Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγόρασα μεταχειρισμένη 780 τελικά,σε 1440p είναι αρκετά καλύτερα τα πράγματα σε σχέση με την 770 αλλά και πάλι το msaa με ταλαιπωρεί πάνω απο 4x,κάτι που το περίμενα άλλωστε.Εντάξει αναγκαστικά πρέπει να συμβιβαστώ με αυτά που έχω και να ξεπεράσω το κόμπλεξ του όλα στο φούλ,το παιχνίδι είναι πολύ όμορφο και έτσι πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ονline εφαγα 2 crash καμμια ιδεα?

....καμία....δυο μεχρι τωρα εχω φαει και εγω....ένα   στο Story και ένα στο online....αυτό που εχω παρατηρησει καποιες φορες και δεν ξερω αν εχει αναφερθεί,ειναι ότι καμια φορα σαν να κομπιαζει(..οχι stuttering η frame pacing) η κινηση του παιχτη όταν τρεχω γρηγορα, είτε με αμαξι είτε με τα ποδια...δεν εχει να κανει μετα fps  μιας και όταν συμβαινει αυτό τα fps είναι σταθερα...το κανει και στο story και στο online...που και που..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα μεταχειρισμένη 780 τελικά,σε 1440p είναι αρκετά καλύτερα τα πράγματα σε σχέση με την 770 αλλά και πάλι το msaa με ταλαιπωρεί πάνω απο 4x,κάτι που το περίμενα άλλωστε.Εντάξει αναγκαστικά πρέπει να συμβιβαστώ με αυτά που έχω και να ξεπεράσω το κόμπλεξ του όλα στο φούλ,το παιχνίδι είναι πολύ όμορφο και έτσι πάντως.

Καλως ήρθες στην πραγματικότητα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

G3258 σε συνδιασμο με GTX960..Ο επεξεργαστης στο 85%, το core της καρτας στα 35-45% και η μνημη στο 65-85%...Ram κατω απο 4,5gb, ολα αυτα στα 1080p. Περναω τους νεους NV Drivers να δω τι θα γινει. :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

G3258 σε συνδιασμο με GTX960..Ο επεξεργαστης στο 85%, το core της καρτας στα 35-45% και η μνημη στο 65-85%...Ram κατω απο 4,5gb, ολα αυτα στα 1080p. Περναω τους νεους NV Drivers να δω τι θα γινει. :P :P

Τι να γινει; τρελο μπουκαλι.. :P μεγαλυτερο και απο σαμπανια της τζουλιας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρισα όλο το πρωινό καταστήματα όπως π.χ public για να γλυτώσω τις ώρες του download και δεν το βρήκα πουθενά. Ακόμα κατεβαίνει και θα κατεβαίνει όλο το βράδυ! Τέλος πάντων, μπορείτε να μου πείτε τι περίπου ρυθμίσεις θα βάλω μέσα στο παιχνίδι για να το παίζω χωρίς κολλήματα με το λαπτοπ hp της υπογραφής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game ειναι αλλου!!!!  :-D

 

(διπλο κλικ στις photo για πραγματικο μεγεθος)






  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλυτερο το cpu usage με το νεο patch αλλα παρολα αυτα ,δεν παυει να πηγαινουν οι πυρηνες σε καποιες φασεις 85% each,ακομα και στα 4.8Ghz ! Νομιζω ειναι το καλυτερο stress test για ενα oc cpu,στρεσαρει πιο πολυ και απο BF4!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...