Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με πηραν απο απορρητο τηλεφωνο και ακουγοταν μια γυναικεια φωνη που ελεγε "Ναι/ Ελα/ Καλα/ Ναι" και επαιζε σε loop (αρα ηχογραφημενο). Τι φαση απο τη στιγμη που ειναι απορρητο αρα δεν μπορω να παρω πισω και να χρεωθω κλπ?

Μήπως πήρε και έκανε και καλά ότι μιλάει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μήπως πήρε και έκανε και καλά ότι μιλάει.

Οχι ελεγε τις ιδιες λεξεις και απ'ο,τι μου ειπαν (αλλος χρησιμοποιει τη γραμμη) εχει ξαναγινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκάρουν να δουν αν είναι σπίτι? Αν είναι φανερό το όνομα/τηλέφωνο στον κατάλογο θα ξέρει λογικά και που μένει.

 

Εγώ για αυτό τον λόγο τα έχω "κρυμμένα" (κάπως αλλιώς είναι ο όρος αλλά μου διαφεύγει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τσεκάρουν να δουν αν είναι σπίτι? Αν είναι φανερό το όνομα/τηλέφωνο στον κατάλογο θα ξέρει λογικά και που μένει.

 

Εγώ για αυτό τον λόγο τα έχω "κρυμμένα" (κάπως αλλιώς είναι ο όρος αλλά μου διαφεύγει).

Σε κινητο εγινε αυτο. Πολυ κουφο παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκάρουν να δουν αν είναι σπίτι? Αν είναι φανερό το όνομα/τηλέφωνο στον κατάλογο θα ξέρει λογικά και που μένει.

 

Εγώ για αυτό τον λόγο τα έχω "κρυμμένα" (κάπως αλλιώς είναι ο όρος αλλά μου διαφεύγει).

"Απόρρητο" εννοείς λογικά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Απόρρητο" εννοείς λογικά.

Ακριβως. Ειμαι απο προχθες με 4 ωρες υπνο και αρχιζω και ξεχναω λεξεις...

 

Καλο βραδυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πόση μνημη εχεις (πραγματικη & εικονικη)?

Eυχαριστω για το ενδιαφερον και εσενα και τον Razor εχω την εντυπωση οτι εστρωσε απο μονο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό(-ά) κινητό έχει τους περισσότερους (διαφορετικούς) αισθητήρες (πχ βαρόμετρο, γυροσκόπιο,υπέρυθρες  κτλ) 

Δεν απαντάω ακριβώς στην ερώτησή σου, αλλά αν θες κοίτα εδώ. Προς το τέλος έχει φίλτρο πολλαπλών επιλογών για sensors.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...