Προς το περιεχόμενο

Αναφορές ότι το iPhone 6 Plus λυγίζει (όχι από συγκίνηση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι περιμένατε απο ενα κινητό που κοστίζει 150-200$ για να κατασκευαστεί να έχει σκελετό απο κάποιο μεταλλικό κράμα που χρησιμοποιούν στα αεροσκάφη για να ειναι σκληρό ανθεκτικό και ελαφρύ? :P απλό αλουμίνιο είναι = λυγίζει σαν κονσέρβα... 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μάζεψε τα κλικ του το Time με αυτό το χαζό βίντεο. To περίεργο δεν είναι ότι λύγισε αλλά ότι δεν έσπασε με αυτή την πίεση. 

 

iPhone 6 Is the Most Durable iPhone Yet, Says Insurer

 

The iPhone 6 Plus fared well, too, managing to beat out Samsung’s Galaxy S5 as “the most durable phone with a screen larger than five inches.”

 

 

http://blogs.wsj.com/personal-technology/2014/09/22/iphone-6-is-the-most-durable-iphone-yet-says-insurer/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι απίστευτο το πόσο γρήγορα κυκλοφόρησαν βιντεάκια με ανταγωνιστικά προϊόντα να παθαίνουν το ίδιο για να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα. και μιλάω για όλα τα τηλέφωνα όχι μόνο για φρούτα.

το όλο αυτό μου θυμίζει νοοτροπία έλληνα πολιτικού . "εγώ τα έκανα λιγότερο πουτ..α από εσένα" και έτσι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσους γνωρίζω  και έχουν smartphone κανένας μα κανένας δεν το βάζει στην τσέπη.

Το καλοκαίρι σε μπανάνα ή κάτι παρόμοιο μη σου πω και το χειμώνα όσοι έχουν παντόφλες κινητά.

 

 

Εγώ πάντως το Note 2 το έχω δύο χρόνια και το κουβαλώ πάντα στη μπροστινή ή στη πίσω τσέπη του παντελονιού.....

 

δεν έχει πάθει απολύτως τίποτα....

 

:-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγά πως κάνετε έτσι, δεν είναι τίποτα, φτιάχνει.

χθες το πέρασα καλίμπρα και έγινε καινούργιο :P

ναι αλλά άμα έχει πάρει σασί και το δει ο μηχανικός του επόμενου και θα χάσει σε μεταπωλητική αξία...

 

πάει η μεταπωλητική αξία, βοήθεια!!!!!!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τελευταία φωτογραφία έτσι πως το ζορίζει ο τύπος πως να μην λυγίσει. Και εγώ με τις χερούκλες μου αν πιάσω οτιδήποτε και το ζορίσω θα σπάσει στα δυο.

 

Άλλο να λυγίζει στην τσέπη, το οποίο είναι οντως θέμα, και άλλο να το προσπαθείς με το ζόρι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βγάλουν ανακοίνωση από την apple σύντομα ότι δεν το βάζετε στην σωστή τσέπη το κινητό,για αυτό λυγίζει!!! χαχαχαχα

 

Κάθε μέρα αυτή η εταιρεία με εντυπωσιάζει αρνητικά αυτή η εταιρεία και τα κινητά τους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...