Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπα ουτε αυτο επιασε, βγάζει πάλι η συνδεση με τον διακομιστη δεν μπορει να γινει, κατι αλλο πρεπει να παιζει, μηπως πρεπει να βάλω static ip? ή θα απεγκαταστησω το παιχνιδι και θα το ξαναβάλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχει πετιχει κανενας σας καποιον cheater που μολις παει να φωρτωσει το παιχνιδι μεταξυ σας να σας πεταει και να σας λεει κατι για το c++ ?  ελεος πια .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει πετιχει κανενας σας καποιον cheater που μολις παει να φωρτωσει το παιχνιδι μεταξυ σας να σας πεταει και να σας λεει κατι για το c++ ?  ελεος πια .. 

Δεν ξέρω αν είναι Cheater ή αν crasάρει το δικό μου παιχνίδι. Πάντος μου έχει τύχει 2 φορές έως τώρα.

 

 

οχι εγω αυτο που παρατηρω ειναι πως πατανε παυση καθονται 2-3 σεκ και οταν ξεκινα ξανα το game μαμιεται το σημα

Αυτό συμβαίνει σίγουρα.... Πρέπει να ανοίγουνε σελίδες και Mtorrent ή κάτι τέτοιο. Αυτό τουλάχιστον πέρασε από το δικό μου το μυαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει πετιχει κανενας σας καποιον cheater που μολις παει να φωρτωσει το παιχνιδι μεταξυ σας να σας πεταει και να σας λεει κατι για το c++ ?  ελεος πια .. 

μου εχει τυχει στα 70 παιχνιδια 5-6 φορες

παιδια μπαινω μια χαρα στο online απο την συνδεση "ΠΟΤΕ" στο pc σήμερα, δεν ξέρω εσάς άλλα εμένα με βάζει μια χαρά.

Μάλλον το φτιάξανε το προβλημα που κρατησε 3-4 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είχα κανένα θέμα μέχρι τώρα το βράδυ που προσπαθώ να μπω και μου βγάζει
Error Code: QIM J646

Ας ελπίσω μέχρι αύριο το πρωί να το φτιάξουνε.... Καλή συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είχα κανένα θέμα μέχρι τώρα το βράδυ που προσπαθώ να μπω και μου βγάζει

Error Code: QIM J646

 

Ας ελπίσω μέχρι αύριο το πρωί να το φτιάξουνε.... Καλή συνέχεια

Tελικα βιάστηκα να μιλησω, με πεταξε και δεν ξανα καταφερα να μπω πάλι, δεν μπηκα ουτε μια φορά απλα σε καποια φάση κολησε και δεν εβγαλε το μήνυμα και νομισα οτι μπηκα.

Δεν ξερω αν το φτιάξουν πάντως παει 3 μερες αυτη η κατασταση

Ενα παλικαρι στο wehellas εγραψε αυτο:

 

το ελλεισα παιδες εμενα δουλευει τωρα...ακολουθηστε αυτο.....display hidden files  go Programme DATA  KONAMI   save   delete live0000  και κομπλε....το ειχανε κρυψει φετος αλλα εγω το βρηκα."

 

Παιδιά πως βρισκεις το κρυμμενο αυτο αρχειο, γιατι ετσι οπως το γραφει δεν το καταλαβαινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα βιάστηκα να μιλησω, με πεταξε και δεν ξανα καταφερα να μπω πάλι, δεν μπηκα ουτε μια φορά απλα σε καποια φάση κολησε και δεν εβγαλε το μήνυμα και νομισα οτι μπηκα.

Δεν ξερω αν το φτιάξουν πάντως παει 3 μερες αυτη η κατασταση

Ενα παλικαρι στο wehellas εγραψε αυτο:

 

το ελλεισα παιδες εμενα δουλευει τωρα...ακολουθηστε αυτο.....display hidden files  go Programme DATA  KONAMI   save   delete live0000  και κομπλε....το ειχανε κρυψει φετος αλλα εγω το βρηκα."

 

Παιδιά πως βρισκεις το κρυμμενο αυτο αρχειο, γιατι ετσι οπως το γραφει δεν το καταλαβαινω

 

Λογικα εννοει να πας στον φακελο C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2016\save και να σβησεις το LIVE000000 αρχειο.

Πρεπει στα folder options να βαλεις να βλεπεις τα hidden files για να το βρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους εχουν θεμα με την συνδεση δηλαδη δεν γινεται log in με το προ κοιταξστε το εξης..

Βαλτε συγκεκριμενη ip στον υπολογιστη..

εγω επειδη το ειχα στο αυτοματο και το κινητο παιρνει ανεκαθεν την 192.168.1.εκανε διαφορες αποσυνδεσεις οταν συνδεωμουν ταυτοχρονα κινητο-pc ετσι εδωσα συγκεκριμενη ip στο pc και μου λυθηκε το θεμα..

 

Υ.Γ. ναι το εχω αγορασμενο απο την 2η μερα :P


κανενα πατσακι η αρχεια που να εχει ΜΟΝΟ εμβληματα και εμφανισεις των ομαδων υπαρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια εσεις που εχετε προβλημα το εχετε αγορασμενο?

Ναι, το εσκασα το 30αρι

Mε εβαλε να παιξω σημερα, άλλα τι να το κανεις στους 4 αγωνες που επαιξα στον 1ο με πεταξε οταν πηγε να γινει η σεντρα (γραφοντας error και κατι τετοιες παπ@ριες, στον 2ο αφου ξαναμπηκα με πηγε καλα και νικησα 3-1, στο 3ο και στον 4ο κολλαγε απελπιστικα, μαλιστα στο 4ο μου κολαγε οποτε ηταν στην μεγαλη περιοχη μου ο αντιπαλος, τυχαιο? Με λιγα λόγια μου σπασε τα @@ και το παρατησα

Επεξ/σία από GIANNIS400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απλα το εβαλα αγγελια το προ . εστειλα και ενα μυνημα στην κοναμι τελειος ιβρηστικο ..  η μανουλα τους και ο πατερας τους τα πληρωνουν ολα .. και τελος ... δεν προκειτε να ξανα πεσει ουτε ενα ευρω για αυτο το αθλιο παιχνιδι ..  επισης τους δηλωσα πως θα παιζω με σπασμενο .. και οτι θα κανω hacks συνεχεια ..   αφου ουτοσιαλος πριμοδωτει τους χακερς και τα σπασμενα παιχνιδια αυτη η εταιρια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω την κυρια κοναμι γι αυτη την εμπειρια.....

L3t7QfV.png

 

Πως γινεται να κερδιζω, να παταει ο αλλος pause και να αμεσως μετα να εχει του κοσμου το λαγκ, οχι απλα λαγκ, αλλα ουτε καν να ανταποκρινεται στις εντολες μου!!! Πειτε μου; Και μου λεει κιολας οτι εχασα επειδη βγηκα; Πλακα μου κανει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...