Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο που μπορω να κατεβασω το messenger του facebook για windows desktop γιατι σε ενα googlαρισμα που εκανα βρηκα αυτο που δεν νομιζω να ειναι το επισημο messenger για windows desktop.

Το βρισκεις στο store των windows. Αν εχεις εφταρια χλωμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρει κανείς αν, πλέον, μπορούμε να κάνουμε πάλι αγορές Steam μέσω paysafe? Με τις πιστωτικές ακόμα τρώμε άκυρο σε όλα τα καταστήματα εξωτερικού; Κάποιος φίλος μου είπε ότι πρόσφατα άρθηκε ο περιορισμός, αλλά δεν είμαι σίγουρος σε τι εύρος και αν υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν, πλέον, μπορούμε να κάνουμε πάλι αγορές Steam μέσω paysafe? Με τις πιστωτικές ακόμα τρώμε άκυρο σε όλα τα καταστήματα εξωτερικού; Κάποιος φίλος μου είπε ότι πρόσφατα άρθηκε ο περιορισμός, αλλά δεν είμαι σίγουρος σε τι εύρος και αν υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις ακόμα...

Εγω κανω πλεον κανονικα αγορες απ το ebay με την καρτα που ειχα προ capital control οποτε λογικα θα εχει φυγει η αρση.Απλα χρειαζοταν να παρω ενα τηλ στην paypal για να μου συνδεσουν την καρτα με τον λογαριασμο μου στην paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάτι σαν το google drive αλλά για bookmarks; Δηλαδή να έχεις πρόσβαση στα bookmarks από όποια συσκευή - browser κι αν χρησιμοποιείς;

 

https://www.google.com/bookmarks/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπάρχει κάτι σαν το google drive αλλά για bookmarks; Δηλαδή να έχεις πρόσβαση στα bookmarks από όποια συσκευή - browser κι αν χρησιμοποιείς;

Δε χρειαζεσαι κατι τετοιο. Μολις συνδεθεις στον Chrome σε οποιαδηποτε συσκευη σου, οι bookmarks θα ειναι εκει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα email account στο inbox.com, to opoio δυστηχως γινεται συνδρομητικο. Εχω αρκετα mail σε folders εκει μεσα που θελω να κρατησω, υπαρχει καποιος ευκολος τροπος να τα βγαλω; ή πρεπει να τα στειλω ενα-ενα σε αλλο mail?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ctrl+alt+Del και έχει μια καρτέλα που δείχνει τι κατανάλωση έχει κάθε εφαρμογή και πόση διαθέσιμη ram εχεις. Δες και πες μας. (Λογικα το πρόβλημα είναι οτι έχεις ταυτοχρονα και ανοικτό κάποιο browser)

 

@kargo μια λύση που μπορώ να σκεφτώ είναι να εγκαταστήσεις το thunderbird και ύστερα να τα κάνεις pop όλα τα μέιλ ώστε να τα χεις διαθέσιμα offline χωρίς να χρειαστεί να τα στείλεις κάπου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειαζεσαι κατι τετοιο. Μολις συνδεθεις στον Chrome σε οποιαδηποτε συσκευη σου, οι bookmarks θα ειναι εκει.

Ναι το ξέρω αυτό, αλλά ήθελα κάτι σαν αυτό που γράφω γιατί δεν χρησιμοποιώ chrome για βασικό browser στον υπολογιστή.

Μέσω chrome δεν είναι αυτό; Όπως λέει ο stormain. Προς το παρόν το έχω κάνει έτσι αλλά δεν βολεύει και τόσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχετε ιδεα απο νεροχυτες? :D Θελουμε να παρουμε εναν σπιτι απο συνθετικο γρανιτη...Εχει κανεις εμπειρια αν ειναι καλοι η χαλανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...