Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην ασχολειστε αλλο

Εγω εκανα το λαθος προπερσι και περυσι

Δεν την ξαναπαταω

Παιζω ακομα το φιφα 15 που το πηρα 15ε και βρηκα την υγεια μου 

Ουτε διακοπες ουτε κοληματα ουτε τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω απο τν αρχη της κυκλοφοριας του παιχνιδιου μετρημενα στα δαχτυλα

 

και εγω το ιδιο!!

 

δηλαδή η απόκριση από το πάτημα των κουμπιών είναι στιγμιαία??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή η απόκριση από το πάτημα των κουμπιών είναι στιγμιαία??

σε κανενα game ακομα και με μηδενικη καθυστερηση,η αποκριση των κουπιων δεν ειναι στιγμιαια σε σχεση με το offline

αλλα μπορω να σου πως πως ειναι ετσι οπως επρεπε ναναι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα είχα και εγώ λαγκ και έχασα πάλι επειδή υπήρχε λαγκ χωρίς καν αποσύνδεθω.

 

Μην ξεχνάτε έχουμε κακοκαιρία...δυστυχως επηρεάζεται....μην ξεχνάτε ότι οι πλημμύρισε όλη η Ελλάδα...ο χαλκός περνά κάτω από την γη...λογο το νερό λίγο η υγρασία προκαλεί θόρυβο στη γραμμή...

 

Δυστυχώς ζούμε στην Ελλάδα...και η ανάπτυξη σ αυτόν τον τομέα (όπως και σε άλλους) είναι ακόμα πιο πίσω κι από την Βουλγαρία που έχει οπτικές ίνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα είχα και εγώ λαγκ και έχασα πάλι επειδή υπήρχε λαγκ χωρίς καν αποσύνδεθω.

 

Μην ξεχνάτε έχουμε κακοκαιρία...δυστυχως επηρεάζεται....μην ξεχνάτε ότι οι πλημμύρισε όλη η Ελλάδα...ο χαλκός περνά κάτω από την γη...λογο το νερό λίγο η υγρασία προκαλεί θόρυβο στη γραμμή...

 

Δυστυχώς ζούμε στην Ελλάδα...και η ανάπτυξη σ αυτόν τον τομέα (όπως και σε άλλους) είναι ακόμα πιο πίσω κι από την Βουλγαρία που έχει οπτικές ίνες.

δεν ειναι μονο η βουλγαρια..και εμεις εχουμε οπτικες ινες...συγκεκριμενα εγω εδω που μενω (ολυμπιακο χωριο) εχει οπτικες ινες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι μονο η βουλγαρια..και εμεις εχουμε οπτικες ινες...συγκεκριμενα εγω εδω που μενω (ολυμπιακο χωριο) εχει οπτικες ινες

Με την μόνη διαφορά που στη Βουλγαρία όλο το δίκτυο της είναι με οπτικές είναι. Εδώ μπορεί σε κάποιες περιοχες να έχει οπτικές ίνες αλλά από ένα σημείο και μετα κάνει την εμφάνισή του το ομοαξονικο καλώδιο...οποτε καμιά διαφορά.

 

Αυτα ειναι δικαιολογιες

Στο Fifa και σε αλλα παιχνιδια δεν εχει κακοκαιρια ?

Στο φίφα εχουν server στο pro είναι p2p.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα συστηματακι ή μαλλον καλυτερα κανενα καλο tip ωστε οταν ο αντιπαλος ειναι στην σεντρα και παιρνει τη μπαλα και φευγει μνος του και κανει ολοκληρη φαση,τι μπορουμε για να τον κοψουμε;

εχει τυχει να βαλω γκολ και οταν κανει σεντρα να παιρνει την μπαλα να μην μπορω να τον κοψω και να ισοφαριζει...η δε παιχτες μου btw κοιμουνται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και 3 μέρες με εβαζε κανονικα και τωρα πριν 15 λεπτα καθως επαιζα με πεταξε εξω και δεν με ξαναβαζει.

Η συνδεση μου πραγματοποιειτε, πιασ το αυγο και κουρευτώ. Μαλλον φέτος θα παιζουμε ανα 3ημο απ οτι καταλαβα, 3 μερες μεσα 3 μερες τον μπουλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και 3 μέρες με εβαζε κανονικα και τωρα πριν 15 λεπτα καθως επαιζα με πεταξε εξω και δεν με ξαναβαζει.

Η συνδεση μου πραγματοποιειτε, πιασ το αυγο και κουρευτώ. Μαλλον φέτος θα παιζουμε ανα 3ημο απ οτι καταλαβα, 3 μερες μεσα 3 μερες τον μπουλο 

αν συνδεοονται ταυτοχρονα και αλλες συσκευες κοιταξε τις ip μηπως παιρνουν τις ιδιες με το pc,και αν ειναι βαλε αλλη ip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...