Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακή Αλληλεγγύη - Παγίδες, Απάτες


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ημουν εγω αυτη που ειπε οτι οπου θελεις μπορεις να το εξαργυρωσεις :) παντως ολοι λεμε και κανεις μας ενα τηλεφωνο δεν πηρε στο τηλεφωνο επικοινωνιας χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Συγνωμη εγω μπερδευτηκα Janetkavala.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 640
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή είναι η μόνη Ζανέτ που ξέρω μάλλον! :D

Ποια χρονια επαιζε αυτη η σειρα; Χαχαχαχα

Ρε παιδια τωρα ειδα οτι στην wind το στικακι με τα 5gb ειναι 12μηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια χρονια επαιζε αυτη η σειρα; Χαχαχαχα

Ρε παιδια τωρα ειδα οτι στην wind το στικακι με τα 5gb ειναι 12μηνο

Αρχές 90, αλλά ήταν πολύ μπροστά. Βλέπεται άνετα ακόμα και σήμερα. Στην ουσία δείχνει τι σημαίνει σύγχρονη Ελλάδα και νεοέλληνας...

 

Και στην cosmote για το στικάκι 12 μήνες είναι η σύνδεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω το εξής: σκόπευα να προσθέσω χρήματα στο κουπόνι και να πάρω έναν υπολογιστή της προκοπής γιατί αυτά δουλειά δεν κάνουμε... Για να το καλύψω το θέμα διάβασα προσεκτικά στο επίσημο site το σημείο που λέει ότι ο δικαιούχος μπορεί να προσθέσει την διαφορά και να πάρει ό,τι θέλει. Σήμερα πήγα και ρώτησα *όλα τα καταστήματα * και είπαν ότι δεν γίνεται, μόνο τα συγκεκριμένα μοντέλα. Τι γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω το εξής: σκόπευα να προσθέσω χρήματα στο κουπόνι και να πάρω έναν υπολογιστή της προκοπής γιατί αυτά δουλειά δεν κάνουμε... Για να το καλύψω το θέμα διάβασα προσεκτικά στο επίσημο site το σημείο που λέει ότι ο δικαιούχος μπορεί να προσθέσει την διαφορά και να πάρει ό,τι θέλει. Σήμερα πήγα και ρώτησα *όλα τα καταστήματα * και είπαν ότι δεν γίνεται, μόνο τα συγκεκριμένα μοντέλα. Τι γίνεται;

 

Απλά πρέπει να διαλέξεις από τα συγκεκριμένα μοντέλα που συμμετέχουν στη δράση....πχ στο Κωτσόβολο υπάρχουν 2-3 λάπτοπ πιο καλά με i3 ¨η i5 που δίνεις 199 ευρώ από τη τσέπη σου και τα παίρνεις.... Απλά δεν μπορείς να διαλέξεις όποιο θέλεις... μόνο από αυτά που τα καταστήματα έχουν διαθέσιμα για την δράση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..σήμερα πηγα στον κωτσοβολο και μου ζητησαν να χω μαζι μου το κουπονι ,ταυτοτητα και εκκαθαριστικο(δεν μου παν τιποτα για συνδεση κι ετσι κραταω αυτη που χω ηδη) και μου προτειναν ως καλυτερο λαπτοπ (εκτος απο τα τρια που δινουν δωρεαν) να δωσω μια διαφορα των69ευρω και να επιλεξω το Laptop LENOVO G50-45 με αυτα τα στοιχεια: Επεξεργαστής CPU: AMD E1-6010 (1.35GHz)RAM Memory : 4 GBΤύπος Δίσκου : HDD Χωρητικότητα Δίσκου: 500 GB Κάρτα Γραφικών: AMD Radeon R2.... αξιζει τον κοπο ή να παρω το ΗΡ που δινουν δωρεαν???.... αν ξερετε πειτε μου...♥♥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχές 90, αλλά ήταν πολύ μπροστά. Βλέπεται άνετα ακόμα και σήμερα. Στην ουσία δείχνει τι σημαίνει σύγχρονη Ελλάδα και νεοέλληνας...

 

Και στην cosmote για το στικάκι 12 μήνες είναι η σύνδεση

Δεν ζουσα γιαυτο δεν την ξερω χαχαχαχαχαχα του '94 ειμαι που να την εβλεπα; χαχαχαχα

Εγω νομιζα οτι για 24μηνο ηταν και παραλιγο να μην παω να εξαργυρωσω το κουπονι γιαυτο παλι καλα που το ειδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω ειμαι αναμεσα στα ταμπλετ lenovo, samsung, asus k hp stream 8 της wind που μου φαινεται αρκετα καλο...εσεις ποιο απο ολα αυτα προτεινετε?

Δεν ξερω τι προτεινουν οι υπολοιποι αλλα αν το asus ειναι το asus fonepad 8 εγω αυτο θα παρω διοτι παιρνει και σιμ και θα μπορω να το λειτουργησω και σαν συσκευη γιατι τωρα ειναι μπαγατελα το κινητο μου.Ειναι HD και ειδα παρα πολλα βιντεακια στο youtube τα οποια μπορεις να δεις το τεσταρουν και ειναι αρκετα γρηγορο.Οσο για την μαρκα lenovo εχω ακουσει πολλα καλα αλλα δεν ξερω με σιγουρια να σου πω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από 12/02/2015 θα μπουν πολλές εταιρίες !!!
έκανα έρευνα αγοράς δεν λένε και πολλά αυτά που δίνουν ολα είναι ειδική παραγγελία για Ελλάδα δεν τα βρίσκεις σε άλλες χώρες, εάν θέλεις μπορείς να πάρεις καλύτερο λαπτοπ η ταμπλετ βάζοντας την διαφορά έως εδώ όλα καλά, η απάτη είναι στο ιντερνετ ότι υπογράψεις αυτό παίρνεις , εάν πας σε διάφορα καταστήματα άλλος λέει σύνδεση 12 μήνες και άλλοι 24 μήνες , έχουν γίνει πολλά παράπονα και αρχίζουν και το αλλάζουν το πακέτο μόνο εάν κάνεις παράπονα και πας εκτυπωμένο την σελίδα από ψηφιακή αλληλεγγύη που λέει υποχρέωση δικαιούχου, τότε κάνεις σύνδεση 12 μήνες με δικαίωμα διακοπής από 31/10//2015. Το ζητάς να το γράψουν έστω χειρόγραφα, και η άλλη απάτη που δεν θα σου πουν με την διακοπή πρέπει να επιστρέψεις το εξοπλισμό με το κουτί και ότι είχε μέσα σε καλή κατάσταση 

 


Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω το εξής: σκόπευα να προσθέσω χρήματα στο κουπόνι και να πάρω έναν υπολογιστή της προκοπής γιατί αυτά δουλειά δεν κάνουμε... Για να το καλύψω το θέμα διάβασα προσεκτικά στο επίσημο site το σημείο που λέει ότι ο δικαιούχος μπορεί να προσθέσει την διαφορά και να πάρει ό,τι θέλει. Σήμερα πήγα και ρώτησα *όλα τα καταστήματα * και είπαν ότι δεν γίνεται, μόνο τα συγκεκριμένα μοντέλα. Τι γίνεται;

μπορει να παρεις λαπτοπ/ταμπλετ απο μεσα στο καταστημα αλλα βαζεις την διαφορα -- απο 12/02/2015 θα μπουν πολλα καταστηματα μην το παρεις τωρα απο δευτερα αρχιζει ο πολεμος με προσφορες !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω ενα πραγμα δεν εχω καταλαβει αφου τα public συνεργαζονται με την wind γιατι στα public το mobile broadband 5gb εχει 24μηνο συμβολαιο ενω στην wind 12μηνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...