Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα οντως δουλεύει καλα το borderless, ισως να φτιαχτηκε στο νεο patch γιατι στην αρχη ειχα σίγουρα προβλήματα. Μια χαρά παει σε εμενα, και για τους κατόχους nvidia  βαλτε το control panel σας να είναι κάπως ετσι:

xpwEu7d.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω χαθει στις τοσες σελιδες με ολα αυτα τα settings

 

εμενα τα χρωματα μου φαινονται καπως "ξεθοριασμενα" και τα εχω ολα φουλ και το brightness φτιαγμενο.

 

επομενο βημα για πιο enchant χρωματα ειναι το Sweetfx? το kputt ειναι addon του sweetfx?

καποιο λινκ να κατεβασω και να διαβασω για εγκατασταση?

 

επισης ειναι καποια τσεκαρισμενα απο εσας settingsπου θα πρεπει να εχω στα γραφικα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο ημαρτον με αυτους που γκρινιαζουν λες και το 5 ειχε διαφορα απο το san andreas που σε οσους αρεσει αυτο το ειδος παιχνιδιου οταν βγηκε το san andreas επαθαν εμπλοκη,καθεστε και λετε ιστοριες για το watch dogs που σε ενα χρονο κανεις δεν θα το θυμαται,οπως πολυ λιγα παιχνιδια της αταλαντης ubisoft,χωρις χαρακτηρες,χωρις "ψυχη",ο αδιαφορος aiden γεια στο ιδιο τσουβαλι με τον τρεβορα?οκ.Και σαφως το gta ειναι κονσολοπαιχνιδο γιατι εκει ειναι τα λευτα,μονο εκει θα πουλουσε τα κερατα του ενα παιχνιδι sub30fps και θα επερνε και 10ρια,δεν ειναι ιδρυμα η ροκσταρ,απλα ειναι καλο κονσολοπαιχνιδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακολουθησα αυτο το πολυ ωραιο τουτοριαλ και το περασα.. τωρα μου ειναι τζαμι οπτικα.. για τα γουστα μου τουλαχιστον..

 


φραμες πως μετραω? περασα το afterburner αλλα δεν καταλαβαινω απο που βαζω τον frame counter..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

1ον Δεν δουλευει σε ολα τα λειτουργικα συστηματα, aka beta καταστασεις

2ον Εχετε το νου σας, ειναι η καλυτερη δυνατη ονομασια που μπορει να δωσει οποιοσδηποτε σε ενα οποιοδηποτε exe για να διαδωσει το exploit/malware/virus/mining tool του.

3ον και προφανεστατο: Μην σας ξεφυγει οτιδηποτε εδω μεσα, δεν θα υπαρξει προειδοποιηση

 

Απο το NFO torrent που αυτη τη στιγμη εχει 7k+ seeders και 20k+ leechers

We Apologize for our Previous torrent, we come to know our mistake that there

were bit-coin miners in our Previous Sinker torrent, that shock us more and

was very disappointing for our fans that we led them down, apart from this

many users were also complaining about the installation time which took more than

the release download itself, we also apologized for that too, as our last torrent [..]

Sure :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι αλλο  που προσεξα στο παιχνιδι . Καθε μερα εχει ολο και πειρσσοτερους ταυτοχρονους παιχτες στο steam. Αυτη τη στιγμη σημερα ειχε 364 .000 http://store.steampowered.com/stats/ παιχτες ταυτοχρονα μονο στο steam http://store.steampowered.com/stats/ πλεον βρισκεται 3 πισω απο τα counter strike και dota 2 που ειναι σταθερα τα 2 παιχνιδια με τους περισσοτερους ταυτοχρονους παιχτες εδω και χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...