Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαββατο βραδυ κατα τις 10+ αρχισα με τα dvd..2 παρα ειχαν τελειωσει ολα και τα downloads.

 

Κυριακη το ξεκινησα 1η φορα!!!

 

Ενταξει αφωνος..

 

Παιχνιδι για ξενυχτι!!!! Ολα full στην αρχη και ημουν γυρω στα 40 fps.Αλλα κατεβαζοντας λιγο καποιες ρυθμισεις τωρα ειμαι 60 με 70 κολλημενα!!!

 

Δεν ξερω αλλα επειδη ειναι και 1η φορα που το παιζω εχω παθει σοκ.

 

Με εναν μαυρουλη παιζω (Φρακλιν νομιζω).

Ο Τρεβορ ποιος ειναι? :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η πλάκα είναι ότι με τον Trevor παίζεις στον πρόλογο του game και λίγοι το είχαν προσέξει και νόμιζαν ότι τον είδαν για πρώτη φορά πιο μετά.

 

Τον έχεις δει τον Trevor οπότε από τον πρόλογο, δεν θυμάμαι αν αναφέρθηκε το όνομα του στην αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη πρώτη φορά που σου λέει να αλλαξεις χαρακτήρα δε σου δείχνει καθαρά το εικονίδιο του; Εγώ το κατάλαβα να σου πω την αλήθεια, αλλά δεν ήξερα τι παίζει με αυτόν μέχρι που τον έπαιξα στο main game και άρχισε να κάνει τα δικά του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και διαφορετική εμφάνιση λίγο+ ότι ξεκινάς με μάσκα και στους δυο,  και ναι λογικό είναι να μην δώσεις και τόσο πολύ σημασία στο prologue του game στις λεπτομέρειες των χαρακτήρων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 11 ωρες θα το εχω ισως και λιγοτερο αν αρχισει να κατεβαινει πιο γρηγορα. Ανυπομονω να το παιξω!!

 

Αντε βρε, αφου ολο το 24ωρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αλλες 11 για να το κανεις install :D

Aπό τον θείο μάλλον το περιμένει να κατέβει xD.

 

Πολλοί από ότι διαβάζω για να γλιτώσουν όλη αυτή την ταλαιπωρία του download από steam/social club κατεβάζουν τα αρχεία στα γνωστά σαιτ και μετά απλά τα κάνουν verify έπειτα. Έτσι γλιτώνεις και χώρο και χρόνο αφού δεν χρειάζεσαι και installation, έτοιμα είναι τα αρχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αναφερθεί και πιο πίσω αλλά να θυμίσω ότι τα λεγόμενα ''repacks'' που έχουν ανεβάσει οι διάφοροι στα γνωστά σαιτ, πέρα ότι 1 στα 3 έχει bitcoin miner, λείπουν βασικά αρχεία του game, και δεν είναι μόνο του mp.. Όλα αυτά για να το ονομάσουν repacκ ενώ μετά θα χρειαστεί να κατεβάσεις τα αρχεία που έχουν αφαιρέσει γιατί αλλιώς qq.

 

Κατεβάζετε που κατεβάζετε, τουλάχιστον κατεβάστε τα σωστά αρχεία...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Eντάξει για να λέμε την αλήθεια οι περισσότεροι ανά τον κόσμο όπως και εδώ το έχουν από τον θείο. Απλά ο Oroku το γράψε τελείως χύμα. Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας εδώ και γενικά μην το παίζουμε ότι δεν ξέρουμε τι γίνεται.. Οι μισοί εδώ ( στα γρήγορα) το έχουν από θείο, και εγώ μαζί. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρέ παιδιά κατεβάζω το update στο social και ενώ πάει καλά,μου γράφει χάθηκε η σύνδεση και κάνει reconnecting αλλά όταν επανέρχεται μετράει ξανά απο την αρχή περίπου.

 

http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/328ljj/found_a_fix_for_the_social_club_download_reset/

 

Δείτε εδώ μαλακίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...