Προς το περιεχόμενο

NVIDIA Pascal, GP100


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην γελάσετε. Αλλά όλα τα παιχνίδια με το XBOX ONE ELITE CONTROLLER τα παίζω (βέβαια δεν παίζω Online παιχνίδια εκτος απο FIFA)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, firepc είπε

στρατιγικης δεν παιζεις? Adventures δεν παιζεις? Γενικα οτι θελει πληκ/ντικι τι κανεις?

Ποιός ακριβώς υπαγορεύει οτι ΔΕΝ μπορείς να παίξεις σε τηλεόραση 4Κ games με ποντίκι??????, Εγω στις 43 ίντσες παίζω μια χαρά shoot em up όπως Crysis 3, wildlans, κλπ, 

Αλλά στρατηγικής όμως ΠΟΤΕ όπως επίσης και adventures βαριέμαι του θανατά όμως το bench του Ashes μια χαρά τρέχει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Psycho_Warhead είπε

Καλά όλα αυτά αλλά βαρεθήκαμε με τον Πασχάλη..Άντε να βγουν τα νέα φρούτα..

Ναι τους βλέπω να αγχώνονται μη πάρει και κανα 30% πάνω σε επιδόσεις το vega με νεο driver.......

p.s. just trolling, δεν βλέπω κάτι μέχρι το καλοκαίρι τουλάχιστον ελλείψη ανταγωνισμού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Qless είπε

Ποιός ακριβώς υπαγορεύει οτι ΔΕΝ μπορείς να παίξεις σε τηλεόραση 4Κ games με ποντίκι??????, Εγω στις 43 ίντσες παίζω μια χαρά shoot em up όπως Crysis 3, wildlans, κλπ, 

Αλλά στρατηγικής όμως ΠΟΤΕ όπως επίσης και adventures βαριέμαι του θανατά όμως το bench του Ashes μια χαρά τρέχει

Αν παιζεις απο καναπε εννοουσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος δεν θελει να περιμενει υπαρχει για τωρα η 1080ti αν καταφερει να την βρει(κυριως απεξω)σε καλη τιμη.Ουτως ή αλλως κανενας μεγαλος τιτλος δεν κυκλοφορει για να υπαρχει και η αμεση αναγκη κυκλοφοριας τους και ο λογος που ακουστηκε για Μαρτιο μαλλον ειναι λογω του Final Fantasy XV(που κλασσικα θα διαφημισει καμποσο τις nvidia καρτες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Οποιος δεν θελει να περιμενει υπαρχει για τωρα η 1080ti αν καταφερει να την βρει(κυριως απεξω)σε καλη τιμη.Ουτως ή αλλως κανενας μεγαλος τιτλος δεν κυκλοφορει για να υπαρχει και η αμεση αναγκη κυκλοφοριας τους και ο λογος που ακουστηκε για Μαρτιο μαλλον ειναι λογω του Final Fantasy XV(που κλασσικα θα διαφημισει καμποσο τις nvidia καρτες).

Και εξω την εχουν ανεβασει. Οταν βγηκαν κατι τιμες για τις vega 56/64 στα 800€/1000€, ειχα πει στο νημα της AMD οτι η nvidia θα ανεβασει τις τιμες στις premium καρτες της. Τοτε βεβαια καποιοι μου ειχαν πει οτι λεω χαζομαρες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η όλη φάση είναι:Βγαίνει η σειρά 2ΧΧΧ αγοράζεις μια 1080Τi φτηνά και είσαι και πάλι μπροστά από τον ανταγωνισμό.

Επεξ/σία από Chrysostomos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zaknafein είπε

 

@Psycho_Warhead Καλά κρασιά, θέλουμε 6-8 μήνες για αυτά τα panel και αν. Εγώ πήγαινα για AW3418DW αλλά δεν παίζει να συμμετάσχω στην IPS BLB λοτταρία, οπότε το σκέφτομαι πλέον για VA - είτε 32" 4Κ είτε 34 UW... αλλά δεν έχω εντοπίσει ακόμα κάτι για να πω 'shut up and take my money' :P

Όλες οι ultrawide πάσχουν από τα συγκεκριμένα προβλήματα. blb, ips glow, flickering, scan lines, όχι σταθερό o.c. κ.ο.κ.

Έλεγα να πάω στη dell. Στο overclock.net, όμως, διαβάζω στο οικείο νήμα ότι και αυτές έχουν ένα σωρό θέματα. Παιδί σε διπλανό forum που την έχει, είναι απόλυτα ευχαριστημένος.

Λοτταρία με λίγα λόγια. Συνεπώς, δεν θέλω να δώσω 1.000+ ευρώ και να παίξω στον τροχό της τύχης. Ας σοβαρευτούν οι εταιρίες με το q.c. και βλέπουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Heybro είπε

Εδω είμαι 

20180118_141402.jpg

Το τερμάτισες:P. Ωραίο αλλά ιδιαίτερο. Σαν να βλέπεις τη γη μέσα από παράθυρο:lol:.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...