Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν σου παρουν κινητό το οποιο δεν σου αρεσει και εχεις το κουτι σφραγισμενο και με αποδειξη μπορεις να το γυρισεις στο μαγαζι και να παρεις τα λεφτα ?

Νομίζω ότι εξαρτάται από το μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Αν σου παρουν κινητό το οποιο δεν σου αρεσει και εχεις το κουτι σφραγισμενο και με αποδειξη μπορεις να το γυρισεις στο μαγαζι και να παρεις τα λεφτα ?

Να παρεις τα χρηματα ειναι δυσκολο. Να το αλλαξεις ομως ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παρεις τα χρηματα ειναι δυσκολο. Να το αλλαξεις ομως ναι.

 

η νομοθεσια τι λεει ? το θεμα ειναι οτι το εν λογο μαγαζι ειναι πανακριβο και με τα λεφτα αυτα αλλου βρισκεις καλητερο κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η νομοθεσια τι λεει ? το θεμα ειναι οτι το εν λογο μαγαζι ειναι πανακριβο και με τα λεφτα αυτα αλλου βρισκεις καλητερο κινητο.

Ποιο μαγαζί είναι; Αν είναι το public παίρνεις και τα λεφτά πίσω. Η νομοθεσία νομίζω πως λέει ότι παίρνεις πίσω τα λεφτά αν έχεις κάνει αγορά από το ίντερνετ, για αγορά από το κατάστημα δεν ξέρω τι προβλέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο μαγαζί είναι; Αν είναι το public παίρνεις και τα λεφτά πίσω. Η νομοθεσία νομίζω πως λέει ότι παίρνεις πίσω τα λεφτά αν έχεις κάνει αγορά από το ίντερνετ, για αγορά από το κατάστημα δεν ξέρω τι προβλέπει.

 

γερμανος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως λεγονταν οι ανδρες( άγγλοι νομίζω κυριως ) που εχουν μαλλι ''σαν'' περουκα ...΄μπουκλα , ασπρο...όχι λόρδος μια αλλη λεξη 

 

Περούκα με μπούκλα: δικαστές, barristers και άλλες ειδικές κατηγορίες δικηγόρων και νομικών.

Όχι_λόρδος_το_άλλο: βαρώνος, δούκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως λεγονταν οι ανδρες( άγγλοι νομίζω κυριως ) που εχουν μαλλι ''σαν'' περουκα ...΄μπουκλα , ασπρο...όχι λόρδος μια αλλη λεξη

Magistrates

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως λεγονταν οι ανδρες( άγγλοι νομίζω κυριως ) που εχουν μαλλι ''σαν'' περουκα ...΄μπουκλα , ασπρο...όχι λόρδος μια αλλη λεξη 

 

οι αγγλοι στρατιωτες παλια φορουσαν περουκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...