Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Fulgore δεν εχουν ολοι την δυνατοτητα να εχουν ps3 αλλα ουτε να σκανε 20 ευρω για pro στο pc ;)

 

οκ σημερα μου εσπασε τα νευρα,μπαινω διοργανωση τωρα το βραδυ..1ος αγωνας ενω ειμαστε μια χαρα σε σημα βλεπω εχει μικρη καθυστερηση στην ανταποκριση...μπαινω 2ο αγωνα δειχνει για ασθενες σημα,ο τυπος παιζει ναχει κρακαρισμενη εκδοση εξου και τα 2 παιχνιδια μονο και ενω η ανταποκριση σε μενα ειναι οτι ναναι αυτος βλεπω παιζει μια χαρα...

 

ε δεν αντεξα αλλο εφυγε χειρηστηριο..πραγματικα αρχιζει να πατα στα χναρια του προ 15 και θελω να πιστευω πως δεν θα ξανακανω τα ιδια με το radeon pro για να παιξω σαν ανθρωπος

Επεξ/σία από euxoulhs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Fulgore δεν εχουν ολοι την δυνατοτητα να εχουν ps3 αλλα ουτε να σκανε 20 ευρω για pro στο pc ;)

 

οκ σημερα μου εσπασε τα νευρα,μπαινω διοργανωση τωρα το βραδυ..1ος αγωνας ενω ειμαστε μια χαρα σε σημα βλεπω εχει μικρη καθυστερηση στην ανταποκριση...μπαινω 2ο αγωνα δειχνει για ασθενες σημα,ο τυπος παιζει ναχει κρακαρισμενη εκδοση εξου και τα 2 παιχνιδια μονο και ενω η ανταποκριση σε μενα ειναι οτι ναναι αυτος βλεπω παιζει μια χαρα...

 

ε δεν αντεξα αλλο εφυγε χειρηστηριο..πραγματικα αρχιζει να πατα στα χναρια του προ 15 και θελω να πιστευω πως δεν θα ξανακανω τα ιδια με το radeon pro για να παιξω σαν ανθρωπος

Κοιτα που καταντησε προιον των λιγων το να εχεις ενα ps3 ή να δινεις 20ευρω για Pro στο PC :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kατεβασα JVPES και PITCH ULTRA HD και οπτικα το παιχνιδι πηρε τα πανω του 30%.

 Τωρα δεν θυμαμαι το συγκεκριμενο γηπεδο που επαιξα αλλα το πατιναζ σαν να μειωθηκε καπως.

Πριν ηταν πολυ αδειο και  ξασπρισμενο.

 

Tα γηπεδα ψιλομοιαζουν μεταξυ τους, αυτα που εχουν σκιες πολυπλοκες δεν...

Tης Juventus, το Ολντ Τραφορντ, το Burg, το Σαιταμα και το Μεατσα δεν σε μπερδευουν θα λεγα.  

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ να είμαι ειλικρινείς σήμερα έπαιξα αρκετά παιχνίδια (γύρω στα 10) σε Myclub και Κατάταξη.
Αυτό που παρατήρησα είναι να μου βγάζει αδύναμο σήμα κατά την διάρκεια του αγώνα και όποτε κερδίζω.
Γιατί συμβαίνει αυτό? Κάθε φορά ενώ ξεκινάει κομπλέ, μόλις βάζω 2-3 γκολ αρχίζει και κολάει.

Edit:Πάλι σήμερα.

Παίζω με έναν με την Barca τον κερδίζω στο ημίχρονο 3-1 και αρχίζουνε τα lag.
Πάει στο 55' και κερδίζω 5-1 και ξαφνικά στο 70 δεν παίζεται το παιχνίδι κολάει υπερβολικά και σταματάει "λόγο κακού σήματος".
Πως γίνεται αυτό?

Επεξ/σία από wazzaa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ να είμαι ειλικρινείς σήμερα έπαιξα αρκετά παιχνίδια (γύρω στα 10) σε Myclub και Κατάταξη.

Αυτό που παρατήρησα είναι να μου βγάζει αδύναμο σήμα κατά την διάρκεια του αγώνα και όποτε κερδίζω.

Γιατί συμβαίνει αυτό? Κάθε φορά ενώ ξεκινάει κομπλέ, μόλις βάζω 2-3 γκολ αρχίζει και κολάει.

 

Edit:Πάλι σήμερα.

Παίζω με έναν με την Barca τον κερδίζω στο ημίχρονο 3-1 και αρχίζουνε τα lag.

Πάει στο 55' και κερδίζω 5-1 και ξαφνικά στο 70 δεν παίζεται το παιχνίδι κολάει υπερβολικά και σταματάει "λόγο κακού σήματος".

Πως γίνεται αυτό?

 

το ιδιο ειδα και εγω, νικουσα με 1 γκολ και λογω κολληματων εχασα 2-1 σε αρκετους αγωνες.

Μπορει να το κανουν επιτιδες για να νικησουν, να δημιουργουν δλδ λαγκ οι αντιπαλοι ή να ειναι μλκια της κοναμι

Οι διαιτητές πάντως ειναι τραγικοι, καθαρη καλαμια και δεν δινει τιποτα, και αυτο οχι μια φορα άλλα πολλες φορες, μαλιστα το εχουν παρει πολυ χαμπαρι και σου δινουν τα ποδια στο χερι και ετσι γλιτωνουν γκολ στο ονλινε.

ψιλοκρεμαστα γκολ δεν μπορω να βαλω, ακόμη ενα πεναλντι το εριξα με μιση μπαρα δυναμης και η μπαλα πηγε σερνοντας προς το τερμα με αποτελεσμα να την πιασει ο τερμας.

Τα κορνερ με λιγη τυχη και τεχνη πανε σχεδον ολα μεσα οταν γεμισεις τα 4/5 της μπαρας, οπως στο  2015.

Ο λουκακου δεν πεφτει κατω με τιποτα, το ιδιο και ο ιβρα.

Ο μπειλ δεν πιανεται απο αριστερα ως ΔΠΕ στο τρεξιμο.

Τα γραφικα στο pc ειναι της πλακας, παιζει κανα patch να βελτιωθουν αλλα να μην μου χαλαει το online?

Oi πασες πριν σκασει η μπαλα κατω και την βρεις στον αερα ειναι ολα τα λ7 του φετινου πες, απλα φανταστικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα γραφικά ένα sweetfx mod που έχω βρει είναι ικανοποιητικό, δεν θυμάμαι από που το βρήκα, το ανέβασα πάντως dropbox αν θέλει κάποιος να το δοκιμάσει.

 

https://www.dropbox.com/sh/27nq1xj3mf8y3m2/AABpyJy2BI8Fk1Rk8XEJuNeca?dl=0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδιο ειδα και εγω, νικουσα με 1 γκολ και λογω κολληματων εχασα 2-1 σε αρκετους αγωνες.

Μπορει να το κανουν επιτιδες για να νικησουν, να δημιουργουν δλδ λαγκ οι αντιπαλοι ή να ειναι μλκια της κοναμι

 

ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!! :P

Οι διαιτητές πάντως ειναι τραγικοι, καθαρη καλαμια και δεν δινει τιποτα, και αυτο οχι μια φορα άλλα πολλες φορες, μαλιστα το εχουν παρει πολυ χαμπαρι και σου δινουν τα ποδια στο χερι και ετσι γλιτωνουν γκολ στο ονλινε.

ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΦΑΟΥΛ ΠΡΟΧΤΕΣ!!!!

 

 

ψιλοκρεμαστα γκολ δεν μπορω να βαλω, (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ R2) 

 

ακόμη ενα πεναλντι το εριξα με μιση μπαρα δυναμης και η μπαλα πηγε σερνοντας προς το τερμα με αποτελεσμα να την πιασει ο τερμας.

TA PENALTY ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝΕ ΣΤΟ PRO. ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ Γ@@@. Η μπάλα πάει όπου θέλει εκείνη.

 

 

Τα κορνερ με λιγη τυχη και τεχνη πανε σχεδον ολα μεσα οταν γεμισεις τα 4/5 της μπαρας, οπως στο  2015.

Φάλτσα βάζεις και προς τα που? Που σημαδεύεις περίπου? Τι πόδι ο παίκτης στο ανάλογο κόρνερ? Για στείλε καμιά βοήθεια :P

 

Αυτά ήθελα να σχολιάσω :)

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι διαιτητές πάντως ειναι τραγικοι, καθαρη καλαμια και δεν δινει τιποτα, και αυτο οχι μια φορα άλλα πολλες φορες, μαλιστα το εχουν παρει πολυ χαμπαρι και σου δινουν τα ποδια στο χερι και ετσι γλιτωνουν γκολ στο ονλινε.

 

H κοναμι εχει παραδοση σε αυτο...θυμιζω προ13 τελευταιος παιχτης ανετρεπε τον αντιπαλο που εβγαινε τετ α τετ και επαιρνε ....ΚΙΤΡΙΝΗ   :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα το βραδυ δεν με βαζει καθολου σε ονλινε καταταξη, λεει οτι υπαρχει σφάλμα  με το διακομιστη του pes, εχετε τετοιο προβλημα?

 το ιδιο και εγω ειχα για 3 μερες μεχρι που καποιος μου προτεινε αυτο και παιζω κανονικα!

 

μπαινεις στην σελιδα του ρουτερ σου και ενεργοποιεις το DMZ και βαζεις την τρεχουσα ip που εχει το pc..

κανεις και ενα restart το router και τελος..

δοκιμασε το και πες μας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...