Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσον αφορά το game, χωρίς spoilers, δεν μου άρεσε καθόλου το melee.

Στο 4 όταν χτυπαγες περαστικούς, πέφτανε κάτω αλλα ηταν ζωντανοι, ανοιγόκλειναν τα μάτια κ μετα απο μερικά λεπτα σηκωνονταν και φευγανε σκυφτοί. Αν ερχοντουσαν medics τους επαναφέρανε.

Στο 5 απλα πεφτουν νεκροι. fail

 

Επισης, η παραμόρφωση στα αμαξια μ φαινεται πολυ χειροτερη σε σχεση με το 4.

 

H οδηγηση, αν κ καλυτερη απο το 4, θελει ακομα πολυ δουλεια. Ελπιζω να βγει κανενα realistic driving mod

πραγματικά τέτοια μηνύματα θα ήθελα να βλέπω κ Όχι πως γίνεται πιο πράσινο κ πλούσιο το γρασίδι..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προσοχή σας παρακαλώ, δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί ξανά αλλά εγώ προειδοποιώ.

Μετά από άπειρα tests και δοκιμές το παιχνίδι σερνόταν γιατί τερμάτιζε ο cpu, πήγαινε 100% όλη την ώρα όταν οδηγούσα γρήγορα για να δω αν έχει frame drops. Τώρα με oc στα 4.4GHZ είχα πάλι το ίδιο πρόβλημα, λέω δεν μπορεί κάτι άλλο παίζει. Και τότε συνειδητοποίησα το εξής. Κάθε φορά που οδηγούσα γρήγορα άκουγα στο ράδιο την δική μου μουσική και σκέφτομαι λες να παίζει τίποτα με αυτό; Βάζω άλλο σταθμό και δια μαγείας όλο το stutter έφυγε... Μιλάμε ότι η χρήση του cpu έπεσε 10-20% κάτω σε σχέση με πριν. Να το έχετε υπόψιν σας λοιπόν. Κόντευα να τρελαθώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προσοχή σας παρακαλώ, δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί ξανά αλλά εγώ προειδοποιώ.

Μετά από άπειρα tests και δοκιμές το παιχνίδι σερνόταν γιατί τερμάτιζε ο cpu, πήγαινε 100% όλη την ώρα όταν οδηγούσα γρήγορα για να δω αν έχει frame drops. Τώρα με oc στα 4.4GHZ είχα πάλι το ίδιο πρόβλημα, λέω δεν μπορεί κάτι άλλο παίζει. Και τότε συνειδητοποίησα το εξής. Κάθε φορά που οδηγούσα γρήγορα άκουγα στο ράδιο την δική μου μουσική και σκέφτομαι λες να παίζει τίποτα με αυτό; Βάζω άλλο σταθμό και δια μαγείας όλο το stutter έφυγε... Μιλάμε ότι η χρήση του cpu έπεσε 10-20% κάτω σε σχέση με πριν. Να το έχετε υπόψιν σας λοιπόν. Κόντευα να τρελαθώ!

 

Θα το δοκιμασω, γιατι ημουν ετοιμος να το ψαξω, αν γινεται να βαλεις δικια σου μουσικη κτλ. Απο οτι ειδα βαζεις στον φακελο του παιχνιδιου τα mp3 και τα παιζει στον self radio? Αυτο εκανες? Και σου εφαγε 10-20% για να αποκωδικοποιησει τα mp3? Περιεργο, εγω βαζω καμια φορα οταν παιζω, playlists στο youtube ή ανοιγω καποιο internet radio και δεν ειχα ποτε προβλημα και να εχεις σε native εφαρμογη μεσα στο παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την μουσική την βάζεις στο φάκελο MyDocuments/Rockstar Games/GTA V/User Music και ναι , παίζουν στο self radio. Το έψαξα λίγο στο  google και είναι αρκετά γνωστό issue του game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS3

PS4

PC

 

 

(Ανοιξτε τις φωτο σε πληρη αναλυση για να δειτε διαφορα).

Ο Trevor έχει λιγότερο μαλλί στο PS4 και πολύ λιγότερο στο PS3.

Συμπέρασμα: Τα τελευταία 2 χρόνια ο Trevor κάνει θεραπεία κατά της φαλάκρας :P

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και ωρα κολλαει συνεχεια στο ιδιο σημειο. Στην δευτερη αποστολη εκει που γινεται η μαχη με τους Vagos. Τι να κανω?

 

Να το αγοράσεις.

Αλλά κατά τα άλλα κατέβασες την έκδοση με τα 30GB ενώ εμείς οι χαζοί το αγοράσαμε και κατεβάσαμε και τα 60. Μία λείπουν αναλύσεις, μία αποστολές, μία κολλάει...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Trevor έχει λιγότερο μαλλί στο PS4 και πολύ λιγότερο στο PS3.

Συμπέρασμα: Τα τελευταία 2 χρόνια ο Trevor κάνει θεραπεία κατά της φαλάκρας :P

Χάχαχα έλιωσα, σσσσσωραιως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 11 ωρες θα το εχω ισως και λιγοτερο αν αρχισει να κατεβαινει πιο γρηγορα. Ανυπομονω να το παιξω!!

 

Ναι απο το θειο ειναι αρα δεν θα χριεαστει install . Επισης ο θειος εχει βγαλει εκδοση

36 gb ενω στο steam ειναι 60 gb . Ετσι απο το θειο κατεβαζουμε και πιο γρηγορα γιατι εχουμε να κατεβασουμε τα μισα gb απο οτι απο το steam και γλιτωνουμε χρονο αφου δεν χρειαζεται μετα να περιμενουμε για install!!!!

 

Εχουν περασει 10 ωρες και 30 λεπτα που ξεκινησα την εγκατασταση και θελει αλλες 5 ωρες και και 14 λεπτα για να τελειωσει. Τετοιο πραγμα δεν μου εχει ξανατυχει σε παιχνιδι! Γιατι τοσο πολυ?!

 

Το εγκατεστησα και με το που παει να φορτωσει αφου γεμισει η πρασινη μπαρα βγαζει ενα μηνυμα στα ρωσικα που δεν καταλαβαινω τι λεει και κολλαει.

 

Γιατι δεν βγαζει 1440p αναλυση? Απο 1080p μετα παει κατευθειαν 4κ και για αυτο το παιζω σε 1080p. Δεν θα επρεπε να εχει και 1440p?

 

Εδω και ωρα κολλαει συνεχεια στο ιδιο σημειο. Στην δευτερη αποστολη εκει που γινεται η μαχη με τους Vagos. Τι να κανω?

 

Αγόρασέ το.

http://www.abcdkey.com/Product-EUR/400-296.html

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μένα μου έχει φάει 2 crash στο στόρυ, μάλιστα το 2ο στο σημείο που λέει ο άρρωστος..

 

τελικά, το borderless μου το γονατίζει το μηχάνημα.. σε full screen μια χαρά είμαι. είναι κανένας ονλάιν απο το crew τοy insomnia; κάνετε τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψες cowboy!

 

Προτείνω και τίτλο:

 

Oroku Saki of Insomnia: "Τα απομνημονεύματα του θείου μου"

Έκδοση V

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...