Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω στειλει συστημενο εδω και ενα μηνα ενα πακετο μεσω ελτα στην Αγγλια αλλα το tracking number δειχνει οτι ειναι ακομα Ελλαδα. Ειναι ακομα εδω η οταν παει Αγγλια δε στο λεει στο track and trace?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μember/Junior Member/ advanced member/ administrator/ news editor και moderator ε.α. ειναι αυτα που θα δεις (συν καποια ξεκουδουνα σε καποιους moderators) νομιζω.

Τα member titles αναβαθμίζονται με βαση τον αριθμο των post.

Γενικα μη δίνεις και πολλη βαση δεν έχουν σημασια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είδη χρωμάτων υπάρχουν για εσωτερικούς τοίχους; Βλέπω ακρυλικά, πλαστικά, ριπολίνες, αλλά δεν βγάζω άκρη. Τι διαφορές έχουν;

Ριπολίνη είναι για ξύλο, ακρυλικό για τα έξω ντουβάρια, πλαστικό για τοίχους εσωτερικού χώρου.

  

Πώς μπορώ να αναζητήσω να μηνύματά μου σε ένα συγκεκριμένο thread;

Στο θρεντ που θες να βρεις τα μηνύματά σου, πάτα μια enter στο κενό search.

Μετά το αναλυτικό που θα βγει θα είναι για το θρεντ αυτό, με δυνατότητα εισαγωγής δημιουργού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ΤΕΙ γίνονται συναυλίες/φεστιβάλ κλπ με εισιτήριο. Βάζουν άτομα να ελέγχουν/κλείνουν τις εισόδους & τα περάσματα για να υπάρχει μόνο πρόσβαση από τις κεντρικές & να πληρώνουν.

Η ερώτηση μου είναι θεωρητική:

Μιας και τα ιδρύματα είναι άσυλο, συν ότι μένουν φοιτητές μέσα στις εστίες, συν οποιονδήποτε άλλο λόγο που θα ήθελε κάποιος να εισέλθει, δεν είναι παράνομη ενέργεια;

Θέλω να πω, τουλάχιστον όσοι διαμένουν μέσα τι κάνουν;

Δε θα έπρεπε οι διοργανωτές να κόψουν το λαιμό τους να αποκλείσουν μονάχα το χώρο της συναυλίας & όχι όλο το ΤΕΙ;

Το ότι τους περνάει & είναι μέσα στο κόλπο και σπουδαστικές παρατάξεις είναι άλλο θέμα.

Τι ισχύει κανονικά θέλω να ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω δεν πρεπει να χει καν κερδοσκοπικο χαρακτηρα. Για να γινειβαυτο θα πρεπει να συνεννοηθουν με την δοιηκηση να τους το επιτρεψει να το νοικιασουν. Οχι ετσι μαυρα...

 

Παντα λαμογιες ειμαστε και προβατα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...