expected-in-may-reports-say/

Κάτι τέτοιο θα ήταν η ταφόπλακα της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To scanner είναι στο homebutton...

 

Κάτι τέτοιο θα ήταν η ταφόπλακα της...

 

Γιατί ?

 

Samsung Galaxy S5 Breaks Records With Over 100K Pre-Registrations At T-Mobile In Under Two Days

 

http://techcrunch.com/2014/02/26/samsung-galaxy-s5-breaks-records-with-over-100k-pre-registrations-at-t-mobile-in-under-two-days/?ncid=rss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To scanner είναι στο homebutton...

 

 

Γιατί ?

 

Samsung Galaxy S5 Breaks Records With Over 100K Pre-Registrations At T-Mobile In Under Two Days

 

http://techcrunch.com/2014/02/26/samsung-galaxy-s5-breaks-records-with-over-100k-pre-registrations-at-t-mobile-in-under-two-days/?ncid=rss

 

Δεν πρέπει να αγνοούμε την δύναμη της συνήθειας, ο μέσος χρήσης δεν θέλει "να μαθαίνει νέα πράγματα" αν έχει μάθει με τα touchwiz και το interface του Galaxy όσο και να κράζουμε αυτός θα πάει να το πάρει.

Επεξ/σία από nickelodeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

To scanner είναι στο homebutton...

 

 

Γιατί ?

 

Samsung Galaxy S5 Breaks Records With Over 100K Pre-Registrations At T-Mobile In Under Two Days

 

http://techcrunch.com/2014/02/26/samsung-galaxy-s5-breaks-records-with-over-100k-pre-registrations-at-t-mobile-in-under-two-days/?n

 

Πως θα ένιωθες αν η αγαπημένη σου εταιρία έβγαζε νέα αναβαθμισμένη συσκευή μόλις 2 μήνες μετά αφού θα είχες αγοράσει τη "ναυαρχίδα" S5? 

 

Μου αρέσει πάντως που προσαρμόζεστε εύκολα τώρα που η Samsung πάει και κάνει όλα για τα οποία κατηγορούσατε την Apple τόσο καιρό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε μου οπως θελετε,αλλα εγω οσο το βλεπω τοσο αρχιζει και μου αρεσει.Εχει καινοτομιες.

Ειδικα αυτο με τους καρδιακους παλμους.Το πισω μερος τελικα ειναι πολυ ομορφο με το αναλογο στα γουστα χρωματακι,και νομιζω οτι απο αποψη πιασιματος,σε συγκριση με το s3 που οσο να'ναι ψιλογλιστραει,θα ειναι καλυτερα.

EKEINO ομως που δεν θα τις συγχωρησω τις samsung ειναι τα 2 ram.

Σε ενα χρονο που θα βγει το android "αλλου σοκολατοειδους"(λεμε τωρα....),θα'ρθει και θα μου πει,οτι λογω μνημης 2 gb,δεν θα παρει την αναβαθμιση!

 

Αντε την cpu,την δεχεσαι.Αλλα η μνημη απαραδεκτη!

Εδω το lte s3,θα παρει την 4,4 λογω μνημης και οριακα λογω 2.Πανε και βαζουν σε τελευταιο galaxy,τοση μνημη;

Αλλαγη θα γινει οπως το βλεπω απο μερος μου οταν με το καλο βγει το Note 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε μου οπως θελετε,αλλα εγω οσο το βλεπω τοσο αρχιζει και μου αρεσει.Εχει καινοτομιες.

Ειδικα αυτο με τους καρδιακους παλμους.

Έλα ρε man σοβαρέψου τώρα σιγά την καινοτομία. Αν είχε ένα αυτοκινητάκι που το κόλλαγες στο στήθος μέσα απο τα ρούχα και επικοινωνούσε με bluetooth με το κινητό και σου έκανα καρδιογράφημα ΟΚ αυτό να το δεχτώ για καινοτομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε man σοβαρέψου τώρα σιγά την καινοτομία. Αν είχε ένα αυτοκινητάκι που το κόλλαγες στο στήθος μέσα απο τα ρούχα και επικοινωνούσε με bluetooth με το κινητό και σου έκανα καρδιογράφημα ΟΚ αυτό να το δεχτώ για καινοτομία.

Μια χαρα ειναι.Το ιδιο περιπου σε "αρχη λειτουργιας",χρησιμοποιουνε οι γιατροι να μετρησουν αν καταλαβα καλα,το οξυγονο στο αιμα,οταν σου βαζουν το τσιμπιδακι στο δακτυλο.

 

Ειπα,φαινεται καλο,οσο το βλεπεις,αλλα απο θεμα μνημης απαραδεκτο.Ειναι ο μοναδικος λογος που δεν θα το επαιρνα.

Με τα αλλα θα συμβιβαζομουν,και ισως μου αρεσαν.Στο θεμα της μνημης ομως η Σαμμυ το εκαψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 6 μήνες είπα ότι θα βγει αντικαταστάτης; Γράψτε λάθος. Τρεχάτε τώρα κορόιδα να πάρετε τη ναυαρχίδα του μεγαλύτερου "απατεώνα" στο χώρο για τη δείτε μέχρι το Μάη να χάνει στα χέρια σας τη μισή της αξία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά φορά με την συζήτηση ξεχνιόμαστε λίγο...

 

Λέμε για sony, lg, htc κτλ, υπάρχουν στο χάρτη ?

 

7151-4289bfb5_560_194.jpg

Απο που και ως που το shipment εχει σχεση με το sales. Και γω πχ μπορεί να παράγω 50  τόνους πορτοκάλια αλλα να πουλάω στο κοινό το 1. τι σημαίνει αυτό, οτι κυριαρχώ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που και ως που το shipment εχει σχεση με το sales. Και γω πχ μπορεί να παράγω 50  τόνους πορτοκάλια αλλα να πουλάω στο κοινό το 1. τι σημαίνει αυτό, οτι κυριαρχώ???

 

Shipment είναι για όλους στην λίστα, εκτίμηση είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι αλλα ιδια samsung σε ολο και πιο ακριβή τιμή καλά την λένε όλοι samesung μου φαίνεται....στα χνάρια της apple ολο μάρκετινγκ και ποζεριες και απο ουσία τίποτα
 

Επεξ/σία από libero1899
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...