Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τί έκαναν?

Για ανέβασε την ειδοποίηση να δούμε.

http://prntscr.com/g8ux77 Δεν κρατησα την ειδοποιηση γιατι με φανηκε τοσο εξωπραγματικο που το πατησα αμεσως :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα ακόμη LT είναι, άρα δεν έδωσαν σε όλους.

Τα τελευταία ψηφία είναι ακόμη από το reference?

Ναι.Πεμπτη θα μεταφερω χρηματα απο πειραιως που δεν μπορουσα.Αν και τωρα που δοκίμασα προχωράει κανονικα την συναλλαγή(Δεν την εκτελεσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα γύρισε σε βρετανικό. Έκανα μια μεταφορά από Πειραιώς. Άντε να δούμε. Ελπίζω να μη μου χρεώσει τα έξοδα τραπέζης με το SHA τώρα που έχουμε δικά μας IBAN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα γύρισε σε βρετανικό. Έκανα μια μεταφορά από Πειραιώς. Άντε να δούμε. Ελπίζω να μη μου χρεώσει τα έξοδα τραπέζης με το SHA τώρα που έχουμε δικά μας IBAN.

τι εννοεις ? να μη σου χρεωσει το 1 ευρω? γιατι οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα γύρισε σε βρετανικό. Έκανα μια μεταφορά από Πειραιώς. Άντε να δούμε. Ελπίζω να μη μου χρεώσει τα έξοδα τραπέζης με το SHA τώρα που έχουμε δικά μας IBAN.

Δεν γίνετε να μην χρεωθείς το 1 ευρω.Μεταφορες εντος ΕΟΧ δεν υπαρχουν οι επιλογες OUR και BEN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να εχουν αλλαξει καποια ΙΒΑΝ απο Λιθουανια σε Βρεταννια, στην τυχη; Με ποια τραπεζα τελικα συνεργαζονται; Μηπως εννοειτε οτι ενεργοποιηθηκαν τα Βρεταννικα ΙΒΑΝ για λογαριασμους σε λιρες για κατοικους εκτος Βρεταννιας; Τα ΙΒΑΝ για λογαριασμους σε ευρω παραμενουν στην Λιθουανια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τωρα που κοιταξα να μεταφερω χρηματα στο iban (euro) απο εθνικη τραπεζα με LT νουμερο εβγαζε system error. Εστειλα δοκιμαστικα με τον παλιο τροπο ενα μικρο ποσο και η συναλλαγη ολοκληρωθηκε επιτυχως. Τωρα θα περιμενω να δω αν θα φανουν τα χρηματα στη καρτα.

* Tελικα ξαναπροσπαθησα μετα απο λιγο και ολα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...