Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί το in-game AF δεν καθάριζε καλά μακριά, ήταν λες και ήταν disabled ενώ δεν ήταν. Μόλις δοκίμασα το 16xAF του οδηγού, καθάρισε ο δρόμος.

 

Κάτσε να πας στη περιοχή του Trevor να δεις για πότε κατεβάζεις το Grass σε High/Very High.

το af που ειναι χ16 στο ingame λες;

Να το κλεισω και μετα τι απο geforce panel? ποια απο ολες τις ρυθμισεις;

edit το βρηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο Stutter_Dogs, το κάνει σκόνη απλά :P Η nUbisoft απλά μαθαίνει αυτή τη στιγμή πως είναι να φτιάχνεις open-world game με top graphics και να παίζει και σωστά σε όλα τα συστήματα.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχεις απαντήσει, αλλά πως το έλυσες; :P

 

Ούτε σε μένα παίζει το ReShade btw.

εβγαλα ποντικι πληκτρολογιο και αφησα μονο το gamepad.τελικα δουλεψε.αλλα ας πουμε εκει που κανεις γιογκα και σου λεει τι να πατησεις δν μπορω με το gamepad.δεν με αφηνει.και το κανω με το πληκτρολογιο.

παντως βαζε βγαζε το gamepad καποια στιγμη θα δουλεψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μενα δεν μου αρεσαν και τοσο τα γραφικα του,πολυ ps3/360 μου βγαζει πολλες φορες,εχει καλυτερα γραφικα απο αυτες δεν λεω,αλλα εχει στοιχεια που θυμιζουν παλιες κονσολες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μενα δεν μου αρεσαν και τοσο τα γραφικα του,πολυ ps3/360 μου βγαζει πολλες φορες,εχει καλυτερα γραφικα απο αυτες δεν λεω,αλλα εχει στοιχεια που θυμιζουν παλιες κονσολες 

Επειδη εχω παιξει ολες τις εκδοσεις 360/ps4/pc...δεν εχει καμια επαφη με την πραγματικοτητα το σχολιο σου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το animation των χαρακτήρων δηλώνει ότι είναι βελτιωμένο last-gen παιχνίδι, αλλά και πάλι είναι πολλές κλάσεις πάνω από τις κονσόλες. Επίσης κάτι πολύ σημαντικό, παίζει άψογα σχεδόν σε όλα τα συστήματα σε αντίθεση με το Stutter_Dogs που ακόμα και οι Τιτάνες είχαν κολλήματα σε παιχνίδι που έφαγε το downgrade του Θεού. Αν ήταν όπως έδειχναν στην Ε3, θα μπορούσε να παιχτεί κόντρα.

 

NTXtu4d.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ας μην μιλησω για το animation σε λεπτομερειες οποιασδηποτε console version...σε ολα τα driving physics οι κονσολες skipαρουν ανελεητα ακομα και στο animation των αναρτησεων,το gta στο pc ειναι το gta οπως θα πρεπε να ειναι,απλα επρεπε να βγει και κανα φραγκο πρωτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς το ReShade(SweetFX 2.0) το παιχνίδι είναι 2 σκάλες κάτω οπτικά με την ασπρίλα που έχει.

 

http://sfx.thelazy.net/games/preset/3434/

 

Και οδηγίες στο description για το πως να το βάλεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...