Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εστειλα σήμερα έμβασμα απο Πειραιώς στο καινούργιο IBAN με επιτυχία. Τωρα περιμένω να δω τον χρόνο πίστωσης.

Τους είχες ζητήσει πριν να στο αλλάξουν; Στο chat, facebook? Η από μόνοι τους στο άλλαξαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

από μόνοι τα αλλαζουν την είχα προαναγγέλλει την αλλαγή εδώ και μέρες...όμως το κάνουν σταδιακά λόγω τεχνικού προβλήματος...και άμα τους ρωτήσεις πότε θα το έχω εγώ προσωπικά σου λένε σύντομα τίποτα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από μόνοι τα αλλαζουν την είχα προαναγγέλλει την αλλαγή εδώ και μέρες...όμως το κάνουν σταδιακά λόγω τεχνικού προβλήματος...και άμα τους ρωτήσεις πότε θα το έχω εγώ προσωπικά σου λένε σύντομα τίποτα παραπάνω.

Σε ποια τραπεζα ειναι τα νεα ΙΒΑΝ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πσσσ με το νεο iban σε 24 ωρες εχεις μεσα στο revolut τα φραγκακια σου.

εστειλα εμβασμα (eurobank) χθες γυρω στις 4 το μεσημερι και σημερα κατα τις 10μιση εμφανιστηκαν κανονικα.

πιστευω οτι αμα στειλεις και νωρις το πρωι μπορει να εμφανιστουν και το μεσημερι τις ιδιας μερας (βαση προσωπικης εμπειριας που εχω με εμβασματα προς το εξωτερικο)

 

παντως καποιοι ειστε υπερβολικοι και το σκαλιζετε πολυ....αμα φοβαστε μη χασετε 2 φραγκα απλα βρειτε κατι αλλο να κανετε...

ολοι εχουμε τις δυσκολιες οκ δε λεω αλλα οχι και ετσι ρε παιδες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πσσσ με το νεο iban σε 24 ωρες εχεις μεσα στο revolut τα φραγκακια σου.

εστειλα εμβασμα (eurobank) χθες γυρω στις 4 το μεσημερι και σημερα κατα τις 10μιση εμφανιστηκαν κανονικα.

πιστευω οτι αμα στειλεις και νωρις το πρωι μπορει να εμφανιστουν και το μεσημερι τις ιδιας μερας (βαση προσωπικης εμπειριας που εχω με εμβασματα προς το εξωτερικο)

 

παντως καποιοι ειστε υπερβολικοι και το σκαλιζετε πολυ....αμα φοβαστε μη χασετε 2 φραγκα απλα βρειτε κατι αλλο να κανετε...

ολοι εχουμε τις δυσκολιες οκ δε λεω αλλα οχι και ετσι ρε παιδες....

Αφου δεν περναει με eurobank......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερσ 11:00 ελαβα τα χρηματα που εστειλα εχθες στο νεο IBAN απο πειραιως.

 

Πέτυχες τo 10000 οστό post!  Καλή τύχη από δω και μπρος..

 

Αφου δεν περναει με eurobank......

 

Έτσι είναι.. Σε μένα αναφέρει ότι δεν αντιστοιχεί το ΙΒΑΝ με το BIC..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέτυχες τo 10000 οστό post!  Καλή τύχη από δω και μπρος..

 

 

Έτσι είναι.. Σε μένα αναφέρει ότι δεν αντιστοιχεί το ΙΒΑΝ με το BIC..

 

Για αυτο λεω,πως μπορεσε ο αλλος και εστειλε χρηματα ουτε ο ιδιος δεν καταλαβε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάγκες νιώστε λίγο...ο άνθρωπος πήρε το καινούργιο IBAN με GB και όχι LT!!!προφανώς και ολοκλήρωσε τη συναλλαγή του με το ΚΑΙΝΟYΡΓΙΟ GB IBAN!

Και σου ξαναλεμε πως με Eurobank δεν περναει ουτε LT,GB(το καινουργιο). Δεν περναει τιποτα απο Eurobank μεχρι τωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σου ξαναλεμε πως με Eurobank δεν περναει ουτε LT,GB(το καινουργιο). Δεν περναει τιποτα απο Eurobank μεχρι τωρα.

Eχες πάρει και εσύ το νέο iban Που ξεκινά απο Gb25? Τι μήνυμα σου βγάζει η eurobank?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν περναει με eurobank......

Οντως δεν περναει, με εθνικη εστειλα στο revolut, σορρυ για την παρεξηγηση

ειχα αρκετες συναλλαγες χθες και τα μπερδεψα καπου

οποτε με εθνικη ολα καλα σε 24 ωρες εχεις τα φραγκα σου στην revolut με το νεο iban

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάγκες λέτε αλήθεια;τους παρακαλάω μια βδομάδα να μου βάλουνε το καινούργιο IBAN και αυτή μου λένε gradually :( !!!πιστεύω όμως ότι μόλις κάνουν ανανέωση τα IBAN τους οι τράπεζες θα στρώσει γιατί και μένα Eurobank με ενδιαφέρει αλλά κυρίως να το συνδέσω με Airbnb...μου φαίνεται θα πάω για διαβατήριο να ανοιξω N26!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάγκες λέτε αλήθεια;τους παρακαλάω μια βδομάδα να μου βάλουνε το καινούργιο IBAN και αυτή μου λένε gradually :( !!!πιστεύω όμως ότι μόλις κάνουν ανανέωση τα IBAN τους οι τράπεζες θα στρώσει γιατί και μένα Eurobank με ενδιαφέρει αλλά κυρίως να το συνδέσω με Airbnb...μου φαίνεται θα πάω για διαβατήριο να ανοιξω N26!!!

δυστυχως ναι ισχυει για την Eurobank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ένα screenshot εσείς που το προσπαθήσατε στείλτε ένα μήνυμα στο e-banking.πλεον δεν έχουν λόγο να μη προχωράνε τη συναλλαγή,λογικά είναι δικό τους θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...