Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ssd ειναι περασμενο. :)

 

Δε κοιταω απο παιχνιδι αλλα χρησιμοποιω το tablet σα monitor με το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trigonesoft.rsm

 

Ιδιες τιμες μου δινει με cpuz, gpuz και hwmonitor. Αυτο με το priority το δοκιμασα στο μεγαλο pc, στο μικρο το μεσημερακι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτό που είδα ότι γίνεται είναι,μετά από άσχετη ώρα παιχνιδιού στο online,πετάει μήνυμα ότι φεύγουν οι παίχτες,μαζί με εσένα,και καταλλήγεις σε άδειo session :P  ,και να προσπαθήσεις να μπεις πάλι εκεί που ήσουν το κάνει ξανά.

Μόνη λύση βρήκα restart το παιχνίδι.

 

so smooth game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω ρε παιδιά υπάρχει κανένας τρόπος να αλλάξουμε τον στόχο και να ρυθμίσουμε το ραδιο να πηγαίνει κατευθείαν στον δικό μας σταθμό και να μην το φτιάχνουμε κάθε φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ssd ειναι περασμενο. :)

 

Δε κοιταω απο παιχνιδι αλλα χρησιμοποιω το tablet σα monitor με το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trigonesoft.rsm

 

Ιδιες τιμες μου δινει με cpuz, gpuz και hwmonitor. Αυτο με το priority το δοκιμασα στο μεγαλο pc, στο μικρο το μεσημερακι.

φανταστικό προγραμματάκι! χρησιμοποιούσα αυτό της logitech, αλλά καμιά σχέση η πληροφορία που έχει το δικό σου

 

ωραίος!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω εδω ειναι, θα δοκιμασω το μεσημερι. :)

 

C:\Users\********\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles

Googlαρα λιγο γιατι οταν postara βιαζομουν, εκει ειναι τα save games μονα τους. Ο φακελος GTA V εχει και τις ρυθμισεις για οσους ενδιαφερονται.

 

 

https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203306068-Has-anyone-found-the-save-game-location-for-GTA-V-PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που είδα ότι γίνεται είναι,μετά από άσχετη ώρα παιχνιδιού στο online,πετάει μήνυμα ότι φεύγουν οι παίχτες,μαζί με εσένα,και καταλλήγεις σε άδειo session :P  ,και να προσπαθήσεις να μπεις πάλι εκεί που ήσουν το κάνει ξανά.

Μόνη λύση βρήκα restart το παιχνίδι.

 

so smooth game

 

και μενα μου το εκανε,τελικα τα crash στο ονλινε πρεπει να ηταν απο το sweet fx μολις το εβγαλα δεν μου εκανε τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μενα μου το εκανε,τελικα τα crash στο ονλινε πρεπει να ηταν απο το sweet fx μολις το εβγαλα δεν μου εκανε τιποτα

Το εβγαλες ή το απενεργοποιησες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι PC gamer, αλλά νομίζω δεν είναι δίκαιο να συγκρίνουν 4K με αυτές τις SD εκδόσεις του PS3/4 του GTA V! :P

Όσοι προσβληθούν παρακαλώ να πάνε να κλάψουν σε κάποια γωνία, μόνοι τους... :P

Eye candy alert. Ανοίξτε το με δική σας ευθύνη! :D

 

http://imgur.com/a/4JrnE

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κατόχους 770/670oc/680 2gb το post fx στο medium κάνει δουλειά. Κόβει εντελώς το άθλιο motion blur και κάποια fov effects αλλά κλειδώνει 60 fps παντού και στα βουνά με τα χόρτα και τα δέντρα μένεις πάνω από 50 χαλαρά. Βέβαια τα advanced settings στο off (εξαίρεση η επιλογή για τα αεροσκάφη).

Πραγματικά δεν έχω λόγια για το παιχνίδι, αξίζει τα 60 που έδωσα και ας μην πάω για καφέ ένα μήνα. Δεν έχω κάνει ούτε μισή αποστολή μέχρι στιγμής και όμως 5 ώρες το έχω απολαύσει κάνοντας βόλτες να μάθω το χάρτη και τα στενά σαν ταρίφας :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εβγαλες ή το απενεργοποιησες;

Το εβγαλα εντελως γιατι και απενεργοποιημενο παλι ετρωγα crash.Πριν το update δεν ειχα ποτε crash,επισης στο single player παλι δεν εχω crash και με το sweet fx  ανοιχτο,μονο στο οnline μου το εκανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι PC gamer, αλλά νομίζω δεν είναι δίκαιο να συγκρίνουν 4K με αυτές τις SD εκδόσεις του PS3/4 του GTA V! :P

Όσοι προσβληθούν παρακαλώ να πάνε να κλάψουν σε κάποια γωνία, μόνοι τους... :P

Eye candy alert. Ανοίξτε το με δική σας ευθύνη! :D

 

http://imgur.com/a/4JrnE

κι όμως να σου πω κάτι, στις προηγούμενες κονσόλες ήταν θαύμα που φαινόταν όπως φαινόταν

 

οι καινούριες κατά αναλογία είναι απογοήτευση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι όμως να σου πω κάτι, στις προηγούμενες κονσόλες ήταν θαύμα που φαινόταν όπως φαινόταν

 

οι καινούριες κατά αναλογία είναι απογοήτευση 

Το ότι η R* έκανε super wow δουλειά ακόμα και σε αδύναμα hardware, είναι γνωστό. Κανείς δεν αμφιβάλει περί αυτού :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εβγαλα εντελως γιατι και απενεργοποιημενο παλι ετρωγα crash.Πριν το update δεν ειχα ποτε crash,επισης στο single player παλι δεν εχω crash και με το sweet fx  ανοιχτο,μονο στο οnline μου το εκανε

Ποια αρχεια διαγραφεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...