Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αντιπρόσωπος... τι λες ρε παιδί μου, σοβαρά ;; 

έγραψα

"αντιπρόσωπος"(λέμε τώρα)

 

και ξεκαθαρίζω

αυτός που θέλει να νομίζουν ότι είναι αντιπρόσωπος ώστε να παίρνει τα 5ευρα από τα φυντάνια στο facebook.Εδώ δεν σε έπαιρνε και το πάς πιο συντηρητικά.Σε κάθε περίπτωση σχετίζεσαι με τις και καλά "επίσημες" ελληνικές σελίδες.

 

Τελικά το παραδέχεσαι;Δεν απάντησες πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

έγραψα

"αντιπρόσωπος"(λέμε τώρα)

 

και ξεκαθαρίζω

αυτός που θέλει να νομίζουν ότι είναι αντιπρόσωπος ώστε να παίρνει τα 5ευρα από τα φυντάνια στο facebook.Εδώ δεν σε έπαιρνε και το πάς πιο συντηρητικά.Σε κάθε περίπτωση σχετίζεσαι με τις και καλά "επίσημες" ελληνικές σελίδες.

 

Τελικά το παραδέχεσαι;Δεν απάντησες πριν

 

να νομίζουν ;; ζήτησα 5 ευρώ ;; επίσημες σελίδες ;; μήπως τα έχεις μπλέξει λίγο ;;

 

 

και πολύ "λέμε τώρα" "και καλά" γράφεις, κατέληξε επιτέλους κάπου αλλιώς σταμάτα να χαλάς το topic (αλλά ξέχασα, μπορεί να σε βολεύει να το χαλάς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα απαντήσεις ξεκάθαρα;

 

Έχεις σχέση με αυτές τις σελίδες που παρουσιάζονται ώς "επίσημες" της leupay είτε στο facebook είτε ως ξεχωριστά sites;

 

ΝΑΙ ή ΟΧΙ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα απαντήσεις ξεκάθαρα;

 

Έχεις σχέση με αυτές τις σελίδες που παρουσιάζονται ώς "επίσημες" της leupay είτε στο facebook είτε ως ξεχωριστά sites;

 

ΝΑΙ ή ΟΧΙ;

δικαστη ντρεντ... εσυ ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το αστειάκι,αλλά μάλλον το έκανες για να χαλαρώσεις από την ένταση που είχες.Γιατί βλέπω ότι στα 10 λεπτά που μεσολάβησαν από το ποστ μου,ήδη έχεις προσπαθήσει να καλύψεις τα ίχνη σου σε άλλα fora που έχεις γράψει.

 

Μα καλά,έσβησες τη φωτό avatar που ήταν ίδια με αυτή για να μη σε συσχετίσουν;Υπάρχουν screenshots,cached pages κτλ,δεν το σώζεις έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το αστειάκι,αλλά μάλλον το έκανες για να χαλαρώσεις από την ένταση που είχες.Γιατί βλέπω ότι στα 10 λεπτά που μεσολάβησαν από το ποστ μου,ήδη έχεις προσπαθήσει να καλύψεις τα ίχνη σου σε άλλα fora που έχεις γράψει.

 

Μα καλά,έσβησες τη φωτό avatar που ήταν ίδια με αυτή για να μη σε συσχετίσουν;Υπάρχουν screenshots,cached pages κτλ,δεν το σώζεις έτσι.

το βραδυ δεν θα κοιμηθω κιολας.

 

τελικα δεν μας ειπες, λογαριασμο στη leupay ανοιξες ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω.Πολλά πράγματα που βρωμάνε είδα,ευτυχώς δεν έχω και περιουσία να φυγαδεύσω στο εξωτερικό με το σούπερ IBAN Λουξεμβούργου.

 

Κι εσύ αντε ύπνο τώρα και άσε το τόπικ να ξεχαστεί και να πάρει το δρόμο του,μην το ζορίζεις άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω.Πολλά πράγματα που βρωμάνε είδα,ευτυχώς δεν έχω και περιουσία να φυγαδεύσω στο εξωτερικό με το σούπερ IBAN Λουξεμβούργου.

 

Κι εσύ αντε ύπνο τώρα και άσε το τόπικ να ξεχαστεί και να πάρει το δρόμο του,μην το ζορίζεις άλλο.

pffff timewaster...

 

αμα παντως ανοιξεις leupay και θες καμια βοηθεια μη διστασεις να ρωτησεις. ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άνοιξα λογαριασμό (€), έκανα το Verification, έστειλα δίπλωμα και λογαριασμό και ζήτησα την κάρτα.

τώρα μου βγάζει αυτό:

post-317251-0-25410500-1449005846_thumb.png

 

έγιναν δεκτά δηλαδή τα έγγραφα και το μόνο που μένει είναι να πατήσω activate την κάρτα;

προφανώς θα το κάνω μόλις την παραλάβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άνοιξα λογαριασμό (€), έκανα το Verification, έστειλα δίπλωμα και λογαριασμό και ζήτησα την κάρτα.

τώρα μου βγάζει αυτό:

Untitled.png

 

έγιναν δεκτά δηλαδή τα έγγραφα και το μόνο που μένει είναι να πατήσω activate την κάρτα;

προφανώς θα το κάνω μόλις την παραλάβω

σωστα. αν για καποιο λογο ο λογαριασμος σου απο Basic δεν γινει Standard μεσα σε 2-3 εργασιμες δες τα mail σου μηπως σου εχουν στειλει απο τη leupay σχετικα με τα εγγραφα που ανεβασες για το verification (αν κατι δεν φαινεται καλα κτλ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν γίνεται να στείλω πάνω απο 100 ευρω στον λογαριασμό μου(Leupay) από την χρεωστική.

 

Υπάρχει πουθενα πουθενα πεδίο που να καθορίζει αυτό το οριο?

 

Ξέρεις κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ ότι βλέπω για να κάνω activate πρέπει να λάβω την κάρτα διότι πρέπει να εισάγω τον αριθμό της.

οπότε οκ, περιμένουμε.....

άρα ίσως τότε γίνει η μετατροπή από basic σε standard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν γίνεται να στείλω πάνω απο 100 ευρω στον λογαριασμό μου(Leupay) από την χρεωστική.

 

Υπάρχει πουθενα πουθενα πεδίο που να καθορίζει αυτό το οριο?

 

Ξέρεις κανείς?

 

έχεις κάνεις επιβεβαίωση της κάρτας με το 4ψήφιο ?

απ ότι βλέπω για να κάνω activate πρέπει να λάβω την κάρτα διότι πρέπει να εισάγω τον αριθμό της.

οπότε οκ, περιμένουμε.....

άρα ίσως τότε γίνει η μετατροπή από basic σε standard

 

από ότι θυμάμαι η μετατροπή από basic σε standard δεν έχει να κάνει με την κάρτα. αν είναι τα έγγραφα οκ σε κάνουν upgrade σε standard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...