Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από πού βρε παιδιά; :P

 

@gavros10

Λιγότερο από 28 στο Greenmangaming; Εγώ γιατί βλέπω 60;

 

Πόσα επεισόδια έχω χάσει;

 

Επιτελους καποιος ρωτησε! :P

 

Στο vip section το εχει 46.79ε. Πανω σε αυτη την τιμη, δεν μπαινει κουπονι αλλα δεχεται gmg credit. Προχθες ανακαλυψα οτι ειχα ενα ικανοποιητικο ποσο εκει απο τα rewards του playfire. Δεν νομιζω να ξανα αποκτησω τοσα, απορω κιολας πως τα ειχα. Τα χρησιμοποιησα και απο την τσεπη μου εβαλα κατω απο 30ευρω. Δεν λεω ποσο γιατι θα προκαλεσω :)

 

 

Edit: Κοιταξτε παντως αν εχετε και εσεις credit στο greenmangaming. Ειχα συνδεσει το playfire με το steam πριν καιρο και βρεθηκα προ εκπληξεως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επιτελους καποιος ρωτησε! :P

 

Στο vip section το εχει 46.79ε. Πανω σε αυτη την τιμη, δεν μπαινει κουπονι αλλα δεχεται gmg credit. Προχθες ανακαλυψα οτι ειχα ενα ικανοποιητικο ποσο εκει απο τα rewards του playfire. Δεν νομιζω να ξανα αποκτησω τοσα, απορω κιολας πως τα ειχα. Τα χρησιμοποιησα και απο την τσεπη μου εβαλα κατω απο 30ευρω. Δεν λεω ποσο γιατι θα προκαλεσω :)

 

Α οκ, that makes sense. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες μια θολουρα που υπαρχει οταν κοιτας σε μακρινη αποσταση (ειδικα το βραδυ) μπορει να απενεργοποιηθει με καποιο απο τα settings?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία φάση το online αλλά κάθε φορά που μπαίνω όλο με άσχετους ξένους παίζω. Πως μπορούμε να παίζουμε μόνο έλληνες από ένα crew. Είμαι κι εγώ μέλος στους έλληνες νουμπαδες. Στο social club μου λέει ποιοι φίλοι είναι online αλλά δεν βλέπω κάποιο τρόπο να τους κάνω join εκεί που βρίσκονται όπως στο steam. Είμαι retail έκδοση.

Αυτό είχα ρωτήσει και γω μερικές σελίδες πιο πίσω, για το πως να κάνω δικό μου lobby που να είναι friends only ή invite only 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είχα ρωτήσει και γω μερικές σελίδες πιο πίσω, για το πως να κάνω δικό μου lobby που να είναι friends only ή invite only 

Όσοι δεν ξέρουν τι είναι το TS που λέμε:

- Κατεβάζετε αυτό το πρόγραμμα: http://www.teamspeak.com/είναι δωρεάν

- Πηγαίνετε στο connect και βάζετε αυτή την IP+Port για να βρείτε το δωμάτιό μας: 31.220.31.54:9988

 

Κάποιον θα βρείτε μέσα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ειμαι και εγω διαθεσιμος

και από το steam group να βρείτε άτομα να κανονίσετε να τους φέρετε.

 

Thanx xtrmsnpr γιατί ψάχναμε crew μπας και κάνουμε κάνα heist γιατί παίζει πολύ καφρίλα στο online.

;) τίπουτις.

για heists σίγουρα θες επικοινωνία με τους άλλους..Μπήκα να κάνω τον πρόλογο τους μόνος μου,με άλλους 3 ξένους και δεν γινόταν.

 

Οκ ωραια, θα μπω το βραδυ με ενα φιλο μαλλον γιατι χτες παιζαμε το τελευταιο mission του Prison Break heist και δεν μπορουσαμε να βρουμε 2 ατομα να συνεννοηθούμε τι θα κανουμε.. :P

Θα μας βρείτε μέσα λογικά,όλο και κάποιος θα είναι που θα ψάχνετε.

Αν αρχίσουν και μπαίνουν και άλλα παιδιά και γνωριστούμε.

 

Θα μπω το βραδυ να μιλαω επιτελους αφου θα ειμαι μονος.σας ακουγα χθες στο heist που κανατε κ ειχα λιωσει.οποτε ts απο σημερα?παει το raidcall?Παντως εκανε πολλες διακοπες που σας ακουγα

στις 3.30 το πρωί το τελειώσαμε!ο tnt μας βγάζει την πίστη κάθε φορά,και μόλις είπα να παίξω τέννις μέχρι να έρθει το sms για το επόμενο πάρτ,αυτό ήρθε αμέσως,και μου έκοψε τον μισθό 5% πιο κάτω,και όλα τα άλλα sms έκαναν κάνα 10λεπτο να έρθουν,μόνο αυτό ήρθε ASAp :P

4 φορές πέταξα το gamepad στο κρεβάτι :P

 

Αυτό είχα ρωτήσει και γω μερικές σελίδες πιο πίσω, για το πως να κάνω δικό μου lobby που να είναι friends only ή invite only

πέρα εαν δεν θέλεις να μπεις στο teamspeak,μπορείς να πατήσεις το ESC,πατάς online και μετά στο friends το ανοίγεις και βλέπεις ποιοί είναι εκεί,και είτε πατάς invite για να μπουν σε εσένα,είτε πατάς join πάνω τους,και εαν έχει χώρο το lobby τους σε πηγαίνει,αλλιώς είσαι σε queue
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είχα ρωτήσει και γω μερικές σελίδες πιο πίσω, για το πως να κάνω δικό μου lobby που να είναι friends only ή invite only 

 

Με esc στο menu πάνε στο online και start friends only session ;)

 

Πάντως αυτό που μου την σπάει τρελα στο online είναι ότι δεν έχεις cancel join game η έστω κάποιο info με το τι κάνει μέχρι να αποφασίσει να σε πετάξει, καλά ότι σε γυρνάει στο single player συνεχεια είναι τραγικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ξερει κανεις ποιο πληκτρο παταμε για να ανοιξει η οροφη;; Εχω δοκιμασει ολα τα κουμπια του πληκτρολογιου και κανενα δεν δουλεψε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ξερει κανεις ποιο πληκτρο παταμε γθα να ανοιξει η οροφη;; Εχω δοκιμασει ολα τα κουμπια του πληκτρολογιου και κανενα δεν δουλεψε :)

Κρατάς πατημένο το H

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει θεμα το παιχνιδι σε PC με 4GB RAM?

 

Οπως παιζω στα 40-60fps μια μια εχω κατι μικρα freezes*, που συμβενουν κυριως οταν κινουμε με αμαξι ή οταν γινεται καποιο συμβαν οπως για παραδειγμα ενα τρακαρισμα, ή οταν μπαινω αποτομα σε ενα σπιτι. Γενικοτερα οταν αλλαζει καποιο σκηνικο ή πεταγεται καποιο εφε.

*Το παιχνιδι κολλαει για μισο δευτερολεπτο και μετα συνεχιζει κανονικα. Σαν να φορτωνει τα αντικειμενα εκεινη την ωρα.

 

Εχω δοκιμασει απο τα χαμηλοτερα settings μεχρι τα Very High settings, και απο 720p μεχρι 1080p. Με Vsync Off.

Οσο χαμηλοτερα τα settings τοσο μικροτερα και λιγοτερα συχνα τα κολληματα, αλλα παντοτε υπαρχουν.

Εχω τη retail εκδοση, εχει κανει ολα τα updates, και εχω τον τελευταιο driver της Nvidia (350.12).

 

Τα specs μου ειναι τα εξης:

Intel i5 750 2.6Ghz

4GB DDR3

Nvidia GTX480

1TB WD HDD (καινουριος)

Windows 8.1 64Bit

 

Παιδια κανεις? Δεν εχει παιξει κανεις το παιχνιδι με 4GB RAM να μου πει πως τρεχει και αν προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες εγω που ειμαι σε 2 crew στο δικο σας και σε αλλο ενα απλα οταν θελω να μπω μαζι σας κανω active αυτο και ειμαι κομπλε ετσι?επισης για μας που χουμε κοσμο στο σπιτι και δεν μπορουμε να μιλαμε μεσημερια-βραδια τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τρέχω με 4GB DDR2 και δεν έχω καθόλου stuttering, μονο στο online μερικές φορες σε random καταστάσεις.

 

p.s. το scaling στα textures είναι απαράδεχτο...

 

Σε τι αναλυση-settings το τρεχεις? Και με τι GPU και CPU?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες εγω που ειμαι σε 2 crew στο δικο σας και σε αλλο ενα απλα οταν θελω να μπω μαζι σας κανω active αυτο και ειμαι κομπλε ετσι?επισης για μας που χουμε κοσμο στο σπιτι και δεν μπορουμε να μιλαμε μεσημερια-βραδια τι παιζει?

1)Ναι

2)Απλά μπαίνεις TS για να ακούς τους άλλους και αν θες κάτι γράφεις στο chat του παιχνιδιού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...