Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακή Αλληλεγγύη - Παγίδες, Απάτες


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ρωτησω στης vodafone με τα 5 gb 31/10 που ληγει η επιδοτηση μπορω να κανω αμεσως διακοπη χωρις καποια ποινη?

ναι λιγες ημερες πριν 31/10/2015 κανεις αιτηση σε καταστημα vodafon εμενα μου ειπαν θα πρεπει να επιστρεψω το USB με το κουτι και βιβλια του σε καλη κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 640
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι λιγες ημερες πριν 31/10/2015 κανεις αιτηση σε καταστημα vodafon εμενα μου ειπαν θα πρεπει να επιστρεψω το USB με το κουτι και βιβλια του σε καλη κατασταση

ετσι κι αλλιως δε θα το ανοιξω καν το στικακι... αν παω ομως λιγο πριν τις 31/10 μεχρι να γινει η διακοπη δε θα πληρωσω το νοεμβριο? επισης δεν ισχυουν τα τελη απενεργοποιησης 10 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι κι αλλιως δε θα το ανοιξω καν το στικακι... αν παω ομως λιγο πριν τις 31/10 μεχρι να γινει η διακοπη δε θα πληρωσω το νοεμβριο? επισης δεν ισχυουν τα τελη απενεργοποιησης 10 ευρω?

θα μπουν και αλλα καταστηματα μαλλον απο παρασκευη αλλα κοιτα και οτε/γερμανο ειναι πιο σοβαροι εγω πηγα κωτσοβολο, πλαισιο, public, cosmote, που ειναι τωρα στο προγραμμα απο αυτους προτιμω cosmote/ote/germanos   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο παρασκευη με λιγα λεφτα και εαν εχει καταστημα κοντα

με 4gb ram και DVD rom / celeron

 

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/ASUS-F553MA-BING-SX623B-N2840-4GB-500GB---%2890NB04X6-M13590%29,99452,480508,1866263.html?langId=-18

 

Αν συμμετάσχει το media markt τελικά και ακόμα και αν συμμετάσχει δεν είναι απαραίτητο ότι θα συμμετάσχει το συγκεκριμένο λάπτοπ από τη γκάμα τους, μπορεί να βάλουν άλλα..

 

Με τα τωρινά δεδομένα το Toshiba στο πλαίσιο μοιάζει ως η καλύτερη επιλογή σε λάπτοπ χωρίς να φύγουν πολλά από τσέπη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν συμμετάσχει το media markt τελικά και ακόμα και αν συμμετάσχει δεν είναι απαραίτητο ότι θα συμμετάσχει το συγκεκριμένο λάπτοπ από τη γκάμα τους, μπορεί να βάλουν άλλα..

 

Με τα τωρινά δεδομένα το Toshiba στο πλαίσιο μοιάζει ως η καλύτερη επιλογή σε λάπτοπ χωρίς να φύγουν πολλά από τσέπη....

οτι θες παιρνεις εγω διαθετω εως 100€ μπορεις να παρεις και mac εαν βαλεις την διαφορα !!

αλλα ετσι που παει με βλεπω αλλη εβδομαδα με 10 ποντους χιονι !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σελερον είναι και το Toshiba... αν και έχει 2 gb ραμ νομιζα ότι ήταν 4 για αυτό είπα ότι συμφέρει έναντι hp και lenovo....Επίσης θεωρείται και πιο αξιόπιστη εταιρεία αν δε κάνω λάθος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οτι θες παιρνεις εγω διαθετω εως 100€ μπορεις να παρεις και mac εαν βαλεις την διαφορα !!

αλλα ετσι που παει με βλεπω αλλη εβδομαδα με 10 ποντους χιονι !!!!

 

 

Δεν ισχύει αυτό... Μέσα στην εφαρμογή για τους δικαιούχους υπάρχουν αναλυτικά τα μοντέλα που διαθέτει το κάθε κατάστημα... Το Πλαίσιο πχ μόνο ένα τάμπλετ ένα λάπτοπ και ένα νετμπουκ έχει διαθέσιμα για την δράση... τα υπόλοιπα δεν μπορείς να τα πάρεις...Μόνο από αυτά της δράσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   

 

Δεν ισχύει αυτό... Μέσα στην εφαρμογή για τους δικαιούχους υπάρχουν αναλυτικά τα μοντέλα που διαθέτει το κάθε κατάστημα... Το Πλαίσιο πχ μόνο ένα τάμπλετ ένα λάπτοπ και ένα νετμπουκ έχει διαθέσιμα για την δράση... τα υπόλοιπα δεν μπορείς να τα πάρεις...Μόνο από αυτά της δράσης...

κοιτα ερωτηση 7

https://www.e-inclusion.gr/faqs/usersfaq/

κοιτα ερωτηση 7

https://www.e-inclusion.gr/faqs/usersfaq/

και απο γερμανο σχετικα καλο http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=67873&selectedCategoryId=475

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανες συμβολαιο 24 μηνες !!!!

Οχι 12μηνο εκανα το εγραψα και πιο πριν :) και επειδη την σιμ για τα 5 gb θα την βαλω μεσα στο ταμπλετ γτ παιρνει 2 σιμ δεν θα παρω στικακι και στο κοψιμο δεν θα πληρωσω ουτε αυτο ;)

Καλυτερα δεν συμφερει η wind που εχει 12μηνο;

Εγω που το εψαξα αρκετα νομιζω ναι και εκει το εκανα κιολας

Το κόβει όποτε θέλει νομίζω όμως, έτσι έχει πει η wind (κι έτσι λέει και το πρόγραμμα)

 

ωραίο μηχανάκι αυτό το asus, θα μπει στις προσφορές;

Ειναι ηδη στα public και στην wind δεν ξερω αν το χουν πουθενα αλλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό με την cosmote είναι ότι δίνει 10 gb

Το κακο ειναι οτι ειναι στικακι και οχι ρουτερακι αναγκαστικα η σε tablet η σε notebook που εχουν θυρα το χρησιμοποιεις ουτε καν σε κινητο μαρεσει που λεγετε mobile broadband και για αυτες τις συσκευες ειναι ενα τιποτα τα 5gb κανενα facebook,viber και πολυ ειναι τα 10 ειναι καπως καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...