Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω και τρεις μερες, εχει πολυ λαγκ, στην αρχη πιστευα πως φταιει η κακοκαιρια, μετα πιστευω πως εφταιγε η καινουρια καρτα δικτυου που εβαλα..., μετα πιστευα πως εφταιγε το οτι παιζω με full γραφικα και full αναλυση (1920χ1080).

 

Δεν ξερω τι συμβαινει, αλλα εμενα με εχει χαντακωσει απιστευτα....αρχιζω και ξενερωνω πολυ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα ρε παιδια ευτυχως δεν μου εχει συμβει ουτε μια φορα...τι να πω..

 

υπαρχει επιλογη ωστε να απενεργοποιησουμε την σταθερη πορεια ενος παιχτη στο τρεξιμο και ναναι ελευθερος να κουνηθει προς οποια κατευθυνση θελουμε;

τι εννοω...οταν κανω σεντρα..και μου αλλαζει παιχτη παρολο που παταω για παραδειγμα να παει ο παιχτης διαγωνια,αυτος συνεχιζει να εχει συγκεκριμενη πορεια...ειναι σπαστικο γτ χανω καλες φασες απο αυτην την ηλιθοτητα..

 

Υ.Γ. το εχω στα ελληνικα οποτε οποιος μπορεις ας βοηθησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εμενα ρε παιδια ευτυχως δεν μου εχει συμβει ουτε μια φορα...τι να πω..

 

υπαρχει επιλογη ωστε να απενεργοποιησουμε την σταθερη πορεια ενος παιχτη στο τρεξιμο και ναναι ελευθερος να κουνηθει προς οποια κατευθυνση θελουμε;

τι εννοω...οταν κανω σεντρα..και μου αλλαζει παιχτη παρολο που παταω για παραδειγμα να παει ο παιχτης διαγωνια,αυτος συνεχιζει να εχει συγκεκριμενη πορεια...ειναι σπαστικο γτ χανω καλες φασες απο αυτην την ηλιθοτητα..

 

Υ.Γ. το εχω στα ελληνικα οποτε οποιος μπορεις ας βοηθησει

Το super cancel βοηθάει σε αυτό --> R1 + R2

 

Τελικά το αγόρασα για PC (I know shame on me ) . Αλλά στο online παρατηρώ αρκετό lag... Ο αγώνας παίζεται μεν αλλά το καταλαβαίνεις ότι δεν είναι fluid όπως το offline .. 

 

Επίσης 1-2 γήπεδα όποτε τα πετυχαίνω τρώω το framedrop της αρκούδας, Δεν θα έπρεπε να συμβαίνει αυτό με i5 + gtx770

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

<p>Ενταξει  το εφτιαξα...οι καινουριοι drivers της amd ηταν...Εβαλα τους παλιους και διορθωθηκε το προβλημα!</p>

 

Μπορείς να πεις ποιους ακριβώς γιατί έχω φίλο με το ίδιο θέμα;

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...