Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακή Αλληλεγγύη - Παγίδες, Απάτες


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το Lenovo θα το βάλουν στη λίστα των προϊόντων; Κι άλλη μια απορία, media markt δεν έχει στις περισσότερες περιοχές που ισχύει το πρόγραμμα, θα μπορείς να πας σε άλλη περιοχή να το πάρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 640
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσοχή με το USB 5gb δεν φτάνει για να σερφάρεις ένα μήνα και εάν κάνει UPDATE το μηχάνημα την πάτησες έτσι κάντε πρώτα βήματα με WIFI και όλα τα UPDATE μετά βάλτε το 3G .. γιατί το τσάμπα δεν είναι και φτηνό μερικές φορές !!!!
και καλό είναι να δείτε το μηχάνημα εάν το πουλάνε στο εξωτερικό GOOGLE έχετε βαλτε το μοντέλο εάν δεν το βρείτε ούτε στη επίσημη σελίδα του κατασκευαστή είναι made in china με στάμπα !!


Αυτό το Lenovo θα το βάλουν στη λίστα των προϊόντων; Κι άλλη μια απορία, media markt δεν έχει στις περισσότερες περιοχές που ισχύει το πρόγραμμα, θα μπορείς να πας σε άλλη περιοχή να το πάρεις;

μπορεις να πας σε ολη την ελλαδα, απλα πρεπει το καταστημα να ειναι στο προγραμμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή μου ήρθε email και με έπιασε πονοκέφαλος με τις σαβούρες της wind και τα tuvlo-x
μπορεί κάποιος να μου πει απλά και ξεκάθαρα
ποια ειναι η διαδικασία ? πρέπει να πάμε απο τον οαεδ για το κουπόνι ?
τι συμφέρει καλύτερα ? απο ποιο μαγαζί ? ειμαι Πάτρα
πείτε λίγο γιατι είδα κάτι περίεργα με laptop 10ετίας και μου ήρθε κάπως ..

εντομεταξύ γράφουν στο email 
HP 250 G3 Ø NB LENOVO G50-45 αλλα όχι συγκεκριμένα μοντέλα και βλέπεις διαφορές το ένα να έχει i3 και να κάνει 290 euro πχ στο skroutz και το άλλο celeron και να το κοστολογούν κ καλά 300 ξέρω γω wtf 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

επειδή μου ήρθε email και με έπιασε πονοκέφαλος με τις σαβούρες της wind και τα tuvlo-x

μπορεί κάποιος να μου πει απλά και ξεκάθαρα

ποια ειναι η διαδικασία ? πρέπει να πάμε απο τον οαεδ για το κουπόνι ?

τι συμφέρει καλύτερα ? απο ποιο μαγαζί ? ειμαι Πάτρα

πείτε λίγο γιατι είδα κάτι περίεργα με laptop 10ετίας και μου ήρθε κάπως ..

 

 

Μπες εδώ στους δικαιούχους με τα στοιχεία του τάξις για να εκτυπώσεις το κουπόνι και να βρεις παρόχους κοντά σου και τι διαθέτουν. https://submit.e-inclusion.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν έχεις πάρει κοινωνικό μέρισμα και δεν έχεις αλλάξει διεύθυνση με την περσινή φορολογική σου δήλωση και ανήκεις μέσα στης 8 περιφέρειςπας στην σελίδα
 … www.e-inclusion.gr  
επάνω  δεξιά κάνεις είσοδο μετά κάνεις εγράφη με κωδικούς TAXISnet
εάν δεν τους έχεις τους ζητάς από τον λογιστή σου, εφόσον κάνεις εγράφη μπαίνεις σαν δικαιούχος θα δεις το όνομα σου και εάν το δικαιούσαι και λίγο πιο κάτω κάνεις κλικ να δεις τα καταστήματα και από την ιδία σελίδα κάνεις εκτύπωση το κουπόνι !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά , δε θυμάμαι να είχα κωδικούς για taxisnet εκτός αν μου έδωσαν και δε το θυμάμαι
πάω να κάνω εγγραφή για να πάω να παραλάβω απο την εφορία και μου λέει οτι υπάρχει ήδη εγγεγραμμένος χρήστης με το αφμ μου
wtf???????......

να υποθέσω οτι δεν έχει σχέση με του οαεδ που μ έδωσαν κλειδάριθμο κλπ ε?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά , δε θυμάμαι να είχα κωδικούς για taxisnet εκτός αν μου έδωσαν και δε το θυμάμαι

πάω να κάνω εγγραφή για να πάω να παραλάβω απο την εφορία και μου λέει οτι υπάρχει ήδη εγγεγραμμένος χρήστης με το αφμ μου

wtf???????......

 

να υποθέσω οτι δεν έχει σχέση με του οαεδ που μ έδωσαν κλειδάριθμο κλπ ε?

 

Ζήτα τους κωδικούς από τον λογιστή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks αλλα πως γίνεται να τους έχει ο λογιστής κ όχι εγώ ?..
δεν θα έπρεπε να μου τους έχουν δώσει ?..

ακυρο , τα βρήκα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks αλλα πως γίνεται να τους έχει ο λογιστής κ όχι εγώ ?..

δεν θα έπρεπε να μου τους έχουν δώσει ?..

Μπορεί να στους έδωσε και να μην το θυμάσαι ή να μην στους έδωσε από αμέλεια (επειδή δεν χρειάστηκαν). Είναι λογικό να τους έχει πάντως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή μου ήρθε email και με έπιασε πονοκέφαλος με τις σαβούρες της wind και τα tuvlo-x

μπορεί κάποιος να μου πει απλά και ξεκάθαρα

ποια ειναι η διαδικασία ? πρέπει να πάμε απο τον οαεδ για το κουπόνι ?

τι συμφέρει καλύτερα ? απο ποιο μαγαζί ? ειμαι Πάτρα

πείτε λίγο γιατι είδα κάτι περίεργα με laptop 10ετίας και μου ήρθε κάπως ..

 

εντομεταξύ γράφουν στο email 

HP 250 G3 Ø NB LENOVO G50-45 αλλα όχι συγκεκριμένα μοντέλα και βλέπεις διαφορές το ένα να έχει i3 και να κάνει 290 euro πχ στο skroutz και το άλλο celeron και να το κοστολογούν κ καλά 300 ξέρω γω wtf 

δεν ειμαστε ασχετοι ic3 με 290€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά μπαρούφες , βγάλανε ότι σαπίλα είχαν ξεχασμένη στις αποθήκες να τη σπρώξουν 
δεν ηταν εκεί το point μου , αλλα στο οτι δεν έγραψαν ΑΚΡΙΒΩΣ ποιο μοντέλο περιλαμβάνεται κλπ ή κάποια standards στις προδιαγραφές τέλος πάντων έτσι ώστε να μην γίνονται μπινιές .
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks αλλα πως γίνεται να τους έχει ο λογιστής κ όχι εγώ ?..

δεν θα έπρεπε να μου τους έχουν δώσει ?..

 

ακυρο , τα βρήκα 

 

Αυτος που σου κανει τη φορολογικη δηλωση εχει και τους κωδικους. Αν την κανει ο λογιστης αυτος τους εχει, αν την κανεις μονος σου, τους εχεις εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...