Προς το περιεχόμενο

Horizon: Zero Dawn [PS4]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τουλαχιστον μεχρι να καταφέρεις να ξεκλειδώσεις μία τούμπανο κρυμμένη στολη (ειναι λιγο ζορικη) που μετά δεν εχει νόημα να βάλεις άλλη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Skywalker333 είπε

τουλαχιστον μεχρι να καταφέρεις να ξεκλειδώσεις μία τούμπανο κρυμμένη στολη (ειναι λιγο ζορικη) που μετά δεν εχει νόημα να βάλεις άλλη :)

για στειλε οδηγιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια παιζω το frozen wilds. Τα γραφικα δεν υπαρχουν απλα! Ο,τι πιο μαγικο και ειναι open world αλλης εποχης. Οταν μου λενε για god of war, spiderman και resident evil αναρωτιεμαι αν ειναι τυφλοι που δεν μιλανε για το horizon. Δεν υπαρχει πιο ρεαλιστικος ανοιχτος κοσμος.. τα ρομποτ σου προκαλουν φοβο και δεος. Νιωθεις σαν τον Δαυίδ με τον Γολιάθ σε καποια μεγαλα. Και μου λενε μετα για το god of war. Που υποτιθεται πως ο κρατος ειναι θεος..αλλα δεν μπορουσε να περασει καποιους βραχους (semi open world)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, tolis.illegal είπε

Ρε παιδια παιζω το frozen wilds. Τα γραφικα δεν υπαρχουν απλα! Ο,τι πιο μαγικο και ειναι open world αλλης εποχης. Οταν μου λενε για god of war, spiderman και resident evil αναρωτιεμαι αν ειναι τυφλοι που δεν μιλανε για το horizon. Δεν υπαρχει πιο ρεαλιστικος ανοιχτος κοσμος.. τα ρομποτ σου προκαλουν φοβο και δεος. Νιωθεις σαν τον Δαυίδ με τον Γολιάθ σε καποια μεγαλα. Και μου λενε μετα για το god of war. Που υποτιθεται πως ο κρατος ειναι θεος..αλλα δεν μπορουσε να περασει καποιους βραχους (semi open world)

giphy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να ασχοληθώ και εγώ, λίγο αργά βέβαια με το παιχνίδι.

Όμως λόγω covid και ότι το βρίσκεις 10€ καινούργιο είναι ευκαιρία που δεν την αφήνεις....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, gkagg είπε

Και πολύ άργησες! Χεχε. Δεν θα ξεκολλάς από την TV να ξέρεις!!

Βλέπεις είχα πέσει με τα μούτρα, πλατίνα trophies, στα Odyssey και Ghost of Tsushima...

😀😀😀😀😀

Επεξ/σία από IcemanGr71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
On 18/04/2020 at 11:03, tolis.illegal said:

Ρε παιδια παιζω το frozen wilds. Τα γραφικα δεν υπαρχουν απλα! Ο,τι πιο μαγικο και ειναι open world αλλης εποχης. Οταν μου λενε για god of war, spiderman και resident evil αναρωτιεμαι αν ειναι τυφλοι που δεν μιλανε για το horizon. Δεν υπαρχει πιο ρεαλιστικος ανοιχτος κοσμος.. τα ρομποτ σου προκαλουν φοβο και δεος. Νιωθεις σαν τον Δαυίδ με τον Γολιάθ σε καποια μεγαλα. Και μου λενε μετα για το god of war. Που υποτιθεται πως ο κρατος ειναι θεος..αλλα δεν μπορουσε να περασει καποιους βραχους (semi open world)

 

Μετα το rdr2 οντως πιστευω ειναι το καλυτερο παιχνιδι σε θεμα γραφικων. Ωραια ηταν η περιοχη με τα χιονια αλλα προτιμω τις περιοχες με βλαστηση. Ιδιως την νυχτα ειναι φανταστικες.

1949966096_HorizonZeroDawn_Wed_Jan_27_00-38-40_2021.png.01fa124dbbdfb2f8fa7544ae96738a48.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...