Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως αν ισχυει η βρωμα οτι το παιχνιδι δεν ειναι modable χανω αυτοματως καθε ενδιαφέρον μιας κ τα εχω κανει τα playthrough και σε 360 κ ps4.

 

Grand Theft Auto V Modding May Actually Be Possible, Russian Modder Gains Access to Encrypted Files
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπηρχε περιπτωση να μην τα καταφερουν και ας χτυπιεται η R* οτι δεν γινεται...μα πρωτα απο ολα και αυτην την συμφερει,με τα mods δινουν τοσο μεγαλο αερα στο παιχνιδι τους και μπορει καποιος να παιζει για χρονια χωρις να βαριεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς για την non-steam έκδοση πως μπορούμε να το μεταφέρουμε από hdd σε ssd; έκανα copy paste αλλά δεν δούλεψε (όταν τρέχω το παιχνίδι πάει και φτιάχνει τον φάκελο πάλι στον hdd ενώ τον έχω διαγράψει).

 

Και για να απαντήσω και στους από πάνω εγώ κανονικά το εγκατέστησα αρχικά σε hdd ενώ το λειτουργικό το έχω σε ssd...

 

Απλο ειναι αυτο πες θες να κανεις.

1. Κατεβασε και εγκατεστησε: Link Shell Extension

2. Μετεφερε κανονικα (cut/paste) το φακελο του παιχνιδιου απο την original τοποθεσια του στην νεα τοποθεσια που θελεις.

3. Δεξι κλικ στο φακελο του παιχνιδιου (στην νεα πλεον τοποθεσια), και επιλεγεις "Pick Link Source".

4. Πας στην original τοποθεσια που ηταν ο φακελους ο φακελος του παιχνιδιου, και πατας δεξι κλικ και επιλεγεις "Drop as -> Junction".

 

πρεπει να ειναι στο c οπως και δηποτε? 

 

Οχι, μπορεις να το εγκαταστησεις οπουδηποτε, ακομα και σε εξωτερικο δισκο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλο ειναι αυτο πες θες να κανεις.

1. Κατεβασε και εγκατεστησε: Link Shell Extension

2. Μετεφερε κανονικα (cut/paste) το φακελο του παιχνιδιου απο την original τοποθεσια του στην νεα τοποθεσια που θελεις.

3. Δεξι κλικ στο φακελο του παιχνιδιου (στην νεα πλεον τοποθεσια), και επιλεγεις "Pick Link Source".

4. Πας στην original τοποθεσια που ηταν ο φακελους ο φακελος του παιχνιδιου, και πατας δεξι κλικ και επιλεγες "Drop as -> Junction".

 

 

Βασικά με copy paste το έκανα απλά μετά έπρεπε να αλλάξω στην registry τα path values από D:\... σε C:\...

Στην registry έκανα search για "Rockstar".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά με copy paste το έκανα απλά μετά έπρεπε να αλλάξω στην registry τα path values από D:\... σε C:\...

Στην registry έκανα search για "Rockstar".

 

Ναι το ιδιο ειναι.

Το Link Shell Extension γενικα ειναι πολυ ευχρηστο αν μετακινεις συχνα φακελους εφαρμογων, με 2 κλικ την κανεις τη δουλεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To αγορασα retail, να δωσω credit στην rockstar για την συσκευασια..Με manual μεσα κτλ, σε κανει να νιωθεις οτι αξιζαν τα λεφτα σου πριν το παιξεις...Οχι σαν το bf4 που ειχα παρει και ειχε μια πλαστικη θηκη και τα 2 dvd, χωρις manual χωρις τπτ(μονο το access code ειχε)...θα επιστρεψω και με εντυπωσεις κτλ σε online λογικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε καν!!!!

Ακυρο κανονικος ο θειος!!

Και τωρα ρωταω βλεπει VRAM 6140 αλλα δν μου βγαζει το σημα του crossfire κ δν ζεστενεται η δευτερη καρτα οποτε λογικα δν βοηθαει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 3 ώρες το αγόρασα και 'γω 42 € παρακαλώ, από το φθηνότερο cd-keystore.

Και κατεβαίνει το παιχνίδι τώρα από την πλατφόρμα της Rockstar Social Club.

Στα 17 mbps κλειδώνει η γραμμή μου.αλλά αυτό κατεβαίνει στα 360 KB/sec.!

Έλεος και θέλει άλλες 18 ώρες για να τελειώσει.

Ευτυχώς που δε κοιμήθηκα όλη την νύχτα και τώρα με πιάνει νύστα.

Οπότε θα κοιμηθώ για καμμιά 14 αριά ώρες και μόλις ξυπνήσω θα μου μένουν μόλις 4 ώρες για είναι έτοιμο να παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέβασα τα γραφικά και άλλο αλλά με adaptive vsync στα χορτάρια και στο νοσοκομείο που  εμφανίζεσαι όταν πεθαίνεις μου βγάζει tearing.

 

Όταν πέφτει φως πάνω στα αμάξια και γυαλίζουν,  στις γωνίες μου βγάζει κάτι σαν διακεκομμένες γραμμές, αυτές υπάρχει καμιά ρύθμιση να φύγουνε;

 

Υπότιτλους μπορείτε να βάλετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...