Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κάποιες φορές κυρίως οταν κάνω missions τρώω crash συμβαίνει και σε αλλους η μονο σε έμενα? το pc μου ειναι amd 8320 Oc 4.4ghz sapphire 290 r9 memory 16gb και το εχω βαλει στον SSD μου που ειναι 256gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν παιδιά τα προβλήματα δεν σταματάνε ! Αντιμετωπίζω τώρα το εξής πρόβλημα: 2rnc8kx.jpg

 

Πριν λιγο έπαιζα κανονικα (online) και το έκλεισα (με alt F4), μετα απο λιγο πάω να τρέξω το παιχνίδι αλλα τίποτα. Έκανα επανεκκίνηση τον υπολογιστή αλλα τα ίδια... Τι παίζει ? Τα φώτα σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν βαζω MSAA απλο φιλτρο κατο δεξια της οθονης εχω ενα πλεσιακι που κανει pixels ενω το φιλτρο εφαρμοζεται μια χαρα στο υπολλοιπο game

https://www.dropbox.com/s/ken4gadykk6j3g8/GTA5%202015-04-16%2015-41-33-59.bmp?dl=0

 

https://www.dropbox.com/s/qa4akg12epmjx45/GTA5%202015-04-16%2015-41-36-10.bmp?dl=0

 

https://www.dropbox.com/s/0b5m7ucn5337472/GTA5%202015-04-16%2015-45-09-18.bmp?dl=0

Είναι bug στις amd κι εμένα μου το κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιες φορές κυρίως οταν κάνω missions τρώω crash συμβαίνει και σε αλλους η μονο σε έμενα? το pc μου ειναι amd 8320 Oc 4.4ghz sapphire 290 r9 memory 16gb και το εχω βαλει στον SSD μου που ειναι 256gb

το παρακανες με το overclock φίλε.Το overclock φταίει .Βάλε τα κανονικά ρολογια και ξαναδοκίμασε.Επίσης το χεις αγορασμένο το GTA 5?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά τα προβλήματα δεν σταματάνε ! Αντιμετωπίζω τώρα το εξής πρόβλημα:

 

Πριν λιγο έπαιζα κανονικα (online) και το έκλεισα (με alt F4), μετα απο λιγο πάω να τρέξω το παιχνίδι αλλα τίποτα. Έκανα επανεκκίνηση τον υπολογιστή αλλα τα ίδια... Τι παίζει ? Τα φώτα σας...

 

Σε offline mode σου τρεχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά τα προβλήματα δεν σταματάνε ! Αντιμετωπίζω τώρα το εξής πρόβλημα: 2rnc8kx.jpg

 

Πριν λιγο έπαιζα κανονικα (online) και το έκλεισα (με alt F4), μετα απο λιγο πάω να τρέξω το παιχνίδι αλλα τίποτα. Έκανα επανεκκίνηση τον υπολογιστή αλλα τα ίδια... Τι παίζει ? Τα φώτα σας...

μου το κανε πριν λιγο έκανα αυτο εγω:

delete PlayGTAV.exe μετα άνοιξε GTAV_Setup_Tool.exe κανε repair και μετα θα σου παίζει κανονικά.. εμενα μου εγινε οταν εφαγα crash απο το game -.-

το παρακανες με το overclock φίλε.Το overclock φταίει .Βάλε τα κανονικά ρολογια και ξαναδοκίμασε.Επίσης το χεις αγορασμένο το GTA 5?

ναι αγορασμένο το εχω γιατι το παράκανα το oc? εξήγησε μου αν ειναι σε pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οκ .Ο FX-8320 έχει πάνω απο 20 πεντάστερες αξιολογήσεις στο skoutz και μου λες οτι φταίει ο επεξεργαστής.

 

 

θεμα με τιτλο "κορυφαιες ατακες μελων" δεν υπαρχει  εδω ?  

 

xD

 

 

 

αντε παμε αλλη μια  ...

 

 

 

 

 

 

gtav_vhigh_2560.png

 

 

 

 

 

gtav_vhigh_cpu.png

 

 

 
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γιατί τι νομίζεις ότι είναι η titan x? Καμία που να παίζει 4k 60+fps με όλα στο τέρμα? Θες τρεις.

Οθόνη δεν θέλω ακόμα,του χρόνου ίσως μια 4k ή 5k με dp 1.3.

ναι γιατί από το 1920Χ1200 πάει κατευθείαν 4Κ, δεν υπάρχουν άλλες ενδιάμεσες...

Πώς είχε 550; Μήπως μεταχειρισμένη;

για την οθόνη λέει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά εντάξει άστο.ρε παιδιά κάποιος καινούργιος που να χει γραφτεί πρόσφατα γιατι οι παλιοί τρολλάρουν αβέρτα να πούμε,μπορεί να μου απαντησει σοβαρα?

αλλο τρολλ απο δω

Δεν σε τρολλαρε κανείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...