Προς το περιεχόμενο

Better Call Saul


vsl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Έχει άλλος πρόβλημα με το S06E07? Δεν βρίσκω ελληνικούς υπότιτλους. 2 μέρες έχουν περάσει και ακόμα δεν τους έχουν φτιάξει; Δεν μας τα λέει καθόλου καλά το Netflix. Και πάνω που είπα να χαλαρώσω να δω το καινούριο...

Αναγκαστικά το είδα στα αγγλικά εγώ φίλε, δεν έχουν βάλει ακόμα ελληνικούς. Δε ξέρω τι γίνεται. Είναι και ακραίο το επεισόδιο, οπότε λίγο υπομονή αν δε θες να το δεις στα αγγλικά!

(Δεν είναι 2 ημέρες, χτες βγήκε στην Αμερική και σήμερα το πρωί στο Netflix. Απαράδεκτο όμως που 12+ ώρες μετά δεν έχουν υπότιτλους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, yanis13 είπε

Αναγκαστικά το είδα στα αγγλικά εγώ φίλε, δεν έχουν βάλει ακόμα ελληνικούς. Δε ξέρω τι γίνεται. Είναι και ακραίο το επεισόδιο, οπότε λίγο υπομονή αν δε θες να το δεις στα αγγλικά!

(Δεν είναι 2 ημέρες, χτες βγήκε στην Αμερική και σήμερα το πρωί στο Netflix. Απαράδεκτο όμως που 12+ ώρες μετά δεν έχουν υπότιτλους)

4:00 ξημερώματα Τρίτης βγαίνει στο netflix, σε λίγο κλείνουμε 24ωρο. Αλλά δεν έχει καμία σχέση και πριν λίγο να είχε βγει, το επεισόδιο το στέλνουν στους υποτιτλιστές μέρες νωρίτερα για να είναι έτοιμο στην κυκλοφορία. Απλά βαράνε κανόνι όπως φαίνεται σιγά-σιγά και κάνουν περικοπές.

Ξέρω καλά αγγλικά, αλλά είναι θέμα συνήθειας. Θα περιμένω, απλά άκουσαν μερικά καντηλάκια στο support και στάνιαρα. Αν μπορείτε κι εσείς κάντε κάνα report να ασχοληθούν πιο γρήγορα.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια προσωπικη αποψη, εχοντας δει BrBa καθως και 6 σεζον BCS. Ο βασικος χαρακτηρας και "καταλυτης" ολου του universe που γνωρισαμε σε αυτες τις 2 σειρες, πλεον θεωρω οτι ειναι ο Saul.

Ειναι τρομακτικο το ποσο αριστουργηματικα δενουν ολα γυρω του.

Επεξ/σία από yanis13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Έχει άλλος πρόβλημα με το S06E07? Δεν βρίσκω ελληνικούς υπότιτλους. 2 μέρες έχουν περάσει και ακόμα δεν τους έχουν φτιάξει; Δεν μας τα λέει καθόλου καλά το Netflix. Και πάνω που είπα να χαλαρώσω να δω το καινούριο...

Για αυτο παίρνουν δρόμο σιγά σιγά όλοι απο το Netflix την m@l@ki@ την μία πισω απο την άλλη κάνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπηρχε ζωη και πριν το νετφλιξ παιδια για να μαθαινουν οι νεοτεροι και να θυμουνται οι παλιοτεροι,

αντε γιατι πολυ την ειδαν μονοπωλιο και τωρα που βγηκαν κι αλλοι τα εκαναν απανω τους γιατι δεν θα βγαζουν τα δις που βγαζαν και τους χαλασε..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Weiss είπε

Μήπως η καθυστέρηση έχει να κάνει με το πρόβλημα υγείας που είχε ο Odenkirk? 

Όχι, έσπασαν την τελευταία σεζόν σε 2 κομμάτια με αυτές τις ημερομηνίες για να λάβουν συμμετοχή στις υποψηφιότητες για Emmy και φέτος και του χρόνου!

Επεξ/σία από yanis13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φοβερή σειρά από απ' όλες τις απόψεις (σκηνοθεσία, ερμηνείες, σενάριο). Το τελευταίο επεισόδιο του τελευταίου κύκλου όλα τα λεφτά. Είμαι περίεργος πως θα ξεμπλέξουν απ' όλο αυτό το μπλέξιμο που έγινε στην τελευταία σκηνή. Όπως επίσης πως θα συνδεθούν κάποιες σκηνές που έδειχνε σε προηγούμενους κύκλους που έδειχνε τον Saul να δουλεύει σε ένα κατάστημα σε εμπορικό κέντρο, αν θυμάμαι καλά οι σκηνές ήταν ασπρόμαυρες. 

Επεξ/σία από zananiro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, zananiro είπε

Φοβερή σειρά από απ' όλες τις απόψεις (σκηνοθεσία, ερμηνείες, σενάριο). Το τελευταίο επεισόδιο του τελευταίου κύκλου όλα τα λεφτά. Είμαι περίεργος πως θα ξεμπλέξουν απ' όλο αυτό το μπλέξιμο που έγινε στην τελευταία σκηνή. Όπως επίσης πως θα συνδεθούν κάποιες σκηνές που έδειχνε σε προηγούμενους κύκλους που έδειχνε τον Saul να δουλεύει σε ένα κατάστημα σε εμπορικό κέντρο, αν θυμάμαι καλά οι σκηνές ήταν ασπρόμαυρες. 

Το breaking bad το έχεις δει; Αν ναι...

Spoiler

Οι ασπρόμαυρες σκηνές εκτυλίσσονται μετά το τέλος του breaking bad.

Επεξ/σία από g_mateo
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, g_mateo είπε

Το breaking bad το έχεις δει; Αν ναι...

  Απόκρυψη περιεχομένων

Οι ασπρόμαυρες σκηνές εκτυλίσσονται μετά το τέλος του breaking bad.

Ναι, το έχω δει. Αυτό που αναφέρεις σκέφτομαι και εγώ. Είμαι γενικά περίεργος αν θα δείξει πως θα καταλήξει τελικά ο Saul ή θα μας αφήσει με ερωτηματικά. 

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...