Προς το περιεχόμενο

Capital controls στις ελληνικές τραπεζες


kathytherion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κίνηση έγινε και είναι υπό επεξεργασια, τα χρήματα έχουν αφαιρεθεί από το υπόλοιπο. Η παραγγελία ήταν 9,32€. Alpha Bank έχω και η αγορά έγινε μέσω PayPal στο οποίο έχω συνδεδεμενη τη χρεωστική amex bonus. Τις προηγούμενες φορές που προσπαθούσα δεν με άφηνε να ολοκλήρωσω τη συναλλαγή και μου έβγαζε λάθος όπως αυτά που αναφέρουν οι προηγούμενοι στα post τους.

Μέσω ebay προσπαθούσες και τις άλλες φορές; Δυστυχώς δεν το κόβω απίθανο να φας άκυρο πάντως. Απλά μπορεί να αργεί περισσότερο η επεξεργασία της κίνησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κι εμένα τώρα μου είπε ένας ότι αγόρασε πριν λίγο από έβαυ, το λέω νε επιφύλαξη όμως

http://www.cyclades24.gr/2014-01-15-09-42-24/2014-01-15-10-12-07/%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%B1/item/22087-kartes-sinallages-exwteriko.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε  αλφα  μπανκ  δοκιμασα  να   προσθεσω  καρτα  αμερικαν  εξπρες  και  μου  εβγαλε  φραγη... οποτε   αν  ειναι  να  γινει  κατι   αυτο  δεν  θα  γινει  σημερα  τουλαχιστον ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πάντως ήταν μια θετική εξέλιξη. Ευελπιστώ μέχρι το Σεπτέμβριο να έχουμε επιστρέψει σε κανονικούς ρυθμούς προ cc (μιλώντας πάντα για τις αγορές από το εξωτερικό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να έχει τελειώσει το όριο των τραπεζών σας πέρασε από το μυαλό;

 

Ναι μας πέρασε, απλά αν όντως είναι ετσι θέλουμε να μάθουμε τι ώρα γίνεται το Reset για να σπαμμάρουμε μπας και προλάβουμε να πάρουμε τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ραντεβου  τα  μεσανυχτα!!!!

Αν το δοκιμάσεις, θα το κάνεις μέσω paypal?

Ναι μας πέρασε, απλά αν όντως είναι ετσι θέλουμε να μάθουμε τι ώρα γίνεται το Reset για να σπαμμάρουμε μπας και προλάβουμε να πάρουμε τπτ

Aφού το όριο είναι ημερήσιο, προφανώς μετά τις 12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε μια κινεζιά απτο ebay δεν μπορούμε να αγοράσουμε, φαντάσου να πληρώναμε και με ουαου τι θα γινόταν

 

Εγώ δοκίμασα με 0.66 ευρο και δεν με άφησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...