Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι σιγουρος πως το ειπαν στο τοπικ με τα νεα αλλα μιας και θεωρω πως ειναι ιδιαιτερα σημαντικο

According to the list of supported CPUs for Windows 11, PC gamers will at least need an 8th generation Intel Core or a 2nd generation AMD Ryzen CPU. If you own an AMD Ryzen 1XXX CPU, you won’t be able to install Win11. Similarly, if you own an Intel i7 7700K you won’t be able to install it. We also won’t able to install it on our older PC system which has an Intel i7 4930K, even though that CPU can run all modern-day games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
9 ώρες πριν, optimus prime είπε

Προτιμω μπιτακια και country!!

Country στο American Truck. Στο Euro θέλει λαϊκά μέχρι Μητροπάνο το πιο χαλαρό. Και sport FM απαραιτήτως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Country στο American Truck. Στο Euro θέλει λαϊκά μέχρι Μητροπάνο το πιο χαλαρό. Και sport FM απαραιτήτως :P

Δεν ειμαι τοσο πολυ του ελληνικου ρεπερτοριου.

Aλλα country παιζει συνεχεια οταν οδηγαω βραδι και εχω μια φορτωτικη για μακρια..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Trek to Yomi που ξεχώρισε στην παρουσίαση της Devolver Digital στα πλαίσια του E3 2021 έχει πλέον σελίδα στο Steam (εκτίμηση κυκλοφορίας ακόμα αόριστη μέσα στο 2022). Για όποιον θέλει να κάνει follow ή/και να το προσθέσει στη wishlist.

https://store.steampowered.com/app/1370050/Trek_to_Yomi/

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Praetorian είπε

Το Trek to Yomi που ξεχώρισε στην παρουσίαση της Devolver Digital στα πλαίσια του E3 2021 έχει πλέον σελίδα στο Steam (εκτίμηση κυκλοφορίας ακόμα αόριστη μέσα στο 2022). Για όποιον θέλει να κάνει follow ή/και να το προσθέσει στη wishlist.

https://store.steampowered.com/app/1370050/Trek_to_Yomi/

Την έχει από τότε που το παρουσιάσανε και το έχω κάνει add.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony Interactive Entertainment Acquires Nixxes to Further Elevate PlayStation Studios Exclusive Titles

https://www.businesswire.com/news/home/20210701005274/en/Sony-Interactive-Entertainment-Acquires-Nixxes-to-Further-Elevate-PlayStation-Studios-Exclusive-Titles

Κατι μου λεει οτι η τεχνογνωσια των Ολλανδων θα αξιοποιηθει και στην εδω πλατφορμα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, pirmen56 είπε

αυτο παντως θα ηταν απιστευτα τεραστιο boost στους indie developers τα επομενα χρονια...Δεν νομιζω οτι στα ΑΑΑ παιχνιδια εχουν κατι να φοβουνται οι ηθοποιοι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Eτσι οπως δεν ειχαν να φοβηθουν οι εργατες στα εργοστασια μεχρι που τους αντικατεστησαν τα ρομποτ.

Το πιθανότερο σενάριο είναι να κρατήσουν τους καλούς actors για τα lines των βασικών χαρακτήρων και να νοικιάζουν(ή ακόμα και να συνθέτουν) φωνές πιο δευτεροκλασσάτων για επίσης AI generated διαλόγους με τυχαίους NPCs. Μόνο τα μικρά στούντιο και οι modders θα το παν σε φουλ AI. Άλλωστε αυτοί δεν είχαν ποτέ τα χρήματα για acting της προκοπής.

Δεν υπάρχει αμφοβολία ότι το μέλλον είναι τα AI generated games και οι AI based τεχνικές γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...