Προς το περιεχόμενο

Κοινωνικό Μέρισμα- Τι ισχύει και τι οχι


aris1986

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά απ τη στιγμή που στους φιλοξενούμενους δεν δίνεται το επίδομα μπορεί κανείς να δηλώσει δωρεάν παραχώρηση κατοικίας απο τον γονέα στα παιδιά αν έχει δευτερο σπίτι και έτσι το παιδί δε θα δηλώσει φιλοξενία.Αν ένας γονιός έχει πχ μια εξοχική κατοικία μπορεί να σημειώσει δωρεάν παραχώρηση στο παιδί του.Θα το δηλώσουν και οι 2 στο Ε1 και έτσι θα μπορεί να πάρει το επίδομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω εισοδιμα περσινο 5200 απο την εργασια μου κ 2.200 απο επιδομα ανεργιας το δικαιουμε???αγαμος

Κάνε την αίτηση και δες το αποτέλεσμα..

Μέχρι και ο Θεοχάρης αυτό λέει..

""Θα σας πει το σύστημα..""

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απ τη στιγμή που στους φιλοξενούμενους δεν δίνεται το επίδομα μπορεί κανείς να δηλώσει δωρεάν παραχώρηση κατοικίας απο τον γονέα στα παιδιά αν έχει δευτερο σπίτι και έτσι το παιδί δε θα δηλώσει φιλοξενία.Αν ένας γονιός έχει πχ μια εξοχική κατοικία μπορεί να σημειώσει δωρεάν παραχώρηση στο παιδί του.Θα το δηλώσουν και οι 2 στο Ε1 και έτσι θα μπορεί να πάρει το επίδομα.

 

Mα μιλαμε για την περσινη δηλωση

Κάνε την αίτηση και δες το αποτέλεσμα..

Μέχρι και ο Θεοχάρης αυτό λέει..

""Θα σας πει το σύστημα..""

 

Βασικα αυτο.Να υπαρχει και αγωνια  :P 

Εγω την εκανα, μπηκε στο γηπεδο αλλα πιθανοτατα να φαει κοκκινη καρτα μετα. :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα μιλαμε για την περσινη δηλωση

 

Βασικα αυτο.Να υπαρχει και αγωνια  :P 

Εγω την εκανα, μπηκε στο γηπεδο αλλα πιθανοτατα να φαει κοκκινη καρτα μετα. :-D 

 

 

Και εγω σκεφτομαι οτι θα απορριφθω αλλα εχω και μια δευτερη σκεψη που μου λεει και ας σου κατσει...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμένα γράφει αυτό

 

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ Αποτέλεσμα:

ΑΠΟΔΟΧΗ - ΠΟΣΟ:

€500,00

 

στην φίλη μου έγραψαν αυτό

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ Αποτέλεσμα: ΑΠΟΡΡΙΨΗ

 

μένουν σε δικό τους σπίτι και είναι τρίτεκνοι, γιατί τους απέρριψαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω αντι να μας γελασουν οτι και καλα καποιοι θα παρουν αυτο το πεντακοσαρικο καλυτερα να βγαζανε κανα φορο οπως το χαρατσι στη δεη.αλλα θα μου πεις εδω δεν δινουν τα λεφτα στους ανεργους το χαρατσι θα βγαζανε?ταχα εχει και πλεονασμα η χωρα....γελιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απ τη στιγμή που στους φιλοξενούμενους δεν δίνεται το επίδομα μπορεί κανείς να δηλώσει δωρεάν παραχώρηση κατοικίας απο τον γονέα στα παιδιά αν έχει δευτερο σπίτι και έτσι το παιδί δε θα δηλώσει φιλοξενία.Αν ένας γονιός έχει πχ μια εξοχική κατοικία μπορεί να σημειώσει δωρεάν παραχώρηση στο παιδί του.Θα το δηλώσουν και οι 2 στο Ε1 και έτσι θα μπορεί να πάρει το επίδομα.

 

Δηλαδη περιμενεις απο καθε γονεα να κανει μια δωρεαν παραχωρηση το εξοχικο του στο παιδι του για να παρει 500€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόρτα κι απο 'δω, έβγαλε ενδεικτικά απόρριψη οπότε έκανα σβήσιμο αίτησης, υπάρχει πιθανότητα λέτε στον manual έλεγχο να αλλάζουν τα αποτελέσματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...