Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για 15 ευρω που εχουν διαφορα το 360 ασυρματο με το ds4, μαλλον θα τα δωσω για το ds4. Αυτο ασυρματα παιζει στα windows? 

Επισης, φορτιζει μεσω usb? Δεν εχω ασχοληθει καθολου με controllers για αυτο και ολες οι ερωτησεις....

 

Εγω με DS4 παιζω και ειναι το καλυτερο που εχω δοκιμασει ως τωρα, αν και πολυ λιγα games τα παιζω με controller. Εχω και ολα τα αλλα που σου ανεφερα, εκτος απο του XboxOne.

To μονο του μειονεκτημα ειναι οτι με τη χρηση φθειρεται το καουτσουκ καλυμα των αναλογικων, δες εδω.

 

Δουλευει και ασυρματα και ενσυρματα με τα Windows και φορτιζει μεσω USB. Για ασυρματα θα χρειαστεις και ενα EDR Bluetooth USB Adapter, οπως και αυτο το προγραμματακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα μπορω κανονικα να παιξω online αν το αγορασω απο το abcdkey.com?

Και, ποια ειναι η διαδικασια εγκαταστασης αν το παρω απο εκει.

 

Επισης ειναι safe αυτο το store? Δεν βλεπω σχολια χρηστων για αυτο ρωταω....

 

 

Αν είναι με Rockstar Social club (που αυτό είναι) , ναι μπορείς. και ονλάιν και απ όλα. τώρα για safe δεν ξέρω. αλλά γιατί όχι. Αν θες να είσαι 100% σίγουρος, πάρτο είτε απο steam ή GMGaming. Εγκατάσταση είναι η ίδια με τα υπόλοιπα RSnetwork, κατεβάζει κανονικά 60+ και παίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω θεμα με το cover δηλαδη το RB . Mολις το παταω κανει crash το .exe

Το εχει δει καποιος?

 

Το cover  δεν είναι το q? το right mouse button δεν είναι το aim? εκτός αν λέω χαζομάρες, που μου συμβαινει συχνα και λύνεται με άμεση φάπα στον σβέρκο.

 

Αν είναι το right click το μόνο που βρήκα είναι αυτό

 

"There is an option in settings => saving and startup => landing page - turn it ON. restart the game, make sure it is still on. If it is - this must fix your right click crashes.

 

The crash can be easily tested\stimulated. Start a game with a landing screen off. Just load single player, throw a grenade, get in a car, aim\rightclick. If it is your case, game will crash. Start a game with a landing screen on, repeat grenade > car > aim - no crash. Glad if it helped."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το cover  δεν είναι το q? το right mouse button δεν είναι το aim? εκτός αν λέω χαζομάρες, που μου συμβαινει συχνα και λύνεται με άμεση φάπα στον σβέρκο.

 

Αν είναι το right click το μόνο που βρήκα είναι αυτό

 

"There is an option in settings => saving and startup => landing page - turn it ON. restart the game, make sure it is still on. If it is - this must fix your right click crashes.

 

The crash can be easily tested\stimulated. Start a game with a landing screen off. Just load single player, throw a grenade, get in a car, aim\rightclick. If it is your case, game will crash. Start a game with a landing screen on, repeat grenade > car > aim - no crash. Glad if it helped."

Ναι απλα με xbox xontroler ειναι το RB..

Eυχαριστω για την βοηθεια αλλα δεν βγαζω ακρη..δεν εχει καπου αυτες τις ρυθμισεις.

 

Edit Το βρηκα και ειναι στο ON αλλα παλι crash δυστηχως.Μπορει οχι με το πρωτο αλλα με το δευτερο σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείσε το TXAA γιατί θολώνει την εικόνα, βάλε Softest τις σκιές αντί για NVIDIA PCSS γιατί έχουν κάνει poor implementation, απενεργοποίησε το 16xAF από το παιχνίδι και κάνε force από τον driver. Α και βάλε και το ReShade(K-Putt'e preset).

 

Άμα κάνεις κάνεις force το AF από τον driver ενεργοποιούνται και 2 ακόμα επιλογές. η ανισοτροπική βελτιστοποίηση και το αρνητικό LOD bias, σε αυτά τι βάζουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To filtering εννοειται τo βαζεις quality, τωρα οι αλλες επιλογές βγαινουν off αυτοματα μετα, εαν θυμαμαι καλα.

 

High Quality, κλείνει όλα τα filtering optimizations και δεν χάνεις καθόλου σε performance. Βασικό αυτό για NVIDIA user, μην μας ντροπιάζεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...