Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
παντως μεταξυ μας τωρα τη ζωαρα σου κανεις αποτι βλεπω. ιντερνετ και δε συμαζευεται

 

Αφου εχω βδομαδα προσαρμογης ρε παιδια.Απο δευτερα....αρχιζει το πηξιμο.

Επεξ/σία από tritonas00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πωωω !βδομαδα προσαρμογης και ειμαι και ταε για επιφυλακη..και πρεπει να εχει ασκηση σημερα..

anyway.Απο δευτερα γινεται τηλεφωνημα απο υπολοχαγο ξαδερφο μου στον υπολοχαγο φιλο και συμμαθητη του στην ευελπιδων υπολοχαγο που ειναι στον λοχο μου και παω λεσχη αξιωματικων..αλλιως τηλεφωνικο μεχρι αυγουστο και μετα λεσχη.Μαλιστα ηρθε σε μια εφοδο αυτος και ολοι ημασταν τεντα..και μολις βλεπει το επωνυμο μου(ιδιο με του ξαδερφου μου) μου λεει εσυ χαλαρωσε και μου ελεγε τα δικα του...αντε να δουμε.

 

(οταν τον ειδα πρωτη φορα @@κα επανω μου.μετα δεν μπορουσα να συνειδητοποιησω οτι μου μιλαγε καλα και ευγενικα...γιατι αυτος οταν βρισκεται στο στρατοπαιδο επικρατει πολυ τεντα.Στην σχολη ηταν Νο 1 αυτος και νο 2 ο ξαδερφος μου.μου λεει ειχαμε εναν.."μικρο ανταγωνισμο...")

 

Δεν ξέρω αν μπορεί να σε στείλει από μόνος του στη λέσχη αξιωματικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν μπορεί να σε στείλει από μόνος του στη λέσχη αξιωματικών.

 

Ουτως η αλλως μου ειπε ο δοιηκητης μου οτι θα με στειλει τον Σεμπτεβριο ..αλλα μηπως το κανουμε πιο νωρις..αυτο ειναι ολο.(μουσικος ειμαι).Οτι κατσει τελος παντων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
tritonas00 you poor thing;who's gonna play you in the movie?

 

σδασφφσαφσδαφασ

 

Τετοιου ειδους ταινιες να μου λειπουν..

 

 

@Blondeamon και @Chris_85 οντως παρασυρθηκα απο τον ενθουσιασμο μου ...εχετε δικιο οντως βλακεια μου.Αλλα μου εφτιαξε την διαθεση..ηρθε απτο πουθενα.

Επεξ/σία από tritonas00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tritonas00 μη ψαρωνεις με τιποτα.Στο κεπικ εισαι απαραιτητος λογω πινακα,μετα απολυεται η σκουρια ο κεκες οπως ειπες,αρα σε χρειαζονται για να τους δινεις καμια γραμμη να μιλανε σπιτι αν και τωρα με τα κινητα δεν... Οσο αφορα τους αξιωματικους δεν ειναι και στρατηγοι οπως ειχα εγω στη Ξανθη στο στρατηγειο, εκει να δεις πινακα ,και την εποχη μου να μην εχει κινητα.Παιρνε κανα τηλεφωνο σπιτι-φιλο-γκομενα οτι να΄ναι και θα περασει ο καιρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tritonas00 μη ψαρωνεις με τιποτα.Στο κεπικ εισαι απαραιτητος λογω πινακα,μετα απολυεται η σκουρια ο κεκες οπως ειπες,αρα σε χρειαζονται για να τους δινεις καμια γραμμη να μιλανε σπιτι αν και τωρα με τα κινητα δεν... Οσο αφορα τους αξιωματικους δεν ειναι και στρατηγοι οπως ειχα εγω στη Ξανθη στο στρατηγειο, εκει να δεις πινακα ,και την εποχη μου να μην εχει κινητα.Παιρνε κανα τηλεφωνο σπιτι-φιλο-γκομενα οτι να΄ναι και θα περασει ο καιρος

 

Thanks vrodinos..(sorry αν ειναι ηλιθια η ερωτηση..τι εννοεις "πινακα"?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κέντρο λέει όπου μπορείς να τηλεφωνείς όπου θες. Αν είσαι μουσικός όπως είπες τότε έχεις και αντικειμενικό προσόν καθώς οι μουσικοί χρειάζονται για εκδηλώσεις (που οι λέσχες έχουν). Να σε ρωτήσω. Είσαι διαβιβάσεις και τα αρχικά του υπολοχαγού σου είναι Β.Τ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πινακας που ειναι οι γραμμες, και συνδεεις τα τηλεφωνα με καλωδια ,εχεις δει στη τηλεοραση πιστευω.Μιλαω για εποχη ΄87 ΄88 οκ? Τωρα δε ξερω αν εχουν αλλαξει ολα αυτα,λογικα θα εχεις ψηφιακο κεντρο.ΑΑ και κατι αλλο νομιζω δε θα πας και πολλες ασκησεις,θα σαι στο κεπικ αραχτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κέντρο λέει όπου μπορείς να τηλεφωνείς όπου θες. Αν είσαι μουσικός όπως είπες τότε έχεις και αντικειμενικό προσόν καθώς οι μουσικοί χρειάζονται για εκδηλώσεις (που οι λέσχες έχουν). Να σε ρωτήσω. Είσαι διαβιβάσεις και τα αρχικά του υπολοχαγού σου είναι Β.Τ;

 

Aα εννοεις την κονσολα..λολ (πολυ ψαρι ειμαι τελικα)

 

Οσο για το ονομα οχι.Ησουν και συ διαβιβασεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΑ ΕΠ ήμουν αλλά είχα γνωρίσει αρχηγό ευελπίδων που λογικά τώρα είναι υπολοχαγός στις διαβιβάσεις. Συνήθως οι αρχηγοί πηγαίνουν διαβιβάσεις ή ειδικές δυνάμεις. Μια χαρά είσαι πάντως. Πολλοί θα ζήλευαν τη θέση σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΑ ΕΠ ήμουν αλλά είχα γνωρίσει αρχηγό ευελπίδων που λογικά τώρα είναι υπολοχαγός στις διαβιβάσεις. Συνήθως οι αρχηγοί πηγαίνουν διαβιβάσεις ή ειδικές δυνάμεις. Μια χαρά είσαι πάντως. Πολλοί θα ζήλευαν τη θέση σου.

 

Nαι δεν εχω παραπονο απο θεμα σωματικης κουρασης.Καμια σχεση με κεντρο.Απλα με πηρε απο κατω οταν πρωτοηρθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι δεν εχω παραπονο απο θεμα σωματικης κουρασης.Καμια σχεση με κεντρο.Απλα με πηρε απο κατω οταν πρωτοηρθα.

 

εντάξει εγώ είμαι πολίτης εδώ και πολλάααα χρόνια και με παίρνει από κάτω κάποιες φορές

εσένα που είσαι φαντάρος, νέος στην μονάδα, πρώτη φορά φαντάζομαι μακρυά απ το σπίτι σου ..

συμβαίνουν αυτά... μην απογοητεύεσαι

ούτε γίνεσαι λιγότερο άντρας αν σε παίρνει από κάτω κάποιες φορές

και στους άντρες συμβαίνει να τους παίρνει από κάτω όπως όλον τον κόσμο

θα περάσει και αυτό .. μην χαλιέσαι και κύττα να το διασκεδάζεις όσο μπορείς

και κυρίως μην σκέφτεσαι πολύ - κάνε πολλά! όσα περισσότερα μπορείς

και μέχρι να το καταλάβεις θα κερνάς μπύρες όλο το insomnia όπως υποσχέθηκες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε, χαλαρωσε, αντρας εισαι γαμωτο, οχι κανα 10 χρονο παιδακι...Δηλαδη ΕΛΕΟΣ με το κλαψουρισμα, καλως ή κακως εχουμε μια ''υποχρεωση'' στην πατριδα, ειτε μας αρεσει ειτε οχι. Κανε τη θητεια σου οπως ΟΛΟΙ και σταματα να δυσανασχετεις για το οτι τα μακαρονια δεν εχουν αρκετο τυρι και το ψωμι δεν ειναι πολυσπορο.

 

Υ.Γ. Προσωπικα δε με πειραζουν τοσο οσοι βαζουν μεσο, γιατι αυτη ειναι η τακτικη στην Ελλαδα(κακως για μενα, αλλα δεν ειναι στο χερι μου). Προσωπικα ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ οσους βαζουν μεσο κ μετα βγαινουν και το διατυμπανιζουν αριστερα και δεξια, κορδωμενοι και περηφανοι (!) για τον εαυτο τους.(δεν απευθυνομαι αποκλειστικα σε σενα)

Υ.Γ. Το παρον ποστ δεν αποτελει καμια προσπαθεια εναρξης flame, ειναι απλα η γνωμη μου, απο τη στιγμη που σε διαβαζω τοσες μερες κ δε βρεθηκε κανενας να σε ταρακουνησει. Δεν χρειαζεται να απαντησεις, αλλα σκεψου και αυτη την οπτικη.

 

 

Ρε φιλε δεν ειμαστε ολοι το ιδιο. Το παληκαρι οντως μπορει να εχει καποιο προβλημα και να περναει ασχημα. Σταματα να το παιζεις μαγκας πισω απο ενα πληκτρολογιο και σταματα να προσβαλλεις. Δηλαδη τωρα εσυ με αυτο που εγραψες θα τον κανεις να νιωσει καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...