Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ευχαριστήσω psycho_warhead  για την βοηθεια του πανω στο reshade.

 

reshade 

GTA5_2015_04_17_18_31_22_601.jpg

 

no reshade

GTA5_2015_04_17_18_31_27_867.jpg

 

μου αυξησε το gpu usage κατα 10% στις καρτες απο οσο βλεπω για να πιασω το 60αρι....  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα που το έχω στο Social Club δεν μου κατεβάζει το καινούριο update (απλά ανοίγει το παιχνίδι όσες φορές και αν έτρεξα τον launcher) και δεν μπορώ να κάνω jobs κτλ, τι παίζει;

 

/edit: Έτρεξα το GTAVLauncher σαν admin και ξεκίνησε να κατεβάζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που ψαχνω το προβλημα μου λενε οτι εχει θεμα με τις amd καρτες.παιζει κατι τετοιο η λενε μαλακιες?

Εγω με 290 λιγο κλοκαρισμενη εχω 50avg στα τερματα πλην καποιων σκιων...τωρα ποιοι κ για ποια προβλήματα λενε δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με 290 λιγο κλοκαρισμενη εχω 50avg στα τερματα πλην καποιων σκιων...τωρα ποιοι κ για ποια προβλήματα λενε δεν ξέρω.

προβλημα με το reshade εννοω.οτι και να κανω crasharei συνεχεια πριν μπω στο game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το game μια χαρα τρεχει μονο του!μετα βαζω μεσα τα αρχεια κανω το rename βαζω και το text file μεσα στον φακελο και το κανω και αυτο rename και μετα παταω play..και τοτε κρασαρει!
επισης πως μπορω να βαλω να δω ποσα fps εχω την ωρα που παιζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Respect στα παλικαρια της rockstar. Το παιχνιδι τρεχει πολυ καλυτερα απο το GTA IV! Με i7 4770k, 280X και τις ρυθμισεις του prospector σε 1920x1080 βλεπω απο 60 εως 100+ fps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το game μια χαρα τρεχει μονο του!μετα βαζω μεσα τα αρχεια κανω το rename βαζω και το text file μεσα στον φακελο και το κανω και αυτο rename και μετα παταω play..και τοτε κρασαρει!

επισης πως μπορω να βαλω να δω ποσα fps εχω την ωρα που παιζω?

 

Μήπως έχεις βάλει στον φάκελο του παιχνιδιού κάποιο commandline.txt; Και εμένα μου κράσαρε με το reshade αλλά δεν ξέρω πως το έφτιαξα :P νόμιζα ήταν είτε το txt ή που δεν είχα το FXAA του SweetFX στο 1 όπως είπα πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προβλημα με το reshade εννοω.οτι και να κανω crasharei συνεχεια πριν μπω στο game

Κανονικα παιζω με reshade,αν θες το βραδυ που σχολαω να σου στειλω τα αρχεια που χρησιμοποιω.

Βασικά το παιχνίδι είναι πολύ βαρύ. On screen βλέπω να χρησιμοποιώ 8gb ram - 11gb page file και 4200mb memory από την κάρτα γραφικών.

 

Βασικα ουτε 6 χρησιμοποιει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το κανω rename αλλα και παλι!

 

Κανονικα παιζω με reshade,αν θες το βραδυ που σχολαω να σου στειλω τα αρχεια που χρησιμοποιω.

Βασικα ουτε 6 χρησιμοποιει.

ναι φιλε! :D

 

 

Μήπως έχεις βάλει στον φάκελο του παιχνιδιού κάποιο commandline.txt; Και εμένα μου κράσαρε με το reshade αλλά δεν ξέρω πως το έφτιαξα :P νόμιζα ήταν είτε το txt ή που δεν είχα το FXAA του SweetFX στο 1 όπως είπα πριν.

το μονο txt ειναι ενα readme και ενα που λεει την version!

τα εχω κανει ολα που προτεινατε αλλα τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...