Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως επιβεβαιώνω οτι μετά το τελευταίο patch έχω frame-drops!

Κρίμα! Πραγματίκά χωρίς το patch μια χαρά έτρεχε σε εμένα, ελπίζω να το διορθώσουν σύντομα!

Πραγματικά κρίμα, υπό ανάπτυξη 2 ετών και να βγάζουν patch κάνοντας χειρότερο το game είναι ντροπή.

 

Προσωπική μου άποψη φυσικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο σύστημα της υπογραφής

i5 760

4 GB Ram

Nvidia 9600GT 512MB

 

τρέχει άψογα (30-50 fps) σε ανάλυση 720p, με όλα τα settings σε low-normal-off. Ποιότητα γραφικών περίπου ίδια με του ps3 που το είχα ίσως και λίγο καλύτερα.

 

Απίστευτο, κάναν καλή δουλεία  B) Το παιχνίδι από τον θείο αλλά αφού τρέχει καλά θα το αγοράσω σύντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σας δουλεύει το adaptive vsync από το control panel της NV?

Εμένα είναι σίγουρα καλύτερα απότι χωρίς αλλά ακόμα βλέπω κάποιες γραμμές.

 

Επίσης όταν βάζω το AF απο το control panel της NV μου ενεργοποιεί και κάποιες άλλες ρυθμίσεις( clamp) τι τις κάνω αυτές, τι γυρνάω default?

 

Και σε εμένα κάνει γραμμές με adaptive, λογικό νομίζω όταν πέφτεις κάτω από το refresh rate.

Το clamp και την άλλη επιλογή άστες default.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν έχουν περάσει 4 μέρες που βγήκε το παιχνίδι και ήδη υπάρχουν trainers που δουλεύουν στο online.

Βασικά.. ποια trainers, εδώ με ένα απλό cheatengine μπορείς να προσθέσεις RP και λεφτά..

 

Ελπίζω η R* να κάνει κάτι σύντομα αλλιώς το GTA online στο PC είναι καταδικασμένο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εβαλα και εγω παιδες.Ολα τερμα 1080p 39fps min 51max καλα ειναι ? Δεν εχω βαλει ακομα το τελευταιο driver της Nvidia , θα βελτιωσει καθολου ? Επισης επειδη τωρα τα εβαλα οτι βρηκα τερμα , ποιες ρυθμισεις ριχνουν τα fps και δεν χρειαζονται ωστε να εχω το τελειο οπτικο αποτελεσμα ? Να τις χαμηλοσω για να ειμαι κολημενος πανω απο 60 , γιαυτο ρωταω.Ευτυχως δεν το επαιξα στο ps3, μεγαλη διαφορα στα γραφικα το παιχνιδι.Αξιζε η αναμονη και τα $ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λένε ότι το Extended Shadow 100% κάνει χειρότερο το παιχνίδι από ότι να το έχεις στο Off:

 

http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=5053473&postcount=676

Ισχύει, το είχα προσέξει στο σπίτι του Michael στην αποστολή με τον κηπουρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κρασαρισματα, πριν το patch κανενα με τοσες ωρες παιξιμο, μετα το patch συνολο 1 ωρα παιχνιδιου 3 crash ως τωρα!

2 κρασαρίσματα και ενα freeze στο online!!!

Και όλα σε sessions. Θα έφαγα αρκετές κατάρες :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 κρασαρίσματα και ενα freeze στο online!!!

Και όλα σε sessions. Θα έφαγα αρκετές κατάρες :-D

Το ίδιο πάθαινα και εγώ αλλά κατέβασα τα γραφικά και πλεον δεν κολλάει καθόλου..το ευχαριστιεμαι πολύ καλυτερα και τα γραφικά έχουν πεσει στο ελάχιστο....το shadow στο normal ρίχνουν παρα πολύ την μνήμη της κάρτας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο πάθαινα και εγώ αλλά κατέβασα τα γραφικά και πλεον δεν κολλάει καθόλου..το ευχαριστιεμαι πολύ καλυτερα και τα γραφικά έχουν πεσει στο ελάχιστο....το shadow στο normal ρίχνουν παρα πολύ την μνήμη της κάρτας!!!

Δεν είναι θέμα των settings λογικά. Πριν το patch δεν είχα κανένα θέμα στο online αλλά μετά την εγκατάσταση @@.

Αν και σήμερα δεν είχα κανένα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δυστυχώς δεν έχουν περάσει 4 μέρες που βγήκε το παιχνίδι και ήδη υπάρχουν trainers που δουλεύουν στο online.

Βασικά.. ποια trainers, εδώ με ένα απλό cheatengine μπορείς να προσθέσεις RP και λεφτά..

 

Ελπίζω η R* να κάνει κάτι σύντομα αλλιώς το GTA online στο PC είναι καταδικασμένο....

 

Ωχ... flashbacks GTA IV... -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...