Προς το περιεχόμενο

Horizon: Zero Dawn [PS4]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κλείνοντας καμία 25 αρια ώρες όντως το παιχνίδι είναι καταπληκτικό... 

Δεν μπορώ να αποφασίσω βέβαια αν το glitch με το Χ είναι στα θετικά ή τα αρνητικά αφού πήρα την ancient armor από τα 21 lvl και ένιωσα όπως τότε στα ποκεμον με το missigno, cheat μεν αλλά ζω για αυτά τα παράνομα :lol:

Μετάνιωσα που δεν πήρα κατευθείαν την complete edition. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απτην στιγμη που κυκλοφορει η Complete στην αγορα,εννοειται πως ειναι η go to εκδοση. Τα Frozen Wilds ειναι πολυ καλο endgame DLC που προσθετει αρκετο gameplay και γενικα το παιχνιδι γινεται ακομα καλυτερο με την προσθηκη του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Alastor192 είπε

απτην στιγμη που κυκλοφορει η Complete στην αγορα,εννοειται πως ειναι η go to εκδοση. Τα Frozen Wilds ειναι πολυ καλο endgame DLC που προσθετει αρκετο gameplay και γενικα το παιχνιδι γινεται ακομα καλυτερο με την προσθηκη του.

Σωστά αλλά φοβήθηκα ότι ίσως δεν μου αρέσει. 

Πάντως μερικά quest πάρα είναι ψέμα, λες και κάνω boss fight. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιο hellblade κοροιδευομαστε τωρα?Το Horizon zero dawn ειδικα μιας και ειναι και open world παιχνιδι ποσων ορων ειναι τεχνολογικο επιτευγμα αυτης της γενιας ως τωρα που μονο τα αλλα exclusives τυπου Uncharted και God Of War το πλησιαζουν,χωρις βεβαια να σημαινει οτι και το Hellblade δεν ξεχωριζει και αυτο στο δικο του κομματι.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, cpttony είπε

Αν και θα περίμενα το Hellblade σ' αυτή τη κατηγορία

Δεν υπαρχει θεμα συγκρισεις στον τομεα των γραφικων αναμεσα στο hellblade  και στο  horizon.Αν βαλουμε κατω τις τεχνολογικες διαφορες στης 2 μηχανες γραφικων,η διαφορα είναι χαωδης.

Προχθες καταφερα να το πλατιναρο κιολας, μετα από 120 ωρες περιπλανήσεις στον μαγευτικο του κοσμο.

 

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακαρι να τα προσθέσουν αλλα σιγα μη το κανουν.. 

Ισως με κανενα remastered/port το σκεφτουνε.

Επεξ/σία από DTsuras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι ηταν να προστεθει προστεθηκε μεχρι το Complete Edition δυστυχως. Μικρο το κακο για μενα,μιας και εχω παντα ξενους υποτιτλους,αλλα σιγουρα καποιοι θα εκτιμουσαν τον ελληνικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gsisr είπε

ξεκίνησα χθες το πρώτο μου 4ωρο με το παιχνίδι. είναι ακόμα πολύ νωρίς για να χω άποψη, αλλά είναι πανέμορφο!

Παιχνιδάρα με τα όλα της! Θα το ευχαριστηθείς! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Το παιχνίδι με έχει αφήσει μ ανοιχτό το στόμα. Το ευχαριστήθηκα παραπάνω κι απ' το gow. Τι μπορώ να κάνω τώρα με το frozen wilds; Θέλω οπωσδήποτε να το παίξω κι αυτό(δεν έχω την complete edition). Μόνο αν το κατεβάσω απ' το plus? Θα συνεχίσω απ' το progress που έχω τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...