Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή η TV ( http://www.multirama.gr/prod/eikona-ihos/tileoraseis/lg-22mt45d-monitor-tv-22/prod6130299pp/ ) 1) χρειάζεται αποκωδικοποιητή ; και 2) αν όχι , συνδέεται απ'ευθείας με την κεραία ;

Δε χρειάζεται, συνδέεται απ' ευθείας με την κεραία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το backgammon δεν ειναι οι πορτες ? Το πλακωτο και το φευγα πως λεγονται στο εξωτερικο ? Παιζουν και τα 3 παιχνιδια ?

Στις πόρτες εμείς δεν έχουμε τον βίδο (= doubling cube), ο οποίος υπάρχει στο backgammon. Για τα άλλα δύο παιχνίδια, βλ. http://en.wikipedia.org/wiki/Tables_(board_game)#Greece_and_Cyprus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαθηματική ερώτηση,

υπολογισμός αντιστρόφου πίνακα με χρήση σύνθετων πινάκων. Π[αράδειγμα :

1 1 0

0 1 1

1 0 1

Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανένας αν υπάρχει εταιρία που να νοικιάζει tablet? θέλω 15 τεμάχια για 2-3 μέρες

(για αθήνα)

 

 

και υπάρχει κάποιο μαγαζί που να κάνει ανταλλαγές hardware parts υπολογιστών?

(επίσης για αθήνα)

 

 

ευχαριστώ

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να αρχισω μαθηματα γερμανικων και να δοσω οσο πιο γρηγορα γινεται για το επιπεδο c1.Εψαξα λιγο στο διαδικτυο αλλα θελω να μου πειτε και εσεις μια γνωμη.Ειναι καλυτερα να κανω ιδιαιτερα , φροντηστηριο , μεσω ιντερνετ ? Τι λετε να ψαξω? Δεν θελω να παει πανω απο 10 μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να δοκιμασεις να δωσεις το κρατικο Γ1 διαβαζοντας μονος ή με λιγα φροντιστηρια. Εξετασεις έχει κάθε Μαιο και Νοεμβριο με κόστος 100€.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω να κάνω μια ερώτηση επιστημονικής φύσεως, αλλά είναι τέτοια που μπορεί να πέσει πολύ τρολλάρισμα. Να την ρίξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ βάφαμε το σπίτι έπεσαν πιτσιλιές στο παρκέ και δεν φεύγουν ιδιαίτερα εύκολα πλην από πολύ σχολαστικό τρίψιμο. Υπάρχει κάποιο ιδικό υγρό για να γίνει πιο εύκολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...