Προς το περιεχόμενο

NVIDIA Pascal, GP100


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χθες αγόρασα μια GTX1080 από το πλαισιο (αναγκαστικά δυστυχώς γιατί βιαζόμουνα), ενώ στον ιστότοπο τους έλεγε ότι η συγκεκριμένη κάρτα έρχεται bundle με Destiny 2 (οπός όλες οι GTX1080) μέσα στο κουτί δεν υπήρχε κανένα coupon code η κατή τέτοιο, τι κανό τώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κωδικο δεν τον εχει το κουτι, πας στο πλαισιο και τον ζητας απο τον πωλητη που τη αγορασες.

Οι πωλητες κανουν τη παπια και κρατανε τους κωδικους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κωδικο δεν τον εχει το κουτι, πας στο πλαισιο και τον ζητας απο τον πωλητη που τη αγορασες.

Οι πωλητες κανουν τη παπια και κρατανε τους κωδικους.

ποιον πωλητή? από την ιστοσελίδα τους την παρήγγειλα, που πρέπει να στιλό κάνα e-mail να ρωτήσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιον πωλητή? από την ιστοσελίδα τους την παρήγγειλα, που πρέπει να στιλό κάνα e-mail να ρωτήσω?

Στείλε τους μήνυμα μέσω mail ή στη σελίδα τους στο fb, τα στοιχεία παραγγελίας και screenshot την προσφορά με το παιχνίδι
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες αγόρασα μια GTX1080 από το πλαισιο (αναγκαστικά δυστυχώς γιατί βιαζόμουνα), ενώ στον ιστότοπο τους έλεγε ότι η συγκεκριμένη κάρτα έρχεται bundle με Destiny 2 (οπός όλες οι GTX1080) μέσα στο κουτί δεν υπήρχε κανένα coupon code η κατή τέτοιο, τι κανό τώρα?

- Η προσφορά ισχύει έως 27/06/2017 ή μέχρι εξάντλησης των αποθεμάτων.
 
- Το δώρο έχει τη μορφή ψηφιακού κωδικού. Εγκατάστησε  το λογισμικό GeForce Experience για να κατεβάσεις το παιχνίδι σου.
 
Ελπίζω να εννοούν ημερομηνία αγοράς  

Καλησπέρα στην παρέα  ήθελα να κάνω μία ερώτηση σχετικά με την MSI GTX 1060 gaming X Γιατί είναι η πρώτη Nvidia που περνάει απο τα χέρια μου. Έχω μία απορία σχετικά  με τα  clocks   και συγκεκριμένα στο World of Tanks Το έχω παρατηρήσει   Ότι η κάρτα γραφικών υπερχρονίζετε Όπως φαίνεται και στη φωτό http://prntscr.com/fotq5g  σε αλλά δύο games που την δοκίμασα παίζει σταθερά στα 1569MHz Αναγκαστικά Παίζω στο silent mode   στα 1860MHz Μιας και δεν βρίσκω διαφορά   gaming mode  overclock mode

Κατανοώ ότι πιθανόν είναι φυσιολογικό γιατί έχω δει αντίστοιχα βίντεο στο YouTube με GTX 1060 και όλες   χρονίζον ταν  ψηλά Απλά θα ήθελα να μάθω το λόγο. ευχαριστώ εκ των προτέρων

Καλημέρα. Ποια είναι ακριβώς η απορία σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

- Η προσφορά ισχύει έως 27/06/2017 ή μέχρι εξάντλησης των αποθεμάτων.
 
- Το δώρο έχει τη μορφή ψηφιακού κωδικού. Εγκατάστησε  το λογισμικό GeForce Experience για να κατεβάσεις το παιχνίδι σου.
 
Ελπίζω να εννοούν ημερομηνία αγοράς 

 

ότι και να έννουν εγώ είμαι καλυμμένος, γιατί 26/06/2017 την παρήγγειλα, και 27/06/2017 την είχα στα χέρια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι και να έννουν εγώ είμαι καλυμμένος, γιατί 26/06/2017 την παρήγγειλα, και 27/06/2017 την είχα στα χέρια μου.

Ωραίος. Πάρε και τις οδηγίες από εδώ

 

REDEMPTION INSTRUCTIONS
To redeem your promotional code for Destiny 2 please follow the steps below:
  • Install your qualified graphics card and update or install the latest version of GeForce Experience here.
  • Open and log into GeForce Experience (Version 3.2.2 or higher).
  • Go to the Account drop-down menu and click “REDEEM”.
  • Paste your coupon code from your qualifying bundle purchase and click “REDEEM”.
  • At this point your coupon code will be permanently associated to your NVIDIA account.
  • A window will pop up asking you to log into your Blizzard account.
  • Log in with your Blizzard account.
  • Confirm your account and click “REDEEM”.
  • Congratulations you’ve successfully redeemed your code for Destiny 2.
  • Destiny 2 will be added to your “GAMES” Tab in the Blizzard Desktop App prior to the PC Game Launch.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε τους μήνυμα μέσω mail ή στη σελίδα τους στο fb, τα στοιχεία παραγγελίας και screenshot την προσφορά με το παιχνίδι

τους έστειλα e-mail με το τι έγινε ακριβός, και μετά με πήρανε τηλέφωνο να μου ζητήσουν συγγνώμη για το λάθος,  και μου στείλανε το key για το destiny στο e-mail

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο παλια σε καρτες γραφικων θυμαμαι πχ στην 970 το 2014 που ειχε μεσα κωδικο τοτε απο την προσφορα της ubisoft με ενα ξυστο που σου εδινε το καταστημα κατα την αγορα για τα δωρεαν παιχνιδια.

 

Περυσι με το gears of war που ειχα ρωτησει στο μαγαζι μου ειχε πει και αυτο οτι ειναι κωδικος που στον στελνουν μεσω email.

 

 

χθες αγόρασα μια GTX1080 από το πλαισιο (αναγκαστικά δυστυχώς γιατί βιαζόμουνα), ενώ στον ιστότοπο τους έλεγε ότι η συγκεκριμένη κάρτα έρχεται bundle με Destiny 2 (οπός όλες οι GTX1080) μέσα στο κουτί δεν υπήρχε κανένα coupon code η κατή τέτοιο, τι κανό τώρα?

Αλλη φορα παντως καλο ειναι να κοιταζετε λιγο πιο προσεκτικα τι αναγραφει στο site γιατι το λεει ξεκαθαρα πχ σε αλλη προσφορα του rocket league

http://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/vga-kartes-grafikwn/MSI-VGA-GTX-1060-Gaming-6GB.htm

 

Το δώρο έχει τη μορφή ψηφιακού κωδικού

 

Παντως πολυ κακη την δεδομενη χρονικη στιγμη η αγορα της 1080 απο το εν λογω καταστημα γιατι στα 700-800(δεν ξερω μοντελο)ευρω που την εχει παιζει η 1080ti απο αλλα καταστηματα με λιγα χρηματα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ,γιατί νόμιζα ότι κάτι τρέχει με τα νούμερα που έβλεπα,εγώ παίζω σε full ssr,heaven που έτρεξα είναι ίδιο με τα reviews.Προφανώς μου κόβει λίγο από τη cpu,τη δουλεύω σε 6600κ,ο 6700κ θα είναι παροπλισμένος για κάποιο διάστημα!Κ ίσως και το dsr.

 

Btw,ωραίο παιχνιδάκι!

 

Edit Πειραματίστηκα χθες,μέσα στο γραφείο του Morgan βλέποντας το looking glass έχω 38 frames.Απενεργοποιώντας το ΑΑ ή βάζοντας το ssr σε half δεν βελτιώνεται.Βάζοντας τη cpu σε stock από 4.6 πέφτω στα 30.Μάλλον bottlenec σε συγκεκριμένα σημεία αν και η κάρτα είναι στο 99%.Θα κάνω κ ένα format μήπως φταίει ότι πέρασα από 2500κ σε skylake χωρίς να το κάνω

Προς ενημέρωση όσων τύχουν σε κάτι ανάλογο.Σήμερα το pc δεν έδινε σήμα,άνοιξε μόνο όταν επανατοποθέτησα τη gpu.Κ ω του θαύματος,από 40 τα frames διπλασιάστηκαν σε 4κ. Πριν ακόμα κ σε 1080p έπαιρνα 62!!!! frames.Προφανώς την άκουσε το pc με το σεισμό,μαζί με όλους τους άλλους...Περίεργο πάντως καθώς το afterburner μου έλεγε ότι όλα λειτουργούσαν κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο παλια σε καρτες γραφικων θυμαμαι πχ στην 970 το 2014 που ειχε μεσα κωδικο τοτε απο την προσφορα της ubisoft με ενα ξυστο που σου εδινε το καταστημα κατα την αγορα για τα δωρεαν παιχνιδια.

 

Περυσι με το gears of war που ειχα ρωτησει στο μαγαζι μου ειχε πει και αυτο οτι ειναι κωδικος που στον στελνουν μεσω email.

 

 

Αλλη φορα παντως καλο ειναι να κοιταζετε λιγο πιο προσεκτικα τι αναγραφει στο site γιατι το λεει ξεκαθαρα πχ σε αλλη προσφορα του rocket league

http://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/vga-kartes-grafikwn/MSI-VGA-GTX-1060-Gaming-6GB.htm

 

Το δώρο έχει τη μορφή ψηφιακού κωδικού

 

Παντως πολυ κακη την δεδομενη χρονικη στιγμη η αγορα της 1080 απο το εν λογω καταστημα γιατι στα 700-800(δεν ξερω μοντελο)ευρω που την εχει παιζει η 1080ti απο αλλα καταστηματα με λιγα χρηματα παραπανω.

ψηφιακό κωδικό έψαχνα και εγώ μέσα στο κουτή άλα πουθενά, άπλα μου είπαν ότι έγινε κάποιο λάθος και για αυτό δεν μου το δώσανε εξαρχής.

 

Μου χάλασε η 390 που είχα και επειδή δεν ήταν δυνατόν να περιμένω το RMA άπλα αποφάσισα να πάρω μια 1080 και επειδή δεν υπάρχει πουθενά διαθέσιμη(από άλλα καταστήματα με τιμές 530 μου λέγανε άγνωστο ποτε θα την φέρουν και τέτοια), οπότε αναγκαστικά να πάρω την μοναδική που είχε το πλαίσιο μια msi gtx 1080 gaming x στα 679 ευρώ, άπλα ήταν μια αναγκαστική επιλογή τίποτα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...