Προς το περιεχόμενο

Digea: Αύριο ολοκληρώνεται η ψηφιακή μετάβαση στην Αττική


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.insomnia.gr/topic/536855-digea-%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%B9%CE%BF-%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%BA%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CE%B7-%CF%88%CE%B7%CF%86%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AE-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%AC%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%B7-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1/page-5?do=findComment&comment=53363615

 

(Το μεγαλύτερο όφελος όμως είναι ότι απελευθερώνονται συχνότητες.Στην αναλογική εκπομπή κάθε κανάλι χρησιμοποιεί δύο συχνότητες - μία για την εικόνα και μία για τον ήχο.Στην ψηφιακή εκπομπή σε μία συχνότητα μπορούν να εκπέμψουν έως οκτώ κανάλια!!!! Οι συχνότητες που απελευθερώνονται θα χρησιμοποιηθούν για το 4G σήμα ή αλλοιώς LTE.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν 4 τηλεοράσεις αλλά απ'ο,τι κατάλαβα τις έχουν μαζέψει μέσα σε αρκετά χρόνια, δεν τις αγόρασαν όλες μαζί :-)

 

 

Ωρε παληκαρια την παλευουμε βραδιατικο? Και τις 4 μαζι να τις πηραν στα τετοια μας, το θεμα ειναι οτι το παιδι

λογω των φασιστων της digea δεν ειδε ολοκληρη την τσοντουλα του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε παληκαρια την παλευουμε βραδιατικο? Και τις 4 μαζι να τις πηραν στα τετοια μας, το θεμα ειναι οτι το παιδι

λογω των φασιστων της digea δεν ειδε ολοκληρη την τσοντουλα του.

Μπέκα έβλεπε :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατί το να χεστείς στην ουρά περιμένοντας να αδειάσει τουαλέτα είναι το ίδιο με το να μην δεις την αγαπημένη σου σειρά στην τηλεόραση. Τεσπα ο καθένας πετάει λεφτά όπου νομίζει. Προσωπικά θεωρώ ότι μια τηλεόραση ανα 16δα ατόμων είναι αρκετή αλλά 1 τουαλέτα ανα 6δα είναι το μέγιστο που θα έδινα.

Δεν έπιασες τι εννοώ, αλλά ίσως να είμαι και εγώ λάθος. Έχω φίλο που ζει σε περιοχή που πλήττεται από τη νέα κατάσταση. Και όχι, δεν είναι σε ομάδα βόλευ, αλλά το σπίτι μπορεί άνετα να φιλοξενήσει μία, ή και δύο...  Αλλά πάλι ίσως να μην είναι όλες οι περιοχές έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το θεμα ειναι οτι το παιδι λογω των φασιστων της digea δεν ειδε ολοκληρη την τσοντουλα του.

Μπέκα έβλεπε :P

οπως την βρισκει ο καθενας  :-)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κάνω σάρωση και μου βγάζει ελάχιστα κανάλια. Έχω TV με ενσωματωμένο ψηφιακό δέκτη. Ξέρετε τι παίζει;

 

 

Οι φασιστες της digia ναουμ, κλεινουν το καναλι 67..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κάνω σάρωση και μου βγάζει ελάχιστα κανάλια. Έχω TV με ενσωματωμένο ψηφιακό δέκτη. Ξέρετε τι παίζει;

Σε κάνα μήνα θα ξεμπερδέψουμε με την ιστορία, κάτσε στον καναπέ και σκάναρε συνέχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κάνω σάρωση και μου βγάζει ελάχιστα κανάλια. Έχω TV με ενσωματωμένο ψηφιακό δέκτη. Ξέρετε τι παίζει;

Μια απτα ιδια. Εμπουκαρα και στο digea.gr αλλα ειναι πεσμενο... αρα μαλακια παιζει... εχασα και το supernatural... ΑΣΧΕΤΟΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχε υπ' οψιν οτι οι άνθρωποι δουλεύουν, για αυτόν το σκοπό γίνονται αυτές οι δουλείες νύχτα

 

Ρε παιδιά κάνω σάρωση και μου βγάζει ελάχιστα κανάλια. Έχω TV με ενσωματωμένο ψηφιακό δέκτη. Ξέρετε τι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κάνω σάρωση και μου βγάζει ελάχιστα κανάλια. Έχω TV με ενσωματωμένο ψηφιακό δέκτη. Ξέρετε τι παίζει;

πρεπει να βαλεις αναλογικο .. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...